Quantcast

Hibrid ZP - 550 milimetara

Brajan Koen

Buduća legenda
Poruka
37.640
Sve nešto gledam, cura sa andjeoskim licem, za svršavanje po istom, da ti bude žena i rodi petoro dece ; jedno za početak, ima neki po meni nedostatak.To je telo njeno. Ima dobre sise ( petice - velike sise i za velike muške šake ) ali nema dobar guz. Čak ni noge joj nisu loše ( čak i dobre ( cura je i visoka oko 180 cm ) su ) .
....
Posmatrao sam njene lisičije oči, boje zrele orahovine, predivno je izgledala sa suštenom i ravnom kosom. Telo je njeno ( posmatrano s plaže letos, barem dve naslovnice u Playboy-u ) uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuufffffffffffffffffffffffff, extra znači.
A guza njena, zabole' me kita.
......
I nekako, ako se bolje zagleda, u crnoj mini haljini, koja je savršeno stajala na njeno savršeno telo, sa predivnim , nežno izdefinisanih linija, slatko malim grudima ukatančene belim brusom, lica prirode lepog, plavih očiju i grozne kose, slamaste teksture ali prirodno plave boje tj. žute. Ali jako lepa, čak ni autor posta nije video na prisutnom mediju, baš tako lepu i zgodnu ženu.
......
Pitanje za forumaše : Ako ste u braku, da li to istoimeno znači i da jebesh svaki dan, kad god nam se digne ?

Pitanje za dame za one koje nisu udate : Da li smatrate da niste dovoljno promenile partnera, da bi se udale i rodile ?

Ps.I onda me uhvati crna lisica.Gle očiju, što me seku pogledom pitanja, a osmehom joj nisam uzvratio. Opasno izgleda i ima i više nego dobre sise ( 5+ ) i do jaja guz, noge malo lošije ali fenomenalno igleda.

Brajan Koen

Buduća legenda
Poruka
37.640
Ruzna sam,klempava,imam kracu nogu,zrikava,samo me mama voli,bar mi je tako jednom rekla...pa kako ja da se udam...nisam savrsena kao sve dewojke ovde?! :sad2:
Da ukapiraš, pišem ti : Opiši ako umeš, mušku osobu za kakvom ludiš i s kojom bi imala razuzdanu ljubav, sa puno emocija i razumevanja, snage i radosti....
Da li umeš da vidiš, ono što želiš ? - pitanje svim forumašima upućeno

NastyNensy

Domaćin
Poruka
3.778
Da ukapiraš, pišem ti : Opiši ako umeš, mušku osobu za kakvom ludiš i s kojom bi imala razuzdanu ljubav, sa puno emocija i razumevanja, snage i radosti....
Da li umeš da vidiš, ono što želiš ? - pitanje svim forumašima upućeno
Pa zar ja ovakva imam prava da zelim i opisujem?! :think:
Opusticu se samo veceras,pa cu otvoriti dusu:
Zelim da je visok,tamnoput,ali sa zelenim ocima.Volim kada je razvijen u ramenima,da mu alatka bude minimum 15,da voli da me obasipa cvecem,mirisnim svecama,romanticnim vecerama...a da ,neka bude i dobar u dusi

Brajan Koen

Buduća legenda
Poruka
37.640
Pa zar ja ovakva imam prava da zelim i opisujem?! :think:
Opusticu se samo veceras,pa cu otvoriti dusu:
Zelim da je visok,tamnoput,ali sa zelenim ocima.Volim kada je razvijen u ramenima,da mu alatka bude minimum 15,da voli da me obasipa cvecem,mirisnim svecama,romanticnim vecerama...a da ,neka bude i dobar u dusi
Vidiš da nije bilo strašno.
Lepo od tebe što si imala snage za nas.

E'len

Poznat
Poruka
9.248
Pazi ti tog oka Brajen Koen sokolova ! Njemu nista ne moze promaknit !
@ tema : Na temelju jedne novopecene cipelice koju sam dobila shvatila sam : da JOS uvik neznam sto zelim i da sam godinama zrela a zeljama nezrela za brak !

Ono sto znam : ON ce morat znat sto to znaci OBITELJ prije svega !

Lúnasa

Buduća legenda
Poruka
39.312
Opet si pušio smešne cigare, hihihi :D
Hehe, pa ne ne mislim da ih nisam dovoljno izmenjala.
NE mislim ništa o tome.
Samo ne želim da se udam.
Nevezano za broj partnera.
Još uvek sam, takoreći, mlada i neodgovorna, apsolutno nezrela i više nego nezainteresovana za brakove, muževe, decu i porodicu... :mrgreen:

Brajan Koen

Buduća legenda
Poruka
37.640
Opet si pušio smešne cigare, hihihi :D
Hehe, pa ne ne mislim da ih nisam dovoljno izmenjala.
NE mislim ništa o tome.
Samo ne želim da se udam.
Nevezano za broj partnera.
Još uvek sam, takoreći, mlada i neodgovorna, apsolutno nezrela i više nego nezainteresovana za brakove, muževe, decu i porodicu... :mrgreen:
Lepo je čuti nekog ko zna ponešto o sebi i iskren je.
Hvala mačko.

Sally_Solomon

Poznat
Poruka
9.515
Sve nešto gledam, cura sa andjeoskim licem, za svršavanje po istom, da ti bude žena i rodi petoro dece ; jedno za početak, ima neki po meni nedostatak.To je telo njeno. Ima dobre sise ( petice - velike sise i za velike muške šake ) ali nema dobar guz. Čak ni noge joj nisu loše ( čak i dobre ( cura je i visoka oko 180 cm ) su ) .
....
Posmatrao sam njene lisičije oči, boje zrele orahovine, predivno je izgledala sa suštenom i ravnom kosom. Telo je njeno ( posmatrano s plaže letos, barem dve naslovnice u Playboy-u ) uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuufffffffffffffffffffffffff, extra znači.
A guza njena, zabole' me kita.
......
I nekako, ako se bolje zagleda, u crnoj mini haljini, koja je savršeno stajala na njeno savršeno telo, sa predivnim , nežno izdefinisanih linija, slatko malim grudima ukatančene belim brusom, lica prirode lepog, plavih očiju i grozne kose, slamaste teksture ali prirodno plave boje tj. žute. Ali jako lepa, čak ni autor posta nije video na prisutnom mediju, baš tako lepu i zgodnu ženu.
......
Pitanje za forumaše : Ako ste u braku, da li to istoimeno znači i da jebesh svaki dan, kad god nam se digne ?

Pitanje za dame za one koje nisu udate : Da li smatrate da niste dovoljno promenile partnera, da bi se udale i rodile ?

Ps.I onda me uhvati crna lisica.Gle očiju, što me seku pogledom pitanja, a osmehom joj nisam uzvratio. Opasno izgleda i ima i više nego dobre sise ( 5+ ) i do jaja guz, noge malo lošije ali fenomenalno igleda.

Nisam dovoljno, bar jos jedno 300 000 njih i smiricu se majke mi. :lol:
Sta bre znaci dovoljno?? Mislis, ok, izivela sam se, sad mogu i da se udam :confused: mozda neko ima takva shvatanja..ja nemam. Kad pozelim (ako) brak i decu-nadam se da cu imati i prikladnu osobu za to..za sad ne zelim taj zivot jos uvek, zelim da jos malo zivim sebicno i neodgovorno

Lúnasa

Buduća legenda
Poruka
39.312
Lepo je čuti nekog ko zna ponešto o sebi i iskren je.
Hvala mačko.
Pih, nikakva problem :)
Bar to znadem, mislim samo se time i bavim u poslednjih nekoliko meseci :D

Nego, ne reče ti, jesi li spreman ili ipak čekaš još ko zna koliko njih dok ne naiđe ona što idealne krofne zna praviti? :)
Uz to, ako je ikada nađeš, molila bih jedan paketić istih, ne pitam šta košta :D

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.