Quantcast

Haustor, Rundek&Cargo

• Začetnik teme unknown
  • Datum pokretanja

Mikulcica

Zainteresovan član
Poruka
434
Sejn, Sal od svile, Bi mogo da mogu, Sejmeni, SKIDAJ SEEEEEEEE... To je sto se tice Haustora. Od novih Kuba, Stojim i gledam se kako postojim, mhm aha oh yeah da da, 12 ptica, Senor.
Moram da se nadovezem na ovaj komentar,posto vidim da ima par pesama sa novog albuma.Meni se najvise dopadaju 12 ptica i Highlander...mada nije ni Sunce losa sa Letu Stuke.
Dal ce biti neki njegov koncert uskoro u BG-u,NS-u?Zna li iko?

aleksandrica_k

Aktivan član
Poruka
1.345
Rundek je ove godine bio jedino u Indjiji, na otvaranju Scena festa, 31. jula...RUNDEK & CARGO amin!!! Fenomenalan koncert je bio, a ljudi su dolazili iz cele Srbije. Atmosferu kao oni niko ne moze da napravi...a kad je Emmanuel Ferraz poceo da igra i da nas sve poziva u igru...kad cika Rundek uhvati usnu harmoniku i zasvira Sejn...ljudi, recima vam ne mogu opisati kako je bilo dobro! Inace, Rundek objavljuje CD s pesmama iz pozorisne predstave "Brod za lutke" Milene Markovic koja se igra u SNP-u, a autor je 11 pesama. Trebalo bi uskoro da se pusti u prodaju album "Live in Dom omladine", tek to sto je bio dobar koncert!!! U planu je da se snimi film o CARGO orkestru.
Sto se tice HAUSTORA pesme koje bih izdvojila su Sal od svile, Sejmeni, Bi mogo da mogu, Uzalud pitas, Treci svijet...

Poslednja izmena:

ivana bg

Aktivan član
Poruka
1.463
Za mene je dugo vremena vazilo: Rundek = Bog (bez preterivanja. U osnovnoj i srednjoj skoli bila opsednuta svime sto je radio sa Haustorom, kasnije sam i sa Cargom) Sad malo manje, stigle me godine, hehe, ali i dalje veeeelikiii respect. I dalje jurim kad god je neki koncert jer je svaki prica za sebe, uvek odrade nesto drugacije i atmosfera je neverovatna, jer uglavnom svi koji dodju obozavaju coveka i prosto se najezim, oseti se u vazduhu medjusobno postovanje njega (i benda) i publike.

Sal od svile, uff, jeza koliko je dobra stvar...Kad pocne da je peva na koncertu, ljudi odlepe nacisto, devojke su u nesvest padale!
Sejmeni, Tv man, Bi mogo da mogu, Sejn, Senjor (:worth:), Grane smo na vjetru, Kuba, sa poslednjeg albuma Helga i Put u sumrak.....

A saradnja sa Cargom je pun pogodak, bas su se nasli.
Izabel je :)

Poslednja izmena:

Alpha_Centauri

Zainteresovan član
Poruka
239
Haustor, jedan od boljih bendova sa nasih prostora! Pre svega, njihovi tekstovi... A i retko koji bend sa nasih prostora je originalan i svoj. Medju takvim je i Haustor i zato ga dosta cenim! Ne znam puno njihovih pesama jer ih ne slusam toliko mnogo, a jos slabo pamtim pesme, ali skoro sve sto sam cuo vredi. Od svega toga, jedino mi se ne svidja nacin na koji Rundek peva...