Haradinaj: Vučić da pozove Srbe da uklone barikade

Zar ne vidiš, eto, pričaju o nekoj rafalnoj paljbi, gde tačno? Ko je pucao? Na koga? Kada? Na koje naše odbrambene snage?
Gde si ti pročitao da je neko pucao na našu vojsku ili na bilo koga?
Čula se rafalna paljba, pa šta?
Iskopali momci oružje, mora to i da se isproba, da li je još uvek ispravno...

A druga stvar, nećeš ti bole ići dole. Ti ćeš ostati da braniš Srbovanje po internetu. Sa sve šajkačom na profilnoj. To je taj sistem vas što se najviše busate - napred braćo ja za vama, nazad braćo ja pred vama.
Autoprojekcija je čudo.
Ja sam napisao da ću ići dole ako bude trebalo, ti misli (i piši) šta hoćeš.
Za sada ne treba, to sam i napisao, vi ste ti koji se busate u grudi i drvite o patriotizmu.

Ima ko drugi dole da ide, ne boj se ti.
Ima, ako treba, ići će naša vojska (ev. rezervisti), znači regularne trupe, nikakvi hajduci i ustanici iz Donjih Phichkinaca.
Tako da se sva ta vaša lupetanja o jurcanju dole i odbrani Srba i srpstva svode na prazne priče.
 
Gde si ti pročitao da je neko pucao na našu vojsku ili na bilo koga?
Čula se rafalna paljba, pa šta?
Iskopali momci oružje, mora to i da se isproba, da li je još uvek ispravno...


Autoprojekcija je čudo.
Ja sam napisao da ću ići dole ako bude trebalo, ti misli (i piši) šta hoćeš.
Za sada ne treba, to sam i napisao, vi ste ti koji se busate u grudi i drvite o patriotizmu.


Ima, ako treba, ići će naša vojska (ev. rezervisti), znači regularne trupe, nikakvi hajduci i ustanici iz Donjih Phichkinaca.
Tako da se sva ta vaša lupetanja o jurcanju dole i odbrani Srba i srpstva svode na prazne priče.
Pa kako gde i na koga, pobogu? O čemu mi ovde pričamo, o čemu je tema? Vidiš da je Vučićev Pink napravio specijalnu emisiju o rafalnoj paljbi, citiram, "Kurtijevih specijalaca po srpskim odbrambenim snagama".
Sad već stvarno počinjem da verujem da si običan bot jer tako čovek da se pravi lud i ignoriše tako očigledno spinovanje i manipulisanje Srbima na Kosovu od strane SNS bande.
 
Pa kako gde i na koga, pobogu? O čemu mi ovde pričamo, o čemu je tema? Vidiš da je Vučićev Pink napravio specijalnu emisiju o rafalnoj paljbi,
A ti gledaš Pink i gutaš sve što oni serviraju?

citiram, "Kurtijevih specijalaca po srpskim odbrambenim snagama".
Citiraš, odakle?
Može link na taj citat?

Sad već stvarno počinjem da verujem da si običan bot jer tako čovek da se pravi lud i ignoriše tako očigledno spinovanje i manipulisanje Srbima na Kosovu od strane SNS bande.
Pazi konstrukciju:
"ignoriše tako očigledno spinovanje i manipulisanje Srbima na Kosovu od strane SNS bande."
Srbi na KiM (ne na Kosovu!) ne znaju šta im se dešava ispod prozora, pa mora SNS banda da ih obaveštava iz Beograda?

Ako je i od tebe, mnogo je...
 
A ti gledaš Pink i gutaš sve što oni serviraju?


Citiraš, odakle?
Može link na taj citat?


Pazi konstrukciju:
"ignoriše tako očigledno spinovanje i manipulisanje Srbima na Kosovu od strane SNS bande."
Srbi na KiM (ne na Kosovu!) ne znaju šta im se dešava ispod prozora, pa mora SNS banda da ih obaveštava iz Beograda?

Ako je i od tebe, mnogo je...

Pa ne znam koji od nas dvojice je progutao priču koju Vučićev Pink servira. Ti bukvalno govoriš njihovim ustima.

Poslednja emisija Hit Tvit. Baš od reči do reči he tako navedeno. Gosti Marić, Đukanović i ona kuštra iz REM-a. Cela emisija o tome.
To što se praviš toliko lud i naivan je pravi onaj ljigavi naprednjački spin i tupavljenje. Znači ipak si bot.
 
Pa već ti je neko napisao da će da te smatra za najveću ljigu na krsti ako ne navedeš link za tvoje tvrdnje.
https://forum.krstarica.com/threads...-srbe-da-uklone-barikade.964453/post-46166480
Još uvek nisi, tako da ja na tvom mestu ne bih govorio o ljigavosti.

Na 40:30 pa odslušaj posle toga na dalje.
Evo ti i ovde
https://informer.rs/vesti/politika/...ecijalci-hteli-uklone-barikadu-zapucali-video
Sad se lepo izvini. A i možeš i dalje da nastaviš da se praviš nevešt. Onako, naprednjački.
 
Sad se lepo izvini. A i možeš i dalje da nastaviš da se praviš nevešt. Onako, naprednjački.
Za šta da se izvinim?

Vidiš da je Vučićev Pink napravio specijalnu emisiju o rafalnoj paljbi, citiram, "Kurtijevih specijalaca po srpskim odbrambenim snagama".
Kakvu specijalnu emisiju?
Hit Tvit ide svake nedelje paralelno sa onim ispiranjem mozga na Šolakovoj i Đilasovoj televiziji - "Utisak nedelje".
A odakle si ti to tačno citirao, gde si tačno čuo da su "Kurtijevi specijalci pucali po srpskim odbrambenim snagama"?
 
Za šta da se izvinim?


Kakvu specijalnu emisiju?
Hit Tvit ide svake nedelje paralelno sa onim ispiranjem mozga na Šolakovoj i Đilasovoj televiziji - "Utisak nedelje".
A odakle si ti to tačno citirao, gde si tačno čuo da su "Kurtijevi specijalci pucali po srpskim odbrambenim snagama"?
Izmislio da bi imao razlog da učestvuje u razgovoru

tipična srbenda
 
Za šta da se izvinim?


Kakvu specijalnu emisiju?
Hit Tvit ide svake nedelje paralelno sa onim ispiranjem mozga na Šolakovoj i Đilasovoj televiziji - "Utisak nedelje".
A odakle si ti to tačno citirao, gde si tačno čuo da su "Kurtijevi specijalci pucali po srpskim odbrambenim snagama"?

Od 04:10 do 04:17
Uključi ton. Ako nisi do sad znao da treba.
Hoćeš li i dalje da se blamiraš i praviš mutav ili šta?
 

Back
Top