gost 224104
Elita
- Poruka
- 20.630
zamisli ovo
prije jedno dve ili tri godine dok sam se druzila na javnom wc-u to je sc (serbiancafe) razmenim email sa najvecom tracarom u muskom rodu tada nisam znala tacnije verovala sam da niko nije genetikom los i hrdjav i da u svakom coveku na ovoj planeti mora biti i neceg dobrog neka vrsta dobrote.
ta tracara me jednom pozvala i na msn medjutim posto ja nemam cam niti sam ikad razmisljala da sebi to nabavim on je upalio samo svoju, nije verovao da nemam cam "pa kako nemas moras imati ali neces da upalis bla bla" taj razgovor je svega trajao 60 sekundi jer sam po pitanjima koja postavlja shvatila da on samo skuplja materijal da se na javnom forumu dokazuje iznoseci privatne razgovore! masu puta je to radio kod drugih kao sto im je hakovao postansko sanduce pa prepiske forumasa postovo na javni forum!
bilo kako bilo ja toj budali posalje knjigu za rodjendan,poklonila sam "blago cara Radovana" on je meni poslao njegovu adresu stana a ja sam poslala knjigu bez da sam stavila moju adresu samo sam stavila svoj nickname!
e sad ta budala je meni sinoc na wc-u ili sc-u reko sledetje ----> poslao sam tvoj nik tvojim prijateljima sa fejsa
da mogu da te čitaju, ali da se ne javljaju
da vide kolika si dileja.

zatim -------------> maca, maca maca pojela jeziik
pojela jeziiik
to sam ja uradio prije shest mjeseci, nemoj sada da prevrces po setingsima.
e sad se ja pitam sta da ja njemu uradim? posto imam njegovu sliku i adresu ime i prezime mislila sam da odem na neki homoseksualni sajt da otvorim profil sa njegovom slikom imenom i prezimenom i da mu naturim vatrenog homica! (ovo je duhu Ljis-a)
ZATIM vam zelim kazati da je on najverovatnije i ovde na ovoj stranici mislim da znam koji mu je nickname al nisam sigurna i necu da bezveze lupam CUVAJTE SE
prije jedno dve ili tri godine dok sam se druzila na javnom wc-u to je sc (serbiancafe) razmenim email sa najvecom tracarom u muskom rodu tada nisam znala tacnije verovala sam da niko nije genetikom los i hrdjav i da u svakom coveku na ovoj planeti mora biti i neceg dobrog neka vrsta dobrote.
ta tracara me jednom pozvala i na msn medjutim posto ja nemam cam niti sam ikad razmisljala da sebi to nabavim on je upalio samo svoju, nije verovao da nemam cam "pa kako nemas moras imati ali neces da upalis bla bla" taj razgovor je svega trajao 60 sekundi jer sam po pitanjima koja postavlja shvatila da on samo skuplja materijal da se na javnom forumu dokazuje iznoseci privatne razgovore! masu puta je to radio kod drugih kao sto im je hakovao postansko sanduce pa prepiske forumasa postovo na javni forum!
bilo kako bilo ja toj budali posalje knjigu za rodjendan,poklonila sam "blago cara Radovana" on je meni poslao njegovu adresu stana a ja sam poslala knjigu bez da sam stavila moju adresu samo sam stavila svoj nickname!
e sad ta budala je meni sinoc na wc-u ili sc-u reko sledetje ----> poslao sam tvoj nik tvojim prijateljima sa fejsa
da mogu da te čitaju, ali da se ne javljaju
da vide kolika si dileja.

zatim -------------> maca, maca maca pojela jeziik
pojela jeziiik
to sam ja uradio prije shest mjeseci, nemoj sada da prevrces po setingsima.
e sad se ja pitam sta da ja njemu uradim? posto imam njegovu sliku i adresu ime i prezime mislila sam da odem na neki homoseksualni sajt da otvorim profil sa njegovom slikom imenom i prezimenom i da mu naturim vatrenog homica! (ovo je duhu Ljis-a)
ZATIM vam zelim kazati da je on najverovatnije i ovde na ovoj stranici mislim da znam koji mu je nickname al nisam sigurna i necu da bezveze lupam CUVAJTE SE

i da opet pošalje tvojim prijateljima sa fejsa da vide kolika si dilajla