Quantcast

Hidzab protiv ostatka zenskog roda.

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Zgibnjev

Zainteresovan član
Poruka
104
Kao sto verovatno znate, pre par godina sam bio multi milijarder, ali i ateista. Desio se bankrot koji je uzrokovan mojih bahatim ponasanjem, imao sam novca i rado sam ga pokazivao.
Uz novac dolaze nova roba, stvarno sam tad zene smatrao robom. Mnogo iskustva sa zenama sam imao naravno ne u cetiri zida, imalo se novca pa je bilo mnogo, mnogo vise zidova. A zatim bankrot posle cega sam postao veliki vernik, nasao sam zenu iz Saudijska Arabije koja je nosila hidzab.
I najveca razlika izmedju zene u hidzabu i savremen zene je sto sam mogao da poljubim svoju decu, posto nisam dobijao oralni seks od zene koja se nalazila u hidzabu.

Zgibnjev

Zainteresovan član
Poruka
104
Mene su zene sjebale, svi zele novac narocito tudji. Novac je nuzno zlo, da sam znao pre za Islam verovatno bih novac ulozio u moralne svrhe. Bio bih verovatno glavni distributer islamske nosnje za Srbiju. U Knez Mihailovoj se nikad vise ne bi video minic. Nego zene koje su pokrivene, koje postuju muskarce, kad prolazi pored nje muskarac da okrene glavu u suprotnu stranu.
Ali jbg ja zeleo jos novca, pa sam bio glavni distributer secera za Bugarsku, imao taj secer visoku cenu na trzistu.
Nemam danas novca, imam zenu i decu. Zena slusa, deca takodje. Ne treba im se govoriti dva puta, nekad je dovoljno ocima da im pokazem da izadju iz kuce i to ce uraditi. Morate me razumeti, covek trazi svoj mir, pa izbaci familiju na ulicu u januaru par sati. Oni se plase mene, nesto mi se zahvaljuju sto sam ih pustio da se malo sankaju. A nema potrebe za strahom...

RužnaKoLopov

Poznat
Poruka
8.756
Kao sto verovatno znate, pre par godina sam bio multi milijarder, ali i ateista. Desio se bankrot koji je uzrokovan mojih bahatim ponasanjem, imao sam novca i rado sam ga pokazivao.
Uz novac dolaze nova roba, stvarno sam tad zene smatrao robom. Mnogo iskustva sa zenama sam imao naravno ne u cetiri zida, imalo se novca pa je bilo mnogo, mnogo vise zidova. A zatim bankrot posle cega sam postao veliki vernik, nasao sam zenu iz Saudijska Arabije koja je nosila hidzab.
I najveca razlika izmedju zene u hidzabu i savremen zene je sto sam mogao da poljubim svoju decu, posto nisam dobijao oralni seks od zene koja se nalazila u hidzabu.
pa dobro

i koji je motiv dotji na krstaricu i posvetiti temu ?

sad bi ti kao hidzab i oralni!?

ja predlazhem lock
a savjet tebi je uputi se na neki forum gde pishu efendije oni imaju najbolji savjet za tebe

Zgibnjev

Zainteresovan član
Poruka
104
Skoro svaki covek koji razvije neki predlog razrađuje ga do tacke kada on izgleda nemoguca i onda se obeshrabri.

Cilj teme je da zene shvate da postoje jos muskarci o kojima oni sanjaju. Mozda malo u drukcijem obliku, ali isti principa.
Nije tajna da zene vole grubosti u seksu, to je svima poznato. Zasto vam ceo zivot ne bi bio seks...

MrNapokon

Elita
Poruka
21.627
Slazem se i dopunio bih svojim licnim iskustvom.
Dok sam radio za NASA-u, desi se da ekplodira komora za regulaciju pritiska na stanici i naravno, izdam naredjenje za hitnu evakuaciju. I dok su svi trcali u satl, skqpiram da odmah pored komore je bila naucnica koja je istrazivala razvoj biljaka u razlicitim atm uslovima.
I sta cu, uskocim u kosmonautsko odelo, izletim napolje, zavezem se za stanicu, odskocim do njenog dela, uhvatim je za.... Ispod pazuha, izvucem odatle i tik pred poletanje ubacim je u satl. E sad poato je to sve bilo u nekoliko minuta, satl ode pa sam morao da se sam spustim slobodnim padom. Jes da pecka ulazak u atmosferu al ok.
I u glavnom, da ona meni lambordzinija kao znak zahvalnosti i jos ponesto. I ljudi otkako sam vozio (poklonio ga posle u dobr svrhe) nekako zenske me smao saletale. Nije da nisu i pre al ovako... I u glavnom pricam ja sa njima i kazu one meni da nije to zbog luksuza, nego se osecaju sigurnije u lambu.

PerfectOne

Vitača Milut
Poruka
25.195
Skoro svaki covek koji razvije neki predlog razrađuje ga do tacke kada on izgleda nemoguca i onda se obeshrabri.

Cilj teme je da zene shvate da postoje jos muskarci o kojima oni sanjaju. Mozda malo u drukcijem obliku, ali isti principa.
Nije tajna da zene vole grubosti u seksu, to je svima poznato. Zasto vam ceo zivot ne bi bio seks...
ovaj tekst zvuči ko da ga je prevodio gugl...

PerfectOne

Vitača Milut
Poruka
25.195
Slazem se i dopunio bih svojim licnim iskustvom.
Dok sam radio za NASA-u, desi se da ekplodira komora za regulaciju pritiska na stanici i naravno, izdam naredjenje za hitnu evakuaciju. I dok su svi trcali u satl, skqpiram da odmah pored komore je bila naucnica koja je istrazivala razvoj biljaka u razlicitim atm uslovima.
I sta cu, uskocim u kosmonautsko odelo, izletim napolje, zavezem se za stanicu, odskocim do njenog dela, uhvatim je za.... Ispod pazuha, izvucem odatle i tik pred poletanje ubacim je u satl. E sad poato je to sve bilo u nekoliko minuta, satl ode pa sam morao da se sam spustim slobodnim padom. Jes da pecka ulazak u atmosferu al ok.
I u glavnom, da ona meni lambordzinija kao znak zahvalnosti i jos ponesto. I ljudi otkako sam vozio (poklonio ga posle u dobr svrhe) nekako zenske me smao saletale. Nije da nisu i pre al ovako... I u glavnom pricam ja sa njima i kazu one meni da nije to zbog luksuza, nego se osecaju sigurnije u lambu.
kakve veze ima svemirska stanica sa hidžabom, felacijom i ljubljenjem dece.
postavljač pokušava da napravi temu od lošeg vica....

PerfectOne

Vitača Milut
Poruka
25.195
hahah stvarno !

žena u hidžabu ne radi felacio i zato ti mož da ljubiš svoju decu?...

upalite svetlo pa se organizujte zaboga ljudi...:lol:

Zgibnjev

Zainteresovan član
Poruka
104
Hidzab ima svoje dobre stvari, ali ne i lose.
Zasto se zena ne bi pokrila? Nema razloga da ne uradi to.
Doce vreme kad to bude trend, ne za koliko godina ali doce do toga.
Ljudi idu u jednu krajnost, posto je to nesto novo, a onda pocnu ici do kraja gde to pocne biti egzibicionizam. Kraj znaci da smo upoznati necim i to postaje dosadno posle nekog vremena. Gde ce muskarac ponovo zahtevati od zene da ode u drugu krajnost, koja je skroz suprotna od prosle.
Muskarac tezi da bude osvajac, ne samo zenske duse, nego i zenskog tela.
Nije moguce da muskarac osvoji zenu koja je gola na ulici, jedino ona njega moze osvojiti... Gde se gubi dominacija muskaraca.
Zena se oblikuje prema muskarcu, to je cinjenica. Ali trenutno postoji i trend gde se muskarac oblikuje prema zeni. Gde vise ne mozemo videti sposobnog muskaraca u cizmama koji zna nesto o sam popraviti oko kuce.
Kao sto je bio moj otac koji je bio lekar, ali je znao sve oko gradjevine, za njega je nepoznato bilo da covek nesto ne moze nauciti. Svoj beli mantil nije pokazivao kroz Uzice, ali je zato znao cesto puta da ode do banke, poste, marketa u pljavimim cipelama i radnoj uniformi... Gde su danas muskarci koji se ne plase konja? Covek koji zna sa konjem, sutra ce znati i sa detetom.

Zgibnjev

Zainteresovan član
Poruka
104
Svaki covek je lep. Veoma je bahato reci za nekoga da je ruzan, onda vredjamo bice koje je Bog stvorio. Nebitno je l' verujemo u Boga, vecina nas veruje da smo nastali od jednog istog predaka. Tako da ponovo kad kazes da je neko ruzan vredjas svog dalekog predka zbog kojeg ti danas postojis.

Ruzan covek ne postoji, ali zapušten (koji ne zeli da vodi racuna o higijeni), nezdrav (koji ne zna za piramidu ishrane), nedisciplinovan (koji se odaje porocima bilo kojeg tipa), neaktivan (bez fizicke aktivnosti) postoji.

MrNapokon

Elita
Poruka
21.627
Svaki covek je lep. Veoma je bahato reci za nekoga da je ruzan, onda vredjamo bice koje je Bog stvorio. Nebitno je l' verujemo u Boga, vecina nas veruje da smo nastali od jednog istog predaka. Tako da ponovo kad kazes da je neko ruzan vredjas svog dalekog predka zbog kojeg ti danas postojis.

Ruzan covek ne postoji, ali zapušten (koji ne zeli da vodi racuna o higijeni), nezdrav (koji ne zna za piramidu ishrane), nedisciplinovan (koji se odaje porocima bilo kojeg tipa), neaktivan (bez fizicke aktivnosti) postoji.
Brate...
Da je tako ne bi tvoji arapi dopremali palvusice manekenke da im budu u haremu, nego bi trazili lepotu u cemu vec.

Zgibnjev

Zainteresovan član
Poruka
104
Ako je neko iz zemalja Blistok istoka ne znaci da je on moralan, dobar... Vecina jeste, ali uvek postoji grupica ljudi koji se protive tome.
Mislim, ne bih nazvao njih losim ljudima, oni grese ali su verovatno dobronamerni.
Ali, dobronamernost je poplocan put do pakla...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.