Hekleri iz Buljarica rushe Krstaricu.

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Зоки

Legenda
Poruka
51.428
FK Hekleri iz Buljarica kod Donje Kandibulje u okolini Kragujevca kupili laptopove i ostalu neophodnu kompjutersku opremu.
Savladali rad na kompjuteru i hakerske veshtine te prete da postovanjem na forumu Krstarice do te mere opterete servere glupostima da ce sajt jednostavno puci.
Ima li iko informacija o ovome?oO
ja imam preko 7000 ppova od forumasica pa se bojim da mi to sve ne strada:(
 
FK Hekleri iz Buljarica kod Donje Kandibulje u okolini Kragujevca kupili laptopove i ostalu neophodnu kompjutersku opremu.
Savladali rad na kompjuteru i hakerske veshtine te prete da postovanjem na forumu Krstarice do te mere opterete servere glupostima da ce sajt jednostavno puci.
Ima li iko informacija o ovome?oO
ja imam preko 7000 ppova od forumasica pa se bojim da mi to sve ne strada:(

mafija....
 
FK Hekleri iz Buljarica kod Donje Kandibulje u okolini Kragujevca kupili laptopove i ostalu neophodnu kompjutersku opremu.
Savladali rad na kompjuteru i hakerske veshtine te prete da postovanjem na forumu Krstarice do te mere opterete servere glupostima da ce sajt jednostavno puci.
Ima li iko informacija o ovome?oO
ja imam preko 7000 ppova od forumasica pa se bojim da mi to sve ne strada:(

To je mali klub, ali dobro organizovan, ima dugu tradiciju, njegovi simpatizeri su fanatični, a ako im se pridruže i istomišljenici iz Sprčnja, Prstenca i Zagužana na njih će se morati ozbiljno računati.
 
igraju vrlo ofanzivno sa brzim krilima, a bekovski tandem Shuljagitj i mladi reprezentativac chmakedonske rektrezentacije Primtche Rektoski su beskompromisni u zadnjoj liniji.
Sva ova pojachanja kao i vetj iskusni chuvar mreze Pakshu Andilejni, osvajach kupa Gadivoja Povratja sa tuskim tretjeligashem Buljchembiligijem, koji zvezda zimsko prelaznog roka nam daju do znanja da je to vrlo anbicijozna ekipa koja za cilj ima sam vrh prkna.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top