hej vernici ajde jedno malo objasnjenje ovde

nonickforever

Početnik
Poruka
5
""""Ubio se u zvoniku hrama Svetog Save
Građevinski preduzimač Dragiša Bukumirić (56) pronađen je mrtav juče oko 10 sati u severozapadnom zvoniku hrama Svetog Save u Beogradu. Bukumirić je, kako se pretpostavlja, juče ujutro ili preksinoć pucao sebi u grudi iz pištolja. Bukumirićevo telo je, ispričali su za „Blic“ zaposleni angažovani na gradilištu hrama, pronašao jedan radnik.

BLIC""""

Koliko puta ste napadali male sekte da su njihovi clanovi skloni samoubistvu tj da njihove doktrine vode tome a navedeni primer pokazuje da i vi spadate u isti kos sa njima.

ajde komentari
 
nonickforever:
""""Ubio se u zvoniku hrama Svetog Save
Građevinski preduzimač Dragiša Bukumirić (56) pronađen je mrtav juče oko 10 sati u severozapadnom zvoniku hrama Svetog Save u Beogradu. Bukumirić je, kako se pretpostavlja, juče ujutro ili preksinoć pucao sebi u grudi iz pištolja. Bukumirićevo telo je, ispričali su za „Blic“ zaposleni angažovani na gradilištu hrama, pronašao jedan radnik.

BLIC""""

Koliko puta ste napadali male sekte da su njihovi clanovi skloni samoubistvu tj da njihove doktrine vode tome a navedeni primer pokazuje da i vi spadate u isti kos sa njima.

ajde komentari

Mislim da samoubistvo ovog jadnog coveka nema nikave veze sa tim kojoj crkvi je pripadao. Samoubistvo je najcesce cin pojedinca koji nije bio spreman da se suci sa necim u svom zivotu. Ponekad je razlog za samoubistvo bolest, a ponekad i delovanje raznih faktora od kojih jedan moze da bude pripadnost satanistickoj sekti, ali ne mora da znaci.
Na istoku su poznata ritualna samoubistva i ona se smatraju kao najvisi cin koji covek moze da uradi tj. da svojevoljno sam sebi oduzme zivot da bi postigao neki cilj.

Bez obzira na moje apsolutno neslaganje sa ponasanjem pravoslavne crkve mislim da ovo ne moze da se dovede sa njom u vezu.
 
nonickforever:
""""Ubio se u zvoniku hrama Svetog Save
Građevinski preduzimač Dragiša Bukumirić (56) pronađen je mrtav juče oko 10 sati u severozapadnom zvoniku hrama Svetog Save u Beogradu. Bukumirić je, kako se pretpostavlja, juče ujutro ili preksinoć pucao sebi u grudi iz pištolja. Bukumirićevo telo je, ispričali su za „Blic“ zaposleni angažovani na gradilištu hrama, pronašao jedan radnik.

BLIC""""

Koliko puta ste napadali male sekte da su njihovi clanovi skloni samoubistvu tj da njihove doktrine vode tome a navedeni primer pokazuje da i vi spadate u isti kos sa njima.

ajde komentari

На твоје питање могу речи једно да човек је ВЕЛИКИ НЕСРЕЋНИК, који не може бити стално у добром и здравом разуму због тога његов разум постоје у греху и тамности.
 

Back
Top