Hardcore hrkljush zrakomlatnog puchanstva !!!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Poruka
23.131
Danashnji dogadjaji su pokazali koliki je stepen zatucane primitivnosti protkane fanatichkim (fundamentalnim) nacionalizmom hrvatskog drushtva .Kako je moguce da jedan kompletan narod (pleme) poveruje u svo to shranje koje im je Tudjman utuvio u glavu i da se 20 godina drzi toga kao pijan plota ? hrvati i muslimani su u zadnjih godina rech agresija upotrebljavali cheshce od bilo koje druge rechi. Da je ziv K.G . Jung bi rvate i muslimane sigurno uvrstio u svoje delo. E da bi tema imala politichku "notu" : "Koliko mi Srbi imamo koristi od ove presude i koliko ce ista uticati na odnos EU prema nama???
 
Danashnji dogadjaji su pokazali koliki je stepen zatucane primitivnosti protkane fanatichkim (fundamentalnim) nacionalizmom hrvatskog drushtva .Kako je moguce da jedan kompletan narod (pleme) poveruje u svo to shranje koje im je Tudjman utuvio u glavu i da se 20 godina drzi toga kao pijan plota ? hrvati i muslimani su u zadnjih godina rech agresija upotrebljavali cheshce od bilo koje druge rechi. Da je ziv K.G . Jung bi rvate i muslimane sigurno uvrstio u svoje delo. E da bi tema imala politichku "notu" : "Koliko mi Srbi imamo koristi od ove presude i koliko ce ista uticati na odnos EU prema nama???

Stoka otpala!!!
 
Danashnji dogadjaji su pokazali koliki je stepen zatucane primitivnosti protkane fanatichkim (fundamentalnim) nacionalizmom hrvatskog drushtva .Kako je moguce da jedan kompletan narod (pleme) poveruje u svo to shranje koje im je Tudjman utuvio u glavu i da se 20 godina drzi toga kao pijan plota ? hrvati i muslimani su u zadnjih godina rech agresija upotrebljavali cheshce od bilo koje druge rechi. Da je ziv K.G . Jung bi rvate i muslimane sigurno uvrstio u svoje delo. E da bi tema imala politichku "notu" : "Koliko mi Srbi imamo koristi od ove presude i koliko ce ista uticati na odnos EU prema nama???

To je narod koji je kroz celo svoje postojanje bio uvek inferioran prema srpskom narodu...oni nikad nisu imali svoju drzavu,ako se ono moze nazvati drzavom 41,nikad nisu bili svoji,uvek su bili paraziti i necije pantljicare...i uvek na drugoj strani..tako da nije tesko ukapirati njihovu psihologiju..tako da ce im tesko pasti ova presuda,jer po drugi put im je stvorena drzava na tudjoj krvi...i istom veku..to bi bilo previse i za hitlera...mi imamo koristi,ako iskoristimo to kako treba i upregnemo prave snage
 
To je narod koji je kroz celo svoje postojanje bio uvek inferioran prema srpskom narodu...oni nikad nisu imali svoju drzavu,ako se ono moze nazvati drzavom 41,nikad nisu bili svoji,uvek su bili paraziti i necije pantljicare...i uvek na drugoj strani..tako da nije tesko ukapirati njihovu psihologiju..tako da ce im tesko pasti ova presuda,jer po drugi put im je stvorena drzava na tudjoj krvi...i istom veku..to bi bilo previse i za hitlera...mi imamo koristi,ako iskoristimo to kako treba i upregnemo prave snage

Da. To sada treba iskoristiti i to sa 300 na sat :per:
 
Danashnji dogadjaji su pokazali koliki je stepen zatucane primitivnosti protkane fanatichkim (fundamentalnim) nacionalizmom hrvatskog drushtva .Kako je moguce da jedan kompletan narod (pleme) poveruje u svo to shranje koje im je Tudjman utuvio u glavu i da se 20 godina drzi toga kao pijan plota ? hrvati i muslimani su u zadnjih godina rech agresija upotrebljavali cheshce od bilo koje druge rechi. Da je ziv K.G . Jung bi rvate i muslimane sigurno uvrstio u svoje delo. E da bi tema imala politichku "notu" : "Koliko mi Srbi imamo koristi od ove presude i koliko ce ista uticati na odnos EU prema nama???

0 bodova
 
Interesantno za posmatranje je taj kolektivni trans u kome se hrvatsko puchanstvo vec 20 godina nalazi . Trans u kome nema rezerve za ono sto su uradili '95 i koje chak kolektivno slave kao drzavni praznik ?!

Питање је колико је у цео овај циркус укључен Ватикан и његово ходајуће зло тј.чика-папа... али гледати ову масовну хистерију и плакање и кукање је заиста више него жалосно. Мени је драго да лагано ПОКАЗУЈУ СВОЈЕ ПРАВО ШИЗОФРЕНО ЛИЦЕ...

Интересантно је да се гурају у ЕУ а Косорка је данас изјавила ДА НЕ ПРИХВАТА ОДЛУКУ ХАШКОГ ТРИБУНАЛА... заиста "невјеројатно"...:hahaha:
 
Питање је колико је у цео овај циркус укључен Ватикан и његово ходајуће зло тј.чика-папа... али гледати ову масовну хистерију и плакање и кукање је заиста више него жалосно. Мени је драго да лагано ПОКАЗУЈУ СВОЈЕ ПРАВО ШИЗОФРЕНО ЛИЦЕ...

Интересантно је да се гурају у ЕУ а Косорка је данас изјавила ДА НЕ ПРИХВАТА ОДЛУКУ ХАШКОГ ТРИБУНАЛА... заиста "невјеројатно"...:hahaha:

Pa ovo i jeste shamarchina pedofilskom vatikanu i nacistichkoj nemachkoj + austriji .
Privi i drugi svetski josh uvek traju , samo se vode na perfidan nachin :per:
P.S
Ovim putem zelim da pozdravim Kraljicu Elizabetu i zahvalim joj na uticaju koji je imala prilikom donoshenja ove presude :hvala::hvala::hvala:
 
To je narod koji je kroz celo svoje postojanje bio uvek inferioran prema srpskom narodu...oni nikad nisu imali svoju drzavu,ako se ono moze nazvati drzavom 41,nikad nisu bili svoji,uvek su bili paraziti i necije pantljicare...i uvek na drugoj strani..tako da nije tesko ukapirati njihovu psihologiju..tako da ce im tesko pasti ova presuda,jer po drugi put im je stvorena drzava na tudjoj krvi...i istom veku..to bi bilo previse i za hitlera...mi imamo koristi,ako iskoristimo to kako treba i upregnemo prave snage

Kakva nam je korist ?
Tim hrvatskim zverima vekovima će biti krvi na rukama !
Satrli su deo našeg naroda u drugom ratu,a u poslednjem
dovršili posao,ostavljajući preživele bez igde ičega.
Da li će ti krici u nebo ikada dopreti do Božjih ušiju....?
Bojim se da ću na hrvatskom slučaju posumnjati u Njegovo postojanje.....!
 
Pa ovo i jeste shamarchina pedofilskom vatikanu i nacistichkoj nemachkoj + austriji .
Privi i drugi svetski josh uvek traju , samo se vode na perfidan nachin :per:
P.S
Ovim putem zelim da pozdravim Kraljicu Elizabetu i zahvalim joj na uticaju koji je imala prilikom donoshenja ove presude :hvala::hvala::hvala:

Razumem tvoje ogorcenje,ali mislim da ipak preterujes sa vredjanjem na stetu Srpskog Naroda.
Dobro nam je poznato svaka cinjenica stranih politickih uticaja,ako zelis sto reci,mislim da bi to trebalo malo pristojnije.
Udarati na Zemlje i Narode koji nemaju veze sa politikom i situacijama o kojima se diskutuje je izazivanje i okretanje drugih protiv nas.
Ako vec nesto komentarises,nemoj pricati neistine,i pominjato zemlje koje su bile uz nas i koje su uvek nas podrzavale,makar to bilo iz pozadine.
Pozeljno je prvo pitati/informisati se i steci saznanje ko je ko. :)
 
branitelji_prosvje_386874S1.jpg


hrvati danas ............................zar ovakvo devijatno drushtvo treba da postoji ???
 
Razumem tvoje ogorcenje,ali mislim da ipak preterujes sa vredjanjem na stetu Srpskog Naroda.
Dobro nam je poznato svaka cinjenica stranih politickih uticaja,ako zelis sto reci,mislim da bi to trebalo malo pristojnije.
Udarati na Zemlje i Narode koji nemaju veze sa politikom i situacijama o kojima se diskutuje je izazivanje i okretanje drugih protiv nas.
Ako vec nesto komentarises,nemoj pricati neistine,i pominjato zemlje koje su bile uz nas i koje su uvek nas podrzavale,makar to bilo iz pozadine.
Pozeljno je prvo pitati/informisati se i steci saznanje ko je ko. :)

Poshtujem tvoje ruralno-orijentalno razmishljanje.
 
Хрвати и Павелића сматрају херојем,а срби пљују на све који су били на ратишту и штитили србе од хрватских геноцидаша и усташа! Нико није изашао на трг у Београду кад су осуђени Ојданић и Лазаревић! То показује како хрватски фашисти воле своју земљу и мрзе све што је српско, а срби причају о помирењу!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top