hebac vs ljubavnik vs decko

na nekoj drugoj temi, na nekom drugom forumu smo se slucajno dotakli izraza i pade mi na pamet

da li postoji razlika izmedju ovih pojmova?

da li je hebac onaj koji samo dodje, obavi svoje i ode i ostavi damu samu u krevetu sa osmehom na licu od dobrog orgazma a ljubavnik je onaj koji vise ljubi a manje krese a decko onaj koji i ostaje uz damu ali cesto dama ni ne dozivi orgazam? :think:
Fali ti i muž, nisi u toku, dame u trendu imaju sve navedene :mrgreen:

Mooožda neka razlika prvog i drugog, možda je jebbač neko ko dođe i ode za par sati, čist kres. Sa tom osobom se ne prespavljuje, nema ni nekog vezivanja. Ljubavnik je možda naprednija kategorija da se grlite noću i provodite više vrem zajedno, poneko putovanje i to.

Mooožda neka razlika prvog i drugog, možda je jebbač neko ko dođe i ode za par sati, čist kres. Sa tom osobom se ne prespavljuje, nema ni nekog vezivanja. Ljubavnik je možda naprednija kategorija da se grlite noću i provodite više vrem zajedno, poneko putovanje i to.
Е баш се са љубавником путује а крију га као змија ноге.

Jебач - мушки који обави сексуалну радњу за обострано срећном завршницом
Љубавник - мушки који унесе емоције у обављање сексуалне радње са обострано срећном завршницом
Дечко - мушки који обави све као и Љубавник, само пре тога претрпи биоскоп, вечеру или кокице...
haha,ala ih izdefinisala...

na nekoj drugoj temi, na nekom drugom forumu smo se slucajno dotakli izraza i pade mi na pamet

da li postoji razlika izmedju ovih pojmova?

da li je hebac onaj koji samo dodje, obavi svoje i ode i ostavi damu samu u krevetu sa osmehom na licu od dobrog orgazma a ljubavnik je onaj koji vise ljubi a manje krese a decko onaj koji i ostaje uz damu ali cesto dama ni ne dozivi orgazam? :think:

Сјајна дефиниција. Нисам много размишљао о овој подели, али је све тачно.

Ja cu iz svoje perspektive da odgovorim onako kako ostale ne smeju..:malav:
Hebač je onaj koji ne zaslužuje da bude nešto više tj. dovoljno loš za duže a dovoljno dobar da jednom u mesec ipo popuni prazninu...
Ljubavnik, onaj za koga ne sme da se zna tj. onaj ko je dobar za seks i za ništa više i dalje...
Dečko je onaj koji zaslužuje tvoj osmeh i srce i vreeemeee i sveee....

To postoji?!
Kakav car, covece...
Pa šta da ti kažem. Ne znam koliko je car.
Baš prošle god sam se viđala sa nekim od par sati na kraju beše i pola sata. Ali kad sam jednom predložila da možda ostanem duže on reče izvini ali ne mogu nikoga da podnesem pored sebe. Mislio je na prespavljivanje, da ne dolazi u obzir. U takvim okvirima se može ali moje iskustvo nije tako da to može duže da potraje od max par meseci.

sta je to sveeee? :kez:

Recimo, bez pardona će vam platiti piće u kafiću i neće pomisliti ništa naopako, kupiće ti najlepšu maicu iz izloga jer te usput zamislila u njoj, napraviće kolač koji voliš sa zadovoljstvom, seksaće se sa tobom gde god, kad god, kako god i neće ti zameriti ako ti nije do toga, učiniće sve za tebe jer si njeeen...dečko..vrediš u njenim očima..:lol:

Hebači i ljubavnici nemaju takve privilegije..hebači obično prose i mole za trenutak pažnje i seks koji sa njene strane i ne mora da se desi a ljubavnici plaćaju hotele, motele, zimovanja, letovanja..

Ja cu iz svoje perspektive da odgovorim onako kako ostale ne smeju..:malav:
Hebač je onaj koji ne zaslužuje da bude nešto više tj. dovoljno loš za duže a dovoljno dobar da jednom u mesec ipo popuni prazninu...
Ljubavnik, onaj za koga ne sme da se zna tj. onaj ko je dobar za seks i za ništa više i dalje...
Dečko je onaj koji zaslužuje tvoj osmeh i srce i vreeemeee i sveee....
Dakle decku osmeh srce a ljubavniku čku i dupe...

Pa ako treba ljubavnik i pored decka...

Back