Hari Poter antikomunizma

al bundy

Legenda
Poruka
63.998
Jadi mladog Slobodana Homena: Traume zbog hapšenja u obdaništu

Baron Minhauzen iz Ministarstva pravde u razgovoru za ponizni „Press“ nadmašio je Grimove bajke. Sa sedam godina ušao je u ideološki sukob sa učiteljicom koja ga je mrzela jer je bila Slovenka i član SK; sa osam godina napisao je da su mesne zajednice „govna“; sa devet godina zabiberio je učiteljici rečenicom da u opštinama žive „ljudožderi“. Sa 14 godina, s flomasterom u ruci, neobavešten da je Kralj Aleksandar 1934. ubijen u Marseju, jurišao je na Stanicu milicije ispisujući optimistički grafit „Živeo kralj Aleksandar“. Odmah je uhapšen i na licu mesta streljan. Potom je ponovo uhapšen, i mic po mic, preko Otpora stigao do funkcije državnog sekretara! Dame i gospodo, predstavljamo vam pravoslavnog Harija Potera! One and only: Slobodan Homen

http://www.e-novine.com/entertainment/entertainment-licnosti/45237-Hari-Poter-antikomunizma.html
Jeziva lopoža Homen -najmladji srpski disident i antikomunista . :mrgreen:
 
ne kaže se homen nego himen

coffee_smiley.gif
 
A da li kaže nešto o poslovima svoje familije (Vero u Kumodrškoj, mali zanatslki centar iza hrama na Vračaru...)
I za koliko para je utopio svoje ideale?


doduše i izvor ti je zaista smešan.....e-novine, propagandno glasilo pred gašenjem u vlasništvu teškog alkosa.
 
A da li kaže nešto o poslovima svoje familije (Vero u Kumodrškoj, mali zanatslki centar iza hrama na Vračaru...)
I za koliko para je utopio svoje ideale?


doduše i izvor ti je zaista smešan.....e-novine, propagandno glasilo pred gašenjem u vlasništvu teškog alkosa.
Ne lupaj , 9o% novinara i urednika u Srbiji su alkosi,poltroni i udbaši tako da onda ni jedan izvor ne bi bio relevantan , nego baš te E novine su prve objavile i opširan i odličan tekst o svim lopovlucima i enormnom bogaćenju familije Homen : http://www.e-novine.com/srbija/srbija-tema/41245-Otimaina-sto-potenih-naina.html
 
sa devet godina zabiberio je učiteljici rečenicom da u opštinama žive „ljudožderi“.

Moram se u potpunosti složiti sa malenim Homenom.

Jedared sam čekao 6 sati neku potvrdu pred 12 različitih šaltera.

Na početku sedmog časa prisebnost me napustila i gurnuo sam ruku kroz otvor na šalteru ne bih li zadremaloj šalteruši pokvario trajnu međutim munjevitom brzinom mi je odgrizla ruku do ramena svojim moćnim čeljustima.

U oglodavanju nekada moje ruke a sada njenog doručka pridružile su joj se i ostale koleginice. Za tili su je čas ogolile do kostiju a njih su posle odložile u kesu - za kera.

Prema tome, znao je mladi Homen o čemu govori još onda...
 
Jadi mladog Slobodana Homena: Traume zbog hapšenja u obdaništu

Baron Minhauzen iz Ministarstva pravde u razgovoru za ponizni „Press“ nadmašio je Grimove bajke. Sa sedam godina ušao je u ideološki sukob sa učiteljicom koja ga je mrzela jer je bila Slovenka i član SK; sa osam godina napisao je da su mesne zajednice „govna“; sa devet godina zabiberio je učiteljici rečenicom da u opštinama žive „ljudožderi“. Sa 14 godina, s flomasterom u ruci, neobavešten da je Kralj Aleksandar 1934. ubijen u Marseju, jurišao je na Stanicu milicije ispisujući optimistički grafit „Živeo kralj Aleksandar“. Odmah je uhapšen i na licu mesta streljan. Potom je ponovo uhapšen, i mic po mic, preko Otpora stigao do funkcije državnog sekretara! Dame i gospodo, predstavljamo vam pravoslavnog Harija Potera! One and only: Slobodan Homen

http://www.e-novine.com/entertainment/entertainment-licnosti/45237-Hari-Poter-antikomunizma.html
Jeziva lopoža Homen -najmladji srpski disident i antikomunista . :mrgreen:

Шта???!!! Не волиш хер Хомена - па сада си најеб*о - ИМА ДА ТЕ ТУЖИ ЈЕВРЕЈСКА ЗАЈЕДНИЦА СУДУ..... човек је њи'ов....... па ти види...
 
Ne lupaj , 9o% novinara i urednika u Srbiji su alkosi,poltroni i udbaši tako da onda ni jedan izvor ne bi bio relevantan , nego baš te E novine su prve objavile i opširan i odličan tekst o svim lopovlucima i enormnom bogaćenju familije Homen : http://www.e-novine.com/srbija/srbija-tema/41245-Otimaina-sto-potenih-naina.html

Smasan izvor, a proveri ko je prvi objavio o Veru. o centru iza Hrama i dalje svi cute
Sto se alkoholizma u medijima tice, Lukovic tu debelo prednjaci yajedno sa bivsim novinarom i njujorskim taksistom Zoranom Ostojicem
 
Znam Homene i Konstantinovice, rodbinski povezana familija (Homenova keva i keva onog Konstantinovica iz DS-a su rodjene sestre), cale Homena potice iz cele te ekipe Genex-a iz koje su nastali svi manje vise poznati tajkuni u Srbiji, keva mu je poznata advokatica i zastupnik karadjordjevica. Sam Homen je bio glavna veza otpora i opozicije sa Sorosem, itd.
Ono lik koji je jednostavno morao zbog zasluga da se uglavi u vlast, a covek koji realno po kvalitetima ne zasluzuje tu gde je nimalo. Mislim biti na tako visokoj f-ji i gotovo kreirati celi pravosudni sistem bez gotovo ikakvog iskustva u struci to je strasno, ali postoji kod nas.
Inace smesno je to sto mu e-novine zameraju za praslavlje, njegov otac je Cincar, neki kazu i Jevrejin iz Kotora.
 
Jadi mladog Slobodana Homena: Traume zbog hapšenja u obdaništu

Baron Minhauzen iz Ministarstva pravde u razgovoru za ponizni „Press“ nadmašio je Grimove bajke. Sa sedam godina ušao je u ideološki sukob sa učiteljicom koja ga je mrzela jer je bila Slovenka i član SK; sa osam godina napisao je da su mesne zajednice „govna“; sa devet godina zabiberio je učiteljici rečenicom da u opštinama žive „ljudožderi“. Sa 14 godina, s flomasterom u ruci, neobavešten da je Kralj Aleksandar 1934. ubijen u Marseju, jurišao je na Stanicu milicije ispisujući optimistički grafit „Živeo kralj Aleksandar“. Odmah je uhapšen i na licu mesta streljan. Potom je ponovo uhapšen, i mic po mic, preko Otpora stigao do funkcije državnog sekretara! Dame i gospodo, predstavljamo vam pravoslavnog Harija Potera! One and only: Slobodan Homen

http://www.e-novine.com/entertainment/entertainment-licnosti/45237-Hari-Poter-antikomunizma.html
Jeziva lopoža Homen -najmladji srpski disident i antikomunista . :mrgreen:


hahhahah smeshno... izgleda je problem kod komunista ozbiljan, chim su i homena napali. dodatna stvar je i shto je chovek jevrej, pa eto pored smrdljivih *****ha sad i komunjare shire antisemitizam :lol:

lepo zabraniti i komuniste i *****he i eto nam ga mir u drzhavi. kao u nemachkoj svojevremeno, tamo su istovremeno zabranili i neonaciste i komuniste. jes da ce puleni jka pichica i ostali chankoliki anarhobuljashki degeni biti raskrinkani, al hbg, svaka igra ima kraj.
 
hahhahah smeshno... izgleda je problem kod komunista ozbiljan, chim su i homena napali. dodatna stvar je i shto je chovek jevrej, pa eto pored smrdljivih *****ha sad i komunjare shire antisemitizam :lol:

lepo zabraniti i komuniste i *****he i eto nam ga mir u drzhavi. kao u nemachkoj svojevremeno, tamo su istovremeno zabranili i neonaciste i komuniste. jes da ce puleni jka pichica i ostali chankoliki anarhobuljashki degeni biti raskrinkani, al hbg, svaka igra ima kraj.
Yebote tebi ko da je Homen brat od tetke pa sad ti se prividjaju neke crne trojke :lol: , ili ti je obećao mesto portira kad završi svoje komplekse na Vračaru ::think:
 
eh bundi ..... !
Koja to sila tebe natera da se okreneš protvi dojučerašnjih gazda i finansijera ?

Mora da si osetio da im ističu zadnji momenti pa da na vreme pronađeš neku novu ovcu za šišisanje ? A i naučio si da je majmunisanje prolazna "demokratska" osobina svih onih koji su se rodili pre 10 godina.

I baš te briga ...... još juče ti je tadić bio tata a sutra će i crni cuganin ako treba !


Nego mogao bi ti da dopuziš do nekog kao ja na primer, pa da te naučim kako se postaje čovek i hoda uspravno ..... samo pogledaj ove moje pačiće .... svaki od njih je dasa za tadićeve gmizavce i gliste .....
 
Poslednja izmena:

Back
Top