hej bre

gost 224104

Elita
Poruka
20.630
zamisli ovo


prije jedno dve ili tri godine dok sam se druzila na javnom wc-u to je sc (serbiancafe) razmenim email sa najvecom tracarom u muskom rodu tada nisam znala tacnije verovala sam da niko nije genetikom los i hrdjav i da u svakom coveku na ovoj planeti mora biti i neceg dobrog neka vrsta dobrote.

ta tracara me jednom pozvala i na msn medjutim posto ja nemam cam niti sam ikad razmisljala da sebi to nabavim on je upalio samo svoju, nije verovao da nemam cam "pa kako nemas moras imati ali neces da upalis bla bla" taj razgovor je svega trajao 60 sekundi jer sam po pitanjima koja postavlja shvatila da on samo skuplja materijal da se na javnom forumu dokazuje iznoseci privatne razgovore! masu puta je to radio kod drugih kao sto im je hakovao postansko sanduce pa prepiske forumasa postovo na javni forum!

bilo kako bilo ja toj budali posalje knjigu za rodjendan,poklonila sam "blago cara Radovana" on je meni poslao njegovu adresu stana a ja sam poslala knjigu bez da sam stavila moju adresu samo sam stavila svoj nickname!

e sad ta budala je meni sinoc na wc-u ili sc-u reko sledetje ----> poslao sam tvoj nik tvojim prijateljima sa fejsa
da mogu da te čitaju, ali da se ne javljaju
da vide kolika si dileja.

:)


zatim -------------> maca, maca maca pojela jeziik
pojela jeziiik

:)

to sam ja uradio prije shest mjeseci, nemoj sada da prevrces po setingsima.



e sad se ja pitam sta da ja njemu uradim? posto imam njegovu sliku i adresu ime i prezime mislila sam da odem na neki homoseksualni sajt da otvorim profil sa njegovom slikom imenom i prezimenom i da mu naturim vatrenog homica! (ovo je duhu Ljis-a)

ZATIM vam zelim kazati da je on najverovatnije i ovde na ovoj stranici mislim da znam koji mu je nickname al nisam sigurna i necu da bezveze lupam CUVAJTE SE
 
zamisli ovo


prije jedno dve ili tri godine dok sam se druzila na javnom wc-u to je sc (serbiancafe) razmenim email sa najvecom tracarom u muskom rodu tada nisam znala tacnije verovala sam da niko nije genetikom los i hrdjav i da u svakom coveku na ovoj planeti mora biti i neceg dobrog neka vrsta dobrote.

ta tracara me jednom pozvala i na msn medjutim posto ja nemam cam niti sam ikad razmisljala da sebi to nabavim on je upalio samo svoju, nije verovao da nemam cam "pa kako nemas moras imati ali neces da upalis bla bla" taj razgovor je svega trajao 60 sekundi jer sam po pitanjima koja postavlja shvatila da on samo skuplja materijal da se na javnom forumu dokazuje iznoseci privatne razgovore! masu puta je to radio kod drugih kao sto im je hakovao postansko sanduce pa prepiske forumasa postovo na javni forum!

bilo kako bilo ja toj budali posalje knjigu za rodjendan,poklonila sam "blago cara Radovana" on je meni poslao njegovu adresu stana a ja sam poslala knjigu bez da sam stavila moju adresu samo sam stavila svoj nickname!

e sad ta budala je meni sinoc na wc-u ili sc-u reko sledetje ----> poslao sam tvoj nik tvojim prijateljima sa fejsa
da mogu da te čitaju, ali da se ne javljaju
da vide kolika si dileja.

:)


zatim -------------> maca, maca maca pojela jeziik
pojela jeziiik

:)

to sam ja uradio prije shest mjeseci, nemoj sada da prevrces po setingsima.



e sad se ja pitam sta da ja njemu uradim? posto imam njegovu sliku i adresu ime i prezime mislila sam da odem na neki homoseksualni sajt da otvorim profil sa njegovom slikom imenom i prezimenom i da mu naturim vatrenog homica! (ovo je duhu Ljis-a)

ZATIM vam zelim kazati da je on najverovatnije i ovde na ovoj stranici mislim da znam koji mu je nickname al nisam sigurna i necu da bezveze lupam CUVAJTE SE

Mozes ga priajviti na forumu gde si ga upoznala moderatorima, oni ce preneti administratorima, administratori ce preneti provajderu a provajder salje u sud . Vrlo prosto i jednostavno .
 
prosledi informacije, da se ja malo zabavim
gnugghender.gif
 
Mozes ga priajviti na forumu gde si ga upoznala moderatorima, oni ce preneti administratorima, administratori ce preneti provajderu a provajder salje u sud . Vrlo prosto i jednostavno .



slusaj nazalost on to sve moze i da radi uz pomoc moderatora ili administratora

boris kuzmanovic dozvolio da radi ko sta hoce


to je ocigledno
 
pa sad' će da zna i tvoj nick ovde :( i da opet pošalje tvojim prijateljima sa fejsa da vide kolika si dilajla :(((

nema to veze sto ce moji prijatelji sa fejsa da citaju sta ja pisem znaju oni ko sam ja i kakva sam ja -----------> drug
znaju da mi fantazija radi a i kad su videli da svaka tri mjeseca kupujem opet regal za knjige nije ni cudo sto sam vaka kakva sam

o tome se dakle ne radi

vec se radi o cinjenici da jednoj obicnoj budali iz beca koji ima preko 40 godina ni kuceta ni maceta koji se svadjajo sa svim forumasima a bilo oh je sa kojima se druzio u realu, dakle ljudi ga pozvali u svoju kucu pocastili ga pruzili lepu pricu i na kraju pljuvao tu zenu na javnom kanalu! iznosio je svasta!

taj covek nema karaktera niti jednu zeru i sad sam ja takvoj budali pala na metu i on upada u moj privatni deo zivota
 
nema to veze sto ce moji prijatelji sa fejsa da citaju sta ja pisem znaju oni ko sam ja i kakva sam ja -----------> drug
znaju da mi fantazija radi a i kad su videli da svaka tri mjeseca kupujem opet regal za knjige nije ni cudo sto sam vaka kakva sam

o tome se dakle ne radi

vec se radi o cinjenici da jednoj obicnoj budali iz beca koji ima preko 40 godina ni kuceta ni maceta koji se svadjajo sa svim forumasima a bilo oh je sa kojima se druzio u realu, dakle ljudi ga pozvali u svoju kucu pocastili ga pruzili lepu pricu i na kraju pljuvao tu zenu na javnom kanalu! iznosio je svasta!

taj covek nema karaktera niti jednu zeru i sad sam ja takvoj budali pala na metu i on upada u moj privatni deo zivota

kako si naivna
trebala si da zakažeš jebachinu s njim, a da dobije odsecanje jaja...to je prava osveta
 
najpametnije ti je da ga ignorises. i zasto otvaras onda temu o njemu, obicno takvi zele paznju a ti mu je sad bas dajes onako lepo. pusti osvete i pravi se da ne postoji.
 
najpametnije ti je da ga ignorises. i zasto otvaras onda temu o njemu, obicno takvi zele paznju a ti mu je sad bas dajes onako lepo. pusti osvete i pravi se da ne postoji.

E, bas to...prosto receno, nesto sto vise cackas, vise smrducka...samo jezik za zube, prstice sto dalje od tatature i ignore.... :)

A osveta, ako bas `oces-daj neki primamljiv oglas 8prodajem jeftino, poklanjam...), i sve podatke, pa neka ima svu paznju svijeta. :lol:
 

Slične teme


Back
Top