Quantcast

Helikopter u piramidi

gost 114587

Elita
Poruka
23.801
mislim da je obicna glupost. neko je to napravio, a slika sa dovratka je evidentno obradjena u foto sopu gde je dodata ta navodna ploca...
msm da je to stvarno u piramidi, zar ne mislis da bi to bilo na x sajtova o egiptologiji i td, da se o tome ne bi diskutovalo i sl?
ovako, ima ga samo tu i na jos par sajtova usko vezanih sa teorijama zavere...

aljosa7

Zainteresovan član
Poruka
135
Nije radjeno u fotoshopu,stvarno postoji ova ploca,ali evo o cemu je rijec:Nakon sto su napravljeni natpisi na ovoj ploci,koji su prvobitno bili drugaciji,dosao je na vlast faraon koji je promijenio egipatske bogove i koji je prepravio ove ploce,zatim poslije njega dolazi faraon koji ponovo mijenja bogove,a uvijek kad su se mijenjali bogovi prepravljale su se i ploce,i ova ploca je mix tih prepravki,to donekle pokazuje i ova treca slika na ovom linku ;)

kajzersoza

Iskusan
Banovan
Poruka
6.833
Ovo nadjoh na jednom sajtu.Sad da li su ovo savermene ratne masine,ili je neko skoro doklesao u piramidu.....ne znam.Sta mislite o ovome?

http://www.catchpenny.org/abydos.html
mislim ,da nije vreme da populacija na planeti ,shvati da su egipcani imali kontakte sa vanzemaljskom rasom...zapravo ,ljudi jos zive u sazdanom elementu koju je crkva nametnula od svog osnivanja , ne svi...ali ,mnogi bi trsli da se sutra preko svih el.medija saopsti da pola stvari iz biblije ,ako ne i vecina stvari ,ima veze sa NEFILIMIMA, VAZNZEMALJCIMA, DNK-A, POSTANKU COVECANSTVA, LJUDI...PREVARI CRKVE , I SL.

u vijetnamu je nadjena figurica pre 2-3000 god. koja na sebi ima elemente , ''nekoga''
ko cudno izgleda !? ono sto zadjudjuje je cinjenica , da su na figuri stvari koje po tehnologiji ne pripadaju ovozeamljskim stvarima.

sad:think:...kako neko od pre toliko godina ima toliko razvijenu mastu da radi nesto sto je za njega obicnog smrtnika osnov zivota mac,metal, uzgoj agrara, porodica, osvajanje, roblje,...odakle mu ta vrsta informacije !?!?

27E

Buduća legenda
Poruka
49.398
mislim ,da nije vreme da populacija na planeti ,shvati da su egipcani imali kontakte sa vanzemaljskom rasom...zapravo ,ljudi jos zive u sazdanom elementu koju je crkva nametnula od svog osnivanja , ne svi...ali ,mnogi bi trsli da se sutra preko svih el.medija saopsti da pola stvari iz biblije ,ako ne i vecina stvari ,ima veze sa NEFILIMIMA, VAZNZEMALJCIMA, DNK-A, POSTANKU COVECANSTVA, LJUDI...PREVARI CRKVE , I SL.

u vijetnamu je nadjena figurica pre 2-3000 god. koja na sebi ima elemente , ''nekoga''
ko cudno izgleda !? ono sto zadjudjuje je cinjenica , da su na figuri stvari koje po tehnologiji ne pripadaju ovozeamljskim stvarima.

sad:think:...kako neko od pre toliko godina ima toliko razvijenu mastu da radi nesto sto je za njega obicnog smrtnika osnov zivota mac,metal, uzgoj agrara, porodica, osvajanje, roblje,...odakle mu ta vrsta informacije !?!?
kajzere, ovde ima mnogo nevernih toma, jednostavnih ljudi, koji ne veruju u ono sto ne vide i ne pipnu. kao da smo na pocetku XX veka. ali, nije vazno. neka se valjaju u svom neznanju

kralj Artur

Primećen član
Poruka
895
mislim da je obicna glupost. neko je to napravio, a slika sa dovratka je evidentno obradjena u foto sopu gde je dodata ta navodna ploca...
msm da je to stvarno u piramidi, zar ne mislis da bi to bilo na x sajtova o egiptologiji i td, da se o tome ne bi diskutovalo i sl?
ovako, ima ga samo tu i na jos par sajtova usko vezanih sa teorijama zavere...
Postoji ta ploča,nalazi se u hramu Abidosa u Egiptu.E,sad je pitanje da li je ploča original ili je naknadno izrađena.Naučnici kažu da je iz vremena drevnog Egipta,znači da je prava.Mislim da tu ne bi trebalo ništa da nas iznenađujue,logično je da neki prosti vidovi današnej tehnologije u to vreme sigurno nisu mogli biti sa Zemlje,već sa neke druge planete.U prilog tome ide piramida u Egiptu čiji su unutrašnji zidovi naizgled prazni,međutim kad se posmatraju pod infracrvenim svetlom vide se natpisi.

Poslednja izmena:

Black_star

Iskusan
Poruka
5.459
ljudska istorija je onolika koliko se ljudski um kroz nju proteze.
srecni,a i mudri,humani su oni koji su tu komotni...
stice se utisak da je sve samo nase,oduvek bilo,da postoji progres,nekada zastoj,itd
historia vite magistra
ipak,to ne znaci da se kroz ovu istoriju nisu provukli mnogi i mnogi `gosti`.
nakon svega toga postavlja se samo pitanje da li smo gostoljubivi.

kajzersoza

Iskusan
Banovan
Poruka
6.833
kajzere, ovde ima mnogo nevernih toma, jednostavnih ljudi, koji ne veruju u ono sto ne vide i ne pipnu. kao da smo na pocetku XX veka. ali, nije vazno. neka se valjaju u svom neznanju
jos u 18 veku su ,(zaboravih imena) poznati evropski astronomi pisali o NLO, jer su tad sa svojim teleskopima vidjali nepoznate letece objekte oko meseca...u SAD, su u 16 veku kolonizatori imali tesku raspravu medju ucenim ljudima ,sto je dovelo do suda
u kom su mnogi od njih bili proterani u evropu ,jer su tvrdili da vanzemaljci i homosapiens imaju ,tesne veze sa planetom zemljom i kako (tako su tada pricali), ce tvorac biti informisan o ljudskim greskama, na planeti...

1na italijanska ,istrazivacica ,antropolog i arheolog (opet ,zaboravih ime), je otkrila neverovatnu i skrivenu istoriju,zbog koje je popila otkaz i zabranjen joj je rad na TV.
nju je pre otkaza ( italija), mislim angazovao DISKAVERI, zena je otkrila da su
pecine u evropi, iz vremena pra-istorije (paleolit), kasnije (mezolit)....radjene i gradjene po zvezdanom sistemu i nasla je ostatke UREDJAJA ZA ZVEZDANI SISTEM .

cak je nasla ,dokaze o komunikaciji ljudi tog doba i vanzemaljaca...nije 1na ,koja
je tvrdila da su ljudi tvorevina vanzemaljske rase i da su ljudi koji su postali pecinski ljudi ,ustavri potomci civilizacije koja je razorena pre 11,500- 12,000 god.
i koji se nisu mogli oporaviti...

nasla je dokaze sa nepoznatim hijeroglifima ,za koje smatra da su veza izmedju komunikacija ''njih'' i pecinskih ljudi....

itd,itd......e, sad sto ljudi danas ne veruju u te stvari je samo dokaz sleposti ,i ogranicenosti, jer kao sto pre napisah u manastiru DECANI stoji freska koja oslikava ''coveka'' u kapsuli ,dok je iza njega trag ,koji kapsula ostavlja...

gost 114587

Elita
Poruka
23.801
kad pricas o ljudskoj ogranicenosti, ne mogu a da se ne pitam - kakvu korist bi imalo covecanstvo od otkrica da smo nastali od aliena npr? msm po cemu bi to moderni covek promenio neka svoja shvatanja, uverenja, ubedjenja? i ukoliko bi se dokazalo da je crkva u posedu dokumentacije koja bi sve to obelodanila a krila vise hiljada godina, u sta bi verovali? u cega?
i ako su hijeroglifi sa pocetka teme autenticni, zasto bas avion, cepelin, podmornica i helikopter, zasto ne leteci tanjir ili nesto slicno?

27E

Buduća legenda
Poruka
49.398
ima zabluda i oko vanzemaljaca. kao postoje samo mali zeleni.

naravno da ih ima vise vrsta, sa vise razlicitih...lokacija. i cesto imaju sasvim prozaicne namere i aktivnosti

e, to bogatstvo mogucnosti posebno buni ove jednostavnije skeptike

wihor

Ističe se
Poruka
2.029
s' obzirom da je 90% populacije starog egipta tucalo kamen ceo zivot pa to pomnozi sa generacijama egocentricnih faraona nije nista zacudjujuce da se u kamenu pojavi uklesan helikopter,vanzemaljac ili neki model koji lici na predmete iz savremenog doba..

kajzersoza

Iskusan
Banovan
Poruka
6.833
kad pricas o ljudskoj ogranicenosti, ne mogu a da se ne pitam - kakvu korist bi imalo covecanstvo od otkrica da smo nastali od aliena npr? msm po cemu bi to moderni covek promenio neka svoja shvatanja, uverenja, ubedjenja? i ukoliko bi se dokazalo da je crkva u posedu dokumentacije koja bi sve to obelodanila a krila vise hiljada godina, u sta bi verovali? u cega?
i ako su hijeroglifi sa pocetka teme autenticni, zasto bas avion, cepelin, podmornica i helikopter, zasto ne leteci tanjir ili nesto slicno?
covek ima koristi ,jer je danas okruzeno tehnologijom ,kakvom se nije raspolagalo pre 10 god. to je tehnologija ,koju mislim na planetarnu populaciju, elita ju koristi vec odavno.
moderni covek nema sta da menja ili ne...on je stvoren ,od strane vanzemaljske rase u svrhu koristenja, za ciljeve vanzemaljaca ,na nacin koju je odredjena vrsta stvorila ,odredjenu rasu na zemlji.
crkva je kao i elitisticko drustvo u fazi krijenja podataka ,od populacije ,jer bi se otkrivanjem SRUSIO sistem ,kojim kontrolisu masu...TI ,kad bi znala ono sto ne znas ,mogla bi UGROZITI ,njihov cilj, napor, ekonomski razvoj i sl...i preneti znanje samo sebi ,cime bi se uzdigla na visoko mesto...fizicki,duhovni,materijalno,tehnoloski.....sve !
zasto bas ,avion, leteci tanjir,podmornica ili helikopter !?
pa ,zato sto su ostavili podatke, na zidu ,kojim se kaze kako ce covecanstvo raspolagati u buducem vremenu,sa tehnoloskim procesom....dalje se kaze, da vlada SAD vec raspolaze ,letecim tanjirima...a,pre njih su to imali nacisti.

gost 114587

Elita
Poruka
23.801
covek ima koristi ,jer je danas okruzeno tehnologijom ,kakvom se nije raspolagalo pre 10 god. to je tehnologija ,koju mislim na planetarnu populaciju, elita ju koristi vec odavno.
moderni covek nema sta da menja ili ne...on je stvoren ,od strane vanzemaljske rase u svrhu koristenja, za ciljeve vanzemaljaca ,na nacin koju je odredjena vrsta stvorila ,odredjenu rasu na zemlji.
crkva je kao i elitisticko drustvo u fazi krijenja podataka ,od populacije ,jer bi se otkrivanjem SRUSIO sistem ,kojim kontrolisu masu...TI ,kad bi znala ono sto ne znas ,mogla bi UGROZITI ,njihov cilj, napor, ekonomski razvoj i sl...i preneti znanje samo sebi ,cime bi se uzdigla na visoko mesto...fizicki,duhovni,materijalno,tehnoloski.....sve !
zasto bas ,avion, leteci tanjir,podmornica ili helikopter !?
pa ,zato sto su ostavili podatke, na zidu ,kojim se kaze kako ce covecanstvo raspolagati u buducem vremenu,sa tehnoloskim procesom....dalje se kaze, da vlada SAD vec raspolaze ,letecim tanjirima...a,pre njih su to imali nacisti.
dobro hajde, kada si TI vec tako informisan, da znas top secret price iz usa vlade, te raspolazes informacijama koje mi neprosvetljeni ne mozemo ni da zamislimo, ZASTO SE TI NISI UZDIGAO NA VISOKO MESTO ILI POKVARIO PLANOVE ALIENIMA? msm kad vec sve drzis u malom prstu... :aha:

gost 114587

Elita
Poruka
23.801
Naravno da može da se ošteti,ali ovo je koliko sam ja video uklesano U kamen,nije ispupčenje.Da je ispupčeno onda bi se lako moglo oštetiti,ali ako je udubljenje onda materijal ne može da tek tako sam od sebe da popuni praznine,ako shvataš šta sam želeo da kažem.
ne shvatam jer je evidentno da nemas elementarna znanja o kamenu :)
znas li ti uopste koliko hiljada godina to stoji uklesano tamo? i znas li kakvi su tamo vremenski uslovi? m? i znas li uopste o kojoj vrsti kamena je rec?

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.