Helpp ne znam sta da upisem.

Gimnazija nije teska ali ... Sto joj daje tezinu? Pa onda jeste teska, i ne obracas se meni nisam ja pitao za savet
Izvini, tebe sam citirala jer se slažem sa onim što si napisao, samo sam se nadovezala.
Znam da nisi ti pitao.
A, da, citat, jedna profesorka u nekom kvizu je to rekla na pitanje da li je G. teška.
Nije teška ali je obimna, što joj na neki način daje težinu", mn se taj citat sviđa.
 
Nij

Nije to nikakav seljacki kompleks nego ono od cega ce kasnije moci lepo da zaradjuje. Gimnaziju i upisujes da bi kasnije studirao a ne zbog opsteg znanja. Od tvojih pobrojanih jedino sa geometarskom moze nesto da radi, a i potanje je kolika ce joj biti plata posto ima samo srednju.
sta da radi sa gimnazijom? sad nema nikakav garant (s obzirom da je i sama rekla da nije neki ucenik) da ce da se dobro pokaze u gimnaziji (mozda cak i losije) a onda dodje do toga da ne moze da upise fakultet, mozda cak ni na samofinansiranje, ili upadne ali ne moze da ga finansira, onda kao da nema ni srednje obrazovanje jer je gimnazija bez fakulteta nista. medicinska moze da bude dobar izbor, ali opet tamo su jako kvalitetni ucenici i mislim da to nije realno da upise sem ako prijemni ne uradi 40/40.
elektrotehnicka, masinska ili ugostiteljska su 10 puta jace sto se tice vrednosti diplome od gimnazije.
 
  • Podržavam
Reactions: DUH
sta da radi sa gimnazijom? sad nema nikakav garant (s obzirom da je i sama rekla da nije neki ucenik) da ce da se dobro pokaze u gimnaziji (mozda cak i losije) a onda dodje do toga da ne moze da upise fakultet, mozda cak ni na samofinansiranje, ili upadne ali ne moze da ga finansira, onda kao da nema ni srednje obrazovanje jer je gimnazija bez fakulteta nista. medicinska moze da bude dobar izbor, ali opet tamo su jako kvalitetni ucenici i mislim da to nije realno da upise sem ako prijemni ne uradi 40/40.
elektrotehnicka, masinska ili ugostiteljska su 10 puta jace sto se tice vrednosti diplome od gimnazije.
Ne mozes ti to da objasnis nekome kome su napunili glavu pricama da mora da ide u najteze skole i fakultet
 
  • Podržavam
Reactions: DUH
sta da radi sa gimnazijom? sad nema nikakav garant (s obzirom da je i sama rekla da nije neki ucenik) da ce da se dobro pokaze u gimnaziji (mozda cak i losije) a onda dodje do toga da ne moze da upise fakultet, mozda cak ni na samofinansiranje, ili upadne ali ne moze da ga finansira, onda kao da nema ni srednje obrazovanje jer je gimnazija bez fakulteta nista. medicinska moze da bude dobar izbor, ali opet tamo su jako kvalitetni ucenici i mislim da to nije realno da upise sem ako prijemni ne uradi 40/40.
elektrotehnicka, masinska ili ugostiteljska su 10 puta jace sto se tice vrednosti diplome od gimnazije.
Ima ih gomila sa strucnim skolama pa rade po pumpama, pekarama itd. Jednostavno, da bi imao nesto u zivotu treba da se potrudis, samo to tako mlada osoba jos ne razume.
 

Back
Top