HEMIJA-takmicenje 2006.

jao, dusane, je l znas da mi se malo vratila vera u bolje sutra?? :D
salim se, ali nekako mi se vraca motivacija, ali nije to to...
sve jedno, vidimo se u nisu, posto je sad prilicno ocigledno gde je republicko.... samo mogu da useru hoteli, posto strajkuju, pa da se promeni u poslednjem trenutku, inace... :wink:
 
Ljudi, ajde i ja da vam se prikljucim!
I ja sam iz Nisa, i idem na republicko. Nadam se da je u Obrenovcu stvarno. Toliko su puta premestali, i ovo je nezvanicno....
Laba u grobarskoj i nije nesto posebno. Nislije, da li je tacno da se u Bori otvara biohemijsko odeljenje dogodine? Blago ovim osmacima koji to upisu.............
E, a Sladic me nervira, i nerviraju me i svi testovi i mozak me vise boli, a i nisam toliko vezbala. Sta li bi bilo da jesam???
 
I da ti pravo kazem, mnogo bi bolje bilo da se ukljuci Medicinski, naravno ,kad bi oni bili zainteresovani ( a to ce biti nikad) za takav projekat. Al' u ovoj nasoj zemlji, bas nekog briga za obrazovanje i mlade talente. Posle ce da se zale na odliv mozgova.
 
pa nije bolje da se ukljuci medincinski... iskreno znam neke profesore sa oba faxa, ovi sa hemije deluju malo vise zainteresovani za tako neki prijekat....
a hbh, kad se uporedi sa hemijom, bar sto se tice koliko ces stvarno hemije nauciti na seminaru.... da se ne vredjamo, ali biohemicari ne znaju najobicniji zadatak iz pufera da urade... na zimskom smo im objasnjavali.... nije bitno... ne vredi se raspravljati oko seminara....
 
Kom zimskom? A, mozda si mislila na hbh2... Pa, uvek se nadje poneki izuzetak ! :) Ne, znam, dobar deo hbh-ovaca iz moj egrupe je hteo na hemiju. Ja sam htela hbh. I zadovoljna sam (recimo). Ali to ne znaci da ne mogu na republicko iz hemije... :):):):):)
Mislila sam, kad bi ovi sa Medicinskog BILI zainteresovani, onda bi bilo bolje...
Mada, mi smo vec matore za to odeljenje, pa sta nas briga!
 

Back
Top