Хеј Словени! Само за Југоносталгичаре ...

Ja sam ti decko Bosna, prva najbolja stvar u nedostatku Jugoslavije
Da, da, ta takozvana “Jugoslavija” ni u jednoj inkarnaciji nije mogla da opstane bez diktature, prvo šestojanuarske, pa Brozove “samoupravne” komunističke, a i ova bosanska “jugoslavija” se isto tako održava samo zato što je pritisak od spolja drži silom u jednom komadu. Mislite o tome.
 
Poslednja izmena:
Pa zar nije tadasnja juga isto sto i Evropska unija danas.Ne ozbiljno,nema granica za ljude i dobra,a zna se ko je ko.Mogu cak primetiti da su neke stvari i prepisali od nas i recimo Cehoslovacke,s'obzirom da su pripreme za Evropsku zajednicu pocele krajem drugog sv.rata.A nije otkrice tople vode da je bilo bolje ziveti u zemlji 22miliona ljudi ili 6 i po.To danas znaju oni koji su ziveli u SFRJ.
Totalno je druga prica kako smo se raspali.
 
...
Totalno je druga prica kako smo se raspali.

Ma od gotovog napravili veresiju, šta reći ! Zbog raspada smo najviše stradali mi Srbi, jer smo najviše uložili u SFRJ !

Današnji mladi ljudi ne mogu da veruju šta smo mi pobacali u staro gvožđe, evo prilažem video jednog momka koji ide po tim napuštenim fabrikama, snima ih, i ne može da veruje šta se to desilo ?!

 
Pa zar nije tadasnja juga isto sto i Evropska unija danas.Ne ozbiljno,nema granica za ljude i dobra,a zna se ko je ko.Mogu cak primetiti da su neke stvari i prepisali od nas i recimo Cehoslovacke,s'obzirom da su pripreme za Evropsku zajednicu pocele krajem drugog sv.rata.A nije otkrice tople vode da je bilo bolje ziveti u zemlji 22miliona ljudi ili 6 i po.To danas znaju oni koji su ziveli u SFRJ.
Totalno je druga prica kako smo se raspali.
a zasto je to totalno "druga prica"?
i kakve to ima veze sa zdravim mozgom. tebe kad zaboli ruka ti je odsjeces jer nema veze sa ostatkom tijela, to je skroz druga prica. :bravo:
 
a zasto je to totalno "druga prica"?
i kakve to ima veze sa zdravim mozgom. tebe kad zaboli ruka ti je odsjeces jer nema veze sa ostatkom tijela, to je skroz druga prica. :bravo:
To je totalno druga prica jer smo decenijama,niodcega nesto gradili,svi,a zatim smo za 3-4 godine sve porusili.Nastanak,razvoj druge Jugoslavije nema bas nista sa njenim raspadom.To su druge generacije.
 
To je totalno druga prica jer smo decenijama,niodcega nesto gradili,svi,a zatim smo za 3-4 godine sve porusili.Nastanak,razvoj druge Jugoslavije nema bas nista sa njenim raspadom.To su druge generacije.
Znaci ja nijesam ja nego neko drugi?

Bukvalno, mislis sve ono sto ste vi zasraali mi smo morali cistiti?
 

Back
Top