Hibridi životinje - Da ili ne?

ilovedoggos

Aktivan član
Poruka
1.950
Polarni + Grizli medved = Pizli
Screenshot_20211216_211810.jpg


Krava + Bizon = Bifalo
Screenshot_20211216_211832.jpg


Konj + zebra = Zorse
Screenshot_20211216_211757.jpg


Koza + ovca = (eng. Geep)
Screenshot_20211216_211845.jpg


Muški lav + ženski tigar = Lajger
Screenshot_20211216_212523.jpg


Zebra + magarac = Zonki
Screenshot_20211216_212731.jpg
 
Poslednja izmena:
Muški leopard + Ženski lav = LeoponPogledajte prilog 1068359

Ove životinje jesu lepe, svaka je lepa na svoj način. Ali problem je u tome, što je 99.99% ovih životinja rođeno bolesno, sa nedostatcima i zdravstvenim problemima i nažalost žive jako kratko.

Meni je to sablasno, genijalno, dopadljivo i odvratno u isto vreme.
Biće i ljudi, ili ih već ima, koji bi izrazili želju da se miksuju sa životinjama koje vole...
To je već užas i tuga.... ali, da, i to mi je očekivano.
Neko je u današnje vreme platio da mu seku nos i uši da bi ličeo na nekog svog omiljenog vanzemaljca...
Da li to vodi tome da ja ako imam dovoljno para mogu da zaličim na tigra?
Jaaaao, kad se čovek odrekne uma, tad je najopasniji i po sebe i druge.
 
Svi smo hibridi. Mutacije....

Poslaću svoj DNA uskoro u laboratoriju, da mi kažu čijih gena imam najviše, iako ne verujem u ljudski socijalni konstrukt...

A sad da li treba mešati vrste? Ljude sa majmunima? Pa.... Po meni ne... Žao mi majmuna...

A ovi ostali primeri, ljubav nema granica, posebno u zatvorima zvanim ljudska ljubav prema drugim vrstama....
Svi psi su nastali od vuka, a vuk od pretka vuku.... Prelep novi domaći film, iako veoma crn humor, Nije loše biti čovek. Srpski film Maze i Lunje....


Ljubav, snimah danas taj grafit više puta... Ljubav...Ljubičasto.... a hibrid, je rezultat iste....Ma koliko vi mislili da nije....

Meni je to sablasno, genijalno, dopadljivo i odvratno u isto vreme.
Biće i ljudi, ili ih već ima, koji bi izrazili želju da se miksuju sa životinjama koje vole...
To je već užas i tuga.... ali, da, i to mi je očekivano.
Neko je u današnje vreme platio da mu seku nos i uši da bi ličeo na nekog svog omiljenog vanzemaljca...

Da li to vodi tome da ja ako imam dovoljno para mogu da zaličim na tigra?
Jaaaao, kad se čovek odrekne uma, tad je najopasniji i po sebe i druge.
A ovo je suština.... Razum postane životinja. A čovek, je po meni ipak više od životinje....


Život-inja....
 
Poslednja izmena:
Ali to je deo našeg klikera, naše evolucije, da se spustimo na Zemlju....

Pre neki dan poredih dobro i loše, i rekoh jedno je nebo a drugo zemlja, a posle malo razmislih, da li je?

Otključasmo pandorinu kutiju tako što postojimo. I kad bi je zatvorili, razum bi zaglavio u istoj.... Hm, voleo bih da taj komentar bolje zvuči, ali trenutno je takva misao....
 
Свакако не као метод и задовољење жеље за експериентисањем.
Ја разумем да је то некада потреба као што су биле муле и мазге као посебне врсте домаћих животиња. Када је потреба за тим нестала. нестали су и ови хибриди.
У След дог спорту днас апсолутно владају Аласкани који су прктично хибриди, али су они непризната раса и њиховим одгајивачима не пада ни на памет да их регистују као признату расу.
Ако се лучајно деси треба по онај народној " ако се родило треба га љуљати", чувати и пазити, али не трчати са настављањем такве праксе.
 
Свакако не као метод и задовољење жеље за експериентисањем.
Ја разумем да је то некада потреба као што су биле муле и мазге као посебне врсте домаћих животиња. Када је потреба за тим нестала. нестали су и ови хибриди.
У След дог спорту днас апсолутно владају Аласкани који су прктично хибриди, али су они непризната раса и њиховим одгајивачима не пада ни на памет да их регистују као признату расу.
Ако се лучајно деси треба по онај народној " ако се родило треба га љуљати", чувати и пазити, али не трчати са настављањем такве праксе.
Slažem se, ali Alaskani su ipak psi, a ove životinje nisu nikakva specifična vrsta, ovaj Lajger niti tigar niti lav itd..
 
Tigar i lav pripadaju istom redu, drugoj porodici, sličnih vrsta...

To je kao da se spoje Japanka i Danac.... isti red su svi ljudi, druge rase, i posebno vrste, tj kod ljudi nema vrste....
Slični su, ali kad pogledaš zapravo su veoma različiti. Žive na totalno drugom predelu. Takođe, ove 2 životinje se nikada ne bi prirodno parile u divljini niti bi se susrele.
 
Ljudska vrsta... :mrgreen:
Stvarno se često pitam -treba li da postoji?
Gde čovek prođe.....
Iz nekog razloga postojiš- ako ga ikad shvatimo zaista zašto verovatno ćemo prestati da postojimo....

Slični su, ali kad pogledaš zapravo su veoma različiti. Žive na totalno drugom predelu. Takođe, ove 2 životinje se nikada ne bi prirodno parile u divljini niti bi se susrele.
Možda podelim i moj genski materijal, sa obeležjima geografije.... Drug je 50 posto Balkanskog genskog materijala i 50 posto drugog....

Evo vidiš treba, čim smo ovde. Mora da bude neko ko će ovu planetu i da dokrajči
Koliko štetimo toliko i doprinosimo. Da nema vrste kao naše ne bi bila planeta ovakva kakva jeste....A prošli smo razne faze....
 

Back
Top