Quantcast

Hearts of Iron 3

Secikesa

Ističe se
Poruka
2.803
Pa, iako nose slicno ime HOI2 i 3 se razlikuju enormno, HOI2 je kao arkada dok je 3 kao simulacija, u 3 konacno mozes da se osetis kao sef drzave,a ne da se bajas sa svim divizijama koje imas das lepo naredjenje i sednes i gledas. Naravno kao i sve Paradoxove igre treba sacekati 6 meseci i 4-5 pacha da igra proradi kako treba.

Poruka
4.034
Ja instalirao to cudo.I kad ukljucim igru ono ide loading pa sad pise sta i neke slike idu i kad treba da loadinguje trees i rivers onda je belo bez slike i onda mi iskoci meni kod koga je ono dugme ispod options ispisano sa nekim pravugaonicima umesto slova i kad udjem na single player onda mi je samo crn ekran bez icega,svira muzika i samo mi izbaci ono don't send eror i izbaci me iz igre,slicno je i kad idem quick game...Inace komp mi je jaci, 1.82 GHz,graficka 128,1,25GB RAMa...Jel je to zbog nekih virusa u kompu,zbog hardwarea,ili je CD lose narezan?

M87 Orkan II

Ističe se
Poruka
2.063
Требало ми је два дана да укапирам како све ради. :>
Иначе, доста је занимљива игра само што је треба пуно играти, јер протиче по сатима, зато више волим Europa Universalis. :D

DjukaRBC

Primećen član
Banovan
Poruka
793
Ма двојка је закон... Само кад би напрвили неки мод са продуженим трајање кампање и унели још много ситнијих догађаја не бих је мењао никад за тројку.

Lautner

Veoma poznat
Banovan
Poruka
10.741
Двојка Армагедон је одлична....али сам одушевљен Арсенал оф Демокрасијем....Тројку нећу да играм из принципа :)

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.