Quantcast

Haustor, Rundek&Cargo

• Začetnik teme unknown
  • Datum pokretanja

ancika

Iskusan
Poruka
5.420
Zar si stvarno mislila da je sve to igra
Shto sam ja zbog tebe sam
A shto ccesh sada kad si stigla do zida (pogledaj kakvo vrijeme se sprema)
A doma nema goluba da te miluje

Teshke se kishe spremaju
Kroz tvoj se prozor samo jablani vide
Nad gradom munje sijevaju
Uzalud pitash ko ide

Uvijek su bile tako nevine
Te tvoje crne ochi k'o da nikad necce procci
Ljubavne igre one ne vide
I nikad necce mocci sve dok samo strah ne ostane
Stari strazhari zijevaju?
Kroz tvoj se prozor samo jablani vide
Daleki momci pjevaju
Uzalud pitash ko ide

U daljine, u planine, uz kapije, kroz kapije tiho,
Ugasi sve, budi vesela jer ljubav je za nas tek pochela

Apach

Aktivan član
Poruka
1.912
Volim ih ... zracce pozitivno, ccak i kada su textovi sumorniji ... Deo te "pozitivnosti" danas slussam u Darkovim izdanjima.
Secam se lepih vremena kada su se na zzurkama redovno pusstale njihove stvari ... ludo ...

Tessko mi je bilo ssta izdvojiti posebno ... recimo Mijenjam se

Koliko znam, njihovo je i "Dijevojke u ljetnjim haljinama" (ili kako se vec zove)

winnetou

Aktivan član
Poruka
1.148
Moon Child:
DJ_MaRe:
Moon Child:
kapi s oboda=kapi s igle sprica
padaju na uze i gun... misli se na kanap kojim se vezuje ruka prilikom fixanja... uzas :cry:
aha :(
i ja sam bila sva :( kad sam cula o cemu je zapravo pesma....a cula sam i da je taj decko izvrsio samoubistvo i poceo da se fixa zbog neke devojke....
sto je jos tuznije :cry:
upravo slusam tu pesmu.. :(

VladaB81

Početnik
Poruka
2
sluzimo narodu:
unknown:
najjaca grupa svih vremena! Darko Rundek zakon!Pozdrav svima koji se slazu sa mnom!
Pozdrav i tebi... neznance. Ako nesto volim sto nam je ostalo iz lijepe nase to je muzika. A Rundek pokazuje vec mnogo godina da je to " ono" vaznije i od politike i od novca i moci. Njegova muzika bi bila puna optimizma i da nije rege, a tek ovako... Ako zanemarimo KUD Idiote, Azru ovo je moj najdrazi sastav. Jedino mi je zao sto nikako nisam imao priliku da slusam Rundeka uzivo, posto sam za EXIT uvek u nekoj divljini a prosle godine kad je drzao koncert za 6 dana koncerta karte su prodate u mahu tako da sam ja kao sporiji izvisio.
Inace zivim za dam kad cu da ga cujem... Do sada ne pamtim da sam propustio vece Haustora kada je u KST-u.
Sto se tice omiljene pesme to su Sal od svile, Bi mogo da mogu, Sejmeni i jedna kojoj ne znam ime( a jedini stih kojeg se secam je "sad uzmi ruku i vodi me") :oops:
"sad uzmi mi ruku i vodi me ,
pred nama nisu godine,
al mogu biti najdulji sati,
rado te pratim , vodi me,..."-pesma se zove Apokalipso.