He's cute, I swear! Let me find a better picture!

Bambina

Buduća legenda
Poruka
25.036
Evo šta se desilo.

Moja sestra je svojoj drugarici rekla da ne misli da je dečko u kojeg je ta njena drugarica zaljubljena lep. Reakcija te devojke je bila ta da je mojoj sestri poslala maltene ceo album njegov slika, sve koje je na njegovom profilu nalazila, konstantno je ubeđujući da ima tu jedna mnogo lepa, samo ne može da je nađe. Uprkos tome što joj je stavljeno do znanja da to nema veze, da nije bitno, da nema veze, važno da se njoj sviđa, etc., ona je uporno htela potvrdu svoje drugarice da je on za nju.

Taj bezazleni komentar, ispostavilo se minutima kasnije, imao je posledicu da ona počne da se dvoumi je li on stvarno tako sladak kao što je ona mislila da jeste.

Koliko je uticaj komentara vaših prijatelja, posebno najboljih, porodice, etc., kako će osoba koja se vama dopada a njima ne, nastaviti da izgleda u vašim očima?

Kako biste se vi osećali da imate sjajnu vezu sa nekim, a da se pri tom u društvo u kojem se ta osoba kreće, a koje je neizostavni deo života te osobe, ama baš nikako ne možete uklopiti?
 
Evo šta se desilo.

Moja sestra je svojoj drugarici rekla da ne misli da je dečko u kojeg je ta njena drugarica zaljubljena lep. Reakcija te devojke je bila ta da je mojoj sestri poslala maltene ceo album njegov slika, sve koje je na njegovom profilu nalazila, konstantno je ubeđujući da ima tu jedna mnogo lepa, samo ne može da je nađe. Uprkos tome što joj je stavljeno do znanja da to nema veze, da nije bitno, da nema veze, važno da se njoj sviđa, etc., ona je uporno htela potvrdu svoje drugarice da je on za nju.

Taj bezazleni komentar, ispostavilo se minutima kasnije, imao je posledicu da ona počne da se dvoumi je li on stvarno tako sladak kao što je ona mislila da jeste.

Koliko je uticaj komentara vaših prijatelja, posebno najboljih, porodice, etc., kako će osoba koja se vama dopada a njima ne, nastaviti da izgleda u vašim očima?

Kako biste se vi osećali da imate sjajnu vezu sa nekim, a da se pri tom u društvo u kojem se ta osoba kreće, a koje je neizostavni deo života te osobe, ama baš nikako ne možete uklopiti?
Priča o izgledu je klinačka. Ne znam koliko te devojke imaju godina, ali razmišljaju kao da im je 13:roll: Takvi komentari su bezveze. Mala je nesigurna čim je zbog jednog komentara počela da sumnja da joj se dečko sviđa.

Drugi deo teme je interesantan i mogao bi da se nađe na ozbilnom delu, ukoliko se ne odnosi samo na izgled. Kad npr porodica kritikuje, uglavnom neće reći - ružan ti je dečko jer ima veliki nos, već će mu naći ozbiljnije mane koje se odnose na delo, a ne na lik ;) E sad, koliko su tu u pravu, i da li ćemo te kritike shvatiti ozbiljno, to je druga priča. :)
 
e ja sam se bas iznenadila koliko ljudi se cudilo mom izboru.....kao, nije nesto lep (jer bivsi muz je izgledao extra)....ali, ja sam u startu i pala na fizicku privlacnost, sva sam drhtala u njegovom prisustvu.....mesec dana sexa mi je trebalo sa njim da se skoncentrisem na sebe i da pocnem istinski da uzivam jer sam u pocetku uzivala u njemu i njegovoj ekspresiji za vreme sexa....i dan danas mi je woooooooooow.....i missim, mogu drugi da kazu i da je crni vrag.....
 
naravno da mi znači da ljudi koje volim, gotive i cene mog momka...ipak se nas dvoje krećemo u društvu sa tim ljudima i lepo je znati da ga moji drugovi i drugarice vole, i da im prija njegovo društvo...( i obratno)
što se njegovog fizičkog izgleda tiče, meni se dopada...a to je najvažnije: )))
znam da moje drugarice misle da je previše lep za njihov ukus...šta god im to značilo:D
hvala Bogu pa imamo totalno različit ukus kad su muškarci u pitanju, heheh
 
Evo šta se desilo.

Moja sestra je svojoj drugarici rekla da ne misli da je dečko u kojeg je ta njena drugarica zaljubljena lep. Reakcija te devojke je bila ta da je mojoj sestri poslala maltene ceo album njegov slika, sve koje je na njegovom profilu nalazila, konstantno je ubeđujući da ima tu jedna mnogo lepa, samo ne može da je nađe. Uprkos tome što joj je stavljeno do znanja da to nema veze, da nije bitno, da nema veze, važno da se njoj sviđa, etc., ona je uporno htela potvrdu svoje drugarice da je on za nju.

Taj bezazleni komentar, ispostavilo se minutima kasnije, imao je posledicu da ona počne da se dvoumi je li on stvarno tako sladak kao što je ona mislila da jeste.

Koliko je uticaj komentara vaših prijatelja, posebno najboljih, porodice, etc., kako će osoba koja se vama dopada a njima ne, nastaviti da izgleda u vašim očima?

Kako biste se vi osećali da imate sjajnu vezu sa nekim, a da se pri tom u društvo u kojem se ta osoba kreće, a koje je neizostavni deo života te osobe, ama baš nikako ne možete uklopiti?

0% me zanima tudje misljenje
 
naravno da mi znači da ljudi koje volim, gotive i cene mog momka...ipak se nas dvoje krećemo u društvu sa tim ljudima i lepo je znati da ga moji drugovi i drugarice vole, i da im prija njegovo društvo...( i obratno)
što se njegovog fizičkog izgleda tiče, meni se dopada...a to je najvažnije: )))
znam da moje drugarice misle da je previše lep za njihov ukus...šta god im to značilo:D
hvala Bogu pa imamo totalno različit ukus kad su muškarci u pitanju, heheh

e ovo je zanimljiv fenomen.....mene zadnjih godina uopste ne privlace lepi muskarci.....valjda mi dosta bio onaj jedan sa kojim sam 8 god bila u braku-mraku :))))
 
Evo šta se desilo.

Moja sestra je svojoj drugarici rekla da ne misli da je dečko u kojeg je ta njena drugarica zaljubljena lep. Reakcija te devojke je bila ta da je mojoj sestri poslala maltene ceo album njegov slika, sve koje je na njegovom profilu nalazila, konstantno je ubeđujući da ima tu jedna mnogo lepa, samo ne može da je nađe. Uprkos tome što joj je stavljeno do znanja da to nema veze, da nije bitno, da nema veze, važno da se njoj sviđa, etc., ona je uporno htela potvrdu svoje drugarice da je on za nju.

Taj bezazleni komentar, ispostavilo se minutima kasnije, imao je posledicu da ona počne da se dvoumi je li on stvarno tako sladak kao što je ona mislila da jeste.

Koliko je uticaj komentara vaših prijatelja, posebno najboljih, porodice, etc., kako će osoba koja se vama dopada a njima ne, nastaviti da izgleda u vašim očima?

Kako biste se vi osećali da imate sjajnu vezu sa nekim, a da se pri tom u društvo u kojem se ta osoba kreće, a koje je neizostavni deo života te osobe, ama baš nikako ne možete uklopiti?

uopšte ne :D
ako je meni dobar i lep, boli me uvo šta drugi kažu :)

a propo poslednjeg pitanja: imam neki lako uklopljiv kUrakter, te mi se to još nije desilo :D
 
Ma ljudi pričaju svašta a posle rade svašta...Pre par godina jedan ortak prvi put video sestru moje jedne drugarice i kao seljanka ''seljačko rumenilo'' ovo ono takav je on bio cinično sarkastični komentari i posle par meseci odjednom krenu njih dvoje da se zabavljaju i evo danas u braku...I kad bi ga podsetio on bi reko '''ne to si Ti nešto is3povao''...
 
Jednom drugaru sam rekao da je devojka koju je upoznao krš,
a posle 2 godine se oženio njom :neutral:
Ono... malo mi neprijatno, pa zato držim jezik za zubima :confused:

tako sam i ja prosla sa kumom....missim. pitao me za misljenje i ja rekla iskreno....jes visoka i mrsava ali brate facaaaaaa...zubi kao zec, rosavo lice, konjasta faca.....i one je ozeni....a najveci crnjak je sto posle 5 godina ona bolje izgleda od njega, on se ugojio, omatorio, uborao a ona se skoro nije ni promenila...cak joj godine dobro stoje....
 

Back
Top