Хеј Словени! Само за Југоносталгичаре ...

"Svoju državu više nemam, jer moja država bila je Jugoslavija u punom smislu te riječi. I dan danas mislim da smo zajedno bili jači", rekao je veliki trener dodavši:
"Meni su ukrali domovinu: imate sada tih sedam državica, ali ja nemam svoju, kao ni onih dva i po miliona ljudi koji su se deklarisali kao Jugosloveni. Ja sam bio ekstremni Jugosloven. Doslovno ekstremist".Faruk Hadzibegic
 
"Svoju državu više nemam, jer moja država bila je Jugoslavija u punom smislu te riječi. I dan danas mislim da smo zajedno bili jači", rekao je veliki trener dodavši:
"Meni su ukrali domovinu: imate sada tih sedam državica, ali ja nemam svoju, kao ni onih dva i po miliona ljudi koji su se deklarisali kao Jugosloveni. Ja sam bio ekstremni Jugosloven. Doslovno ekstremist".Faruk Hadzibegic

Prelepo je slušati žalopojke ocvalih Titoslovena, uz saznanje da nakon što oni budu pocrkali svi do jednog, više neće biti nikoga ko bi mogao da nastavi njihovim putem :kafa:
 
"Svoju državu više nemam, jer moja država bila je Jugoslavija u punom smislu te riječi. I dan danas mislim da smo zajedno bili jači", rekao je veliki trener dodavši:
"Meni su ukrali domovinu: imate sada tih sedam državica, ali ja nemam svoju, kao ni onih dva i po miliona ljudi koji su se deklarisali kao Jugosloveni. Ja sam bio ekstremni Jugosloven. Doslovno ekstremist".Faruk Hadzibegic

Не може се Хаџијо ово избрисати, не брини
 
И он се борио за Југославију, само монархистичку:

Nije samo, jer je razlika ogromna, što smo mogli da vidimo po amnestiranju Hrvata od strane komunističkog režima, predaji Kosmeta Šiptarima i još brdu drugih stvari koje su išle na štetu Srbije, a koje se ne bi dogodile da je ovde nastavila da vlada srpska dinastija.
 
Za himnu je uzeta jer je u trožupanijske Hrvatske postala popularna kao "Oj Hrvati" (ostatak teksta je isti).


1668900112810.png


Stiena puca, dub se lama
Zemlja da se trese:
Mi stojimo postojano

1582998437107.png


Kanu klisurine.
Bio proklet izdaica
Svaki domovine.

"Živi, živi duh hrvatski" - živeo je dok je živela Jugoslavija.

https://forum.krstarica.com/threads/mi-stojimo-postojano.902773/
 
I oni će jednog dana u dalekoj budućnosti, otprilike kad drugi put sa Sirijusa dođu Nomo-i, shvatiti da ih je britanski agent Broz preusmerio sa puta ka istočnom bloku na anglo-američki mentalni neokolonijalizam.
Oni koji se sjecaju, ce prenijeti price kako se nekad zivjelo, i u sta se vjerovalo, te price ce postati mit i zvijezda vodilja. Kad bude veliki rat, i kad tvrde struje padnu u svojoj slabosti, doce do ponovnog ujedinjenja slavena koji ce opet za partnere imati zemlje tzv treceg svijeta, i uceni istorijom, znace kako da postupaju sa najslabijim karikama svog drustva. Izdajice ce cekati izgnanstvo, da li u druge zemlje, ili svijetove, nece biti vazno.

... ako cemo da se igramo prorocanstava

Problem sa vasim idejama je to sto su male, minorne i malodusne .... one ne zasluzuju opstanak ni u jednom univerzumu,sudbina im je da nestanu. Prevelika usta za postojece tijelo su evolucijski pobacajj, i ona ce izumrijeti, kao i svi drugi evolucijski pobacaji

sad slobodno svoje teorije prosipaj na drugim temama, ima ih sijaset, jer realno nemas sta traziti u ovom dvoristu
 
Гледам данас Кину и енергију која их покреће да чине чуда.
Таква енергија је постојала и у Југославији, и омогућила брзи развој свих наших крајева.

Србија је данас 10% од оног елана који нас је тад покретао,
а не може се рећи да нам данас лоше иде !

Били смо неписмени и технолошки неразвијени, али какве то везе има ..?
На сложно "О-рук" изгледа могу звезде да се досегну !!!

Молим хејтере да заобиђу ову тему,
њен циљ је да нешто научимо од прошлости
( и евентуално се огребемо за неки џул енергије стварања ).
Zašto ne formirate klub i obožavatelja Jožobroza?
 
Oni koji se sjecaju, ce prenijeti price kako se nekad zivjelo, i u sta se vjerovalo, te price ce postati mit i zvijezda vodilja. Kad bude veliki rat, i kad tvrde struje padnu u svojoj slabosti, doce do ponovnog ujedinjenja slavena koji ce opet za partnere imati zemlje tzv treceg svijeta, i uceni istorijom, znace kako da postupaju sa najslabijim karikama svog drustva. Izdajice ce cekati izgnanstvo, da li u druge zemlje, ili svijetove, nece biti vazno.

... ako cemo da se igramo prorocanstava

Problem sa vasim idejama je to sto su male, minorne i malodusne .... one ne zasluzuju opstanak ni u jednom univerzumu,sudbina im je da nestanu. Prevelika usta za postojece tijelo su evolucijski pobacajj, i ona ce izumrijeti, kao i svi drugi evolucijski pobacaji

sad slobodno svoje teorije prosipaj na drugim temama, ima ih sijaset, jer realno nemas sta traziti u ovom dvoristu
Druga Srbija brani uspomenu na svog tatu Jožobroza.
 

Back
Top