Haradinaj: Vučić da pozove Srbe da uklone barikade

Bot ti tata.
Mete su još veće bez barikada, ali bih lakše objasnio i olinjalom jarcu nego tebi.
U manjini su bili i šiptari unutar Srbije pa ste kenyali "pa kada ih je 3 milijarde dole a samo tuce Srba, imaju pravo da im kradu organe". Zamisli kolika ste manjina ti i ostali pro-drugosrbijanerinci*_sa_Mlave_na_Moru.mp3 pa vas ne ućutkujemo jer nam ipak treba malo komendije.
Да, ја искрено не знам о ком "медијском мраку" они причају. Н1 и Нова С су отворене јавности.
 
Petković: Vučić je zamolio Srbe sa severa KiM da se povuku sa barakada

Nakon ovih zvaničnih izjava i garancija predsednik Vučić je vodio ozbiljan i težak sastanak sa predstavnicima Srba sa Svera Kosova kojima je predočio ove dokumente i izjave, rekao je direktor Kancelarije za KiM.
"Zamolio je naše Srbe da se povuku sa barakada. Oni su rekli da samo njemu veruju a ne Aljbinu Kurtiju, i zamoilili su da se vrate na sever Kosova i da predoče narodu ove garancije", rekao je Petar Petković.

Petković: Garancije da ne postoje liste za hapšenje Srba koji su na barikadama

Petar Petković je rekao da u ovim nemogućim uslovima, kada smo bili na ivici sukoba, dobijamo garancije, to je najjače garancije što smo do sada imali kada je reč o ovim izjavama koje su došle od EU i SAD.
"Predsednik Vučić se borio za svaku zapetu da bi došlo do dogovora, da sačuvamo živote, juče je bio u Raški, razgovora su trajali duboko u ponoć, čuo se sa Lajčakom i Eskobarom", rekao je Petković.
Dodao je da Srbi ne žele da trpe zulum Aljbina Kurtija.
"Dobili smo zvaničnu objedinjenu izjavu da se ispunjava drugi zahtev, gde je najvažniji deo da ne postoje spiskovi za hapšenje ili gonjenje Srba zbog učešća u mirnim barikadama", rekao je Petković.
Back to starting positions

Статистички гледано ово је млака победа Србије.
 

Sudski savet Kosova osudio izjavu Kurtija: Mešanje neprihvatljivo, sudske odluke se moraju poštovati​

Izvor: Telegrafi.com

Sudski savet Kosova je nakon izjave premijera Aljbina Kurtija da ga zanima ime sudije i ime tužioca koji je doneo odluku o kućnom pritvoru bivšem policajcu Dejanu Pantiću izrazio zabrinutost i dodao da se sudske odluke moraju poštovati bez komentara, bez izuzetka, uključujući i Vladu, prenosi Koha.

U saopštenju SSK se navodi da sudije moraju biti nezavisne u vršenju svojih ustavnih i zakonskih dužnosti, dok su "tendencije za mešanjem neprihvatljive i kao takve nailaze na oštru osudu".
„Povodom pitanja premijera Kurtija o imenu sudije koji je odlučivao u vezi sa ovim slučajem, Sudski savet javno obaveštava premijera Kurtija da se na osnovu Ustava i zakona nadležni službenik koji je doneo ovu odluku naziva sudijom Kosova čije odluke se moraju poštovati bez komentara, bez izuzetka, uključujući i Vladu“, navodi se u saopštenju SSK.
 
E nista od senlucenja, puske u soske, cuvati municiju za novu godinu.,treba pucati u beogradsko srpsko nebo :mrgreen:
IMG_20221227_203828.jpg
 
Ne verujem ja nikome, ali vidim šta su žuti smradovi napravili po pitanju KiM, a sad prebacuju krivicu na Vučića
i podmeću da je sve ono što su oni prodali i priznali, uradio Vučić.
Izdali su i prodali sve što su mogli, onaj smrad razhebo vojsku, onaj šupak vezivao pertle ispod stola kad su
šipci proglasili nezavisnost, ona smradina kome se šipci javno zahvaljuju, gostuje juče na RTS-u i ima obraza
da drvi o KiM...
Ovaj se bar bori za KiM, čak i ako se sklone barikade (a hoće), sledeće je formiranje ZSO, nema više bežanja od toga.

A oni žuti smradovi su molili da se proglašenje nezavisnosti Kosova odloži do posle izbora - pa da li može gore od toga?

Dobro. Onda ovako. Verujem da nisi bot i da ne radiš to namerno. Samo si očigledno zbunjen i naložen propagandom prvorođenog i njegove ekipe.
Činjenica je da je svaka vlast u poslednjih 40 godina, od prethodne, nasleđivala sve goru situaciju po pitanju Kosova. Ali je isto tako i činjenica da je svaka naredna svesrdno radila na tome da pitanje Kosova napravi još gorim. Tako je i sa Vučićem. Ionako lošu situaciju sa Kosovom je napravio još daleko gorom i svojom šizofrenim i sumanutim izgovorom za diplomatiju je doveo ljude kao ti u situaciju da im potpuno bude normalno da mi idemo u nekav rat protiv 100 najjačih vojski sveta i da veruje da ćemo pobediti.
Ako ti je još nešto potrebno da ti otvori oči, slobodno pitaj.
 
Dobro. Onda ovako. Verujem da nisi bot i da ne radiš to namerno. Samo si očigledno zbunjen i naložen propagandom prvorođenog i njegove ekipe.
Dobro.Onda ovako:
Šta je to Vučić trebalo da uradi, a nije, po pitanju KiM?
Za Srbiju (i Vučića) postoje samo 2 mogućnosti - pregovori ili rat.
Ne verujem da bi se iko sa krste javio dobrovoljno da ide dole i da ratuje za Srbe tamo (osim nas par budala).
Znači da Vučiću ostaje samo da pregovara i to ne da pregovara sa šiptarskim kurtonom, nego sa najjačim zemljama
sveta koje stoje iza njega i podržavaju ga.

I zasad on to radi više nego solidno, te njegove izjave na TV-u u stilu: "Ja se ne bojim nikoga, sve im kažem u oči, poginuću ako treba "
i slične gluposti su čist populizam, samo moroni sa krste se vataju na to kao somovi na bućku.
Fakat je da je njemu ostalo da vadi iz phichke trnje posle onih smradova i izdajica pre njega.

Ako ti je još nešto potrebno da ti otvori oči, slobodno pitaj.
 
Dobro.Onda ovako:
Šta je to Vučić trebalo da uradi, a nije, po pitanju KiM?
Za Srbiju (i Vučića) postoje samo 2 mogućnosti - pregovori ili rat.
Ne verujem da bi se iko sa krste javio dobrovoljno da ide dole i da ratuje za Srbe tamo (osim nas par budala).
Znači da Vučiću ostaje samo da pregovara i to ne da pregovara sa šiptarskim kurtonom, nego sa najjačim zemljama
sveta koje stoje iza njega i podržavaju ga.

I zasad on to radi više nego solidno, te njegove izjave na TV-u u stilu: "Ja se ne bojim nikoga, sve im kažem u oči, poginuću ako treba "
i slične gluposti su čist populizam, samo moroni sa krste se vataju na to kao somovi na bućku.
Fakat je da je njemu ostalo da vadi iz phichke trnje posle onih smradova i izdajica pre njega.

Ako ti je još nešto potrebno da ti otvori oči, slobodno pitaj.

O, da. Imam još pitanja za tebe. Ali prvo da odgovorim na tvoja.
Prvo, Vučić nema šta da radi. On se pokazao kao užasan diplomata, manipulator Srbima sa Kosova i vođom mafije koja je sticajem užasnih okolnosti zajahala vlast ove države.
Srbija, jedino što može da uradi, je da za početak skine Vučića sa vlasti i njegovu nesposobnu dupeuvlakačku ekipu koja vodi pregovore oko Kosova, tipa, Dačić, Đurić, Vučević, Radoičić i onaj ćoravi jazavac koji ne znam ni kako se preziva. Status Kosova stavi pod okupiranu teritoriju i zamrznut konflikt (nešto tipa Grčko - Turskog konflikta na Kipru), sastavi grupu ozbiljnih ljudi i diplomata koji će stvarati situaciju da se nekada u budućnosti, kada se za to steknu uslovi, povratiti tu teritoriju mirnim putem. To jest, u prevodu, uraditi ono isto što su šiptari radili godinama - parama lobirati adekvatne ljude da stanu na našu stranu.
Drugi izlaz ne postoji. A vi, izvini što ti tako kažem, ludaci koji bi da idete dole da ginete, idite slobodno. Šta vas sputava? Prangija, nož i juriiiiiš..... Šta se to čeka? Što već niste na barikadama? Mig svevišnjeg ili nešto drugo? Možda ipak nemate vi ta muda što bi rekao onaj u onom filmu. Nego vam je lako da se duvate i huškate po internetu. Sa bezbedne udaljenosti.
 
Status Kosova stavi pod okupiranu teritoriju i zamrznut konflikt (nešto tipa Grčko - Turskog konflikta na Kipru), sastavi grupu ozbiljnih ljudi i diplomata koji će stvarati situaciju da se nekada u budućnosti, kada se za to steknu uslovi, povratiti tu teritoriju mirnim putem.
Pokušaću da ti smirenim tonom objasnim neke stvari, koje očito nisi shvatio.
Ako bi status Kosova stavili pod okupiranu teritoriju, to bi značilo da ne priznajemo R1244 po kojoj je KiM u sastavu Srbije, ali
pod upravom KFOR-a.
Osim toga, nikoga, ama baš nikoga u svetu ne interesuje koji je status Kosova za Srbiju - mi moramo da se držimo Rezolucije 1244
i međunarodnog prava i nogama i rukama, to je ono čime možeš da ostvariš ciljeve Srbije, a ne nekim za svet nevažnim "statusom".
Nadam se da ti je sad malo jasnije.

Što već niste na barikadama? Mig svevišnjeg ili nešto drugo? Možda ipak nemate vi ta muda što bi rekao onaj u onom filmu.
Ne prijatelju, imam ja muda ali ti očito nemaš mozga.
Šta ja da radim dole na barikadama? Sa prebivalištem u Beogradu?
Da im dam razloga da vrište kako je Vučić sve to organizovao, kako je sve to Beograd smislio?

Nije to sve baš tako jednostavno kako mali Perica zamišlja...
 
Вучић послушао свог друга Харадинаја, коме је помогао да му се изабере Влада за коју није имао већину док Вучић српским посланицима није рекао да гласају за терористичку Владу.
Pazi šiptarskog provokatora kako lupeta.
Pa za takvu glupost ti ne sleduje ni prazan sendvič.
 
Pokušaću da ti smirenim tonom objasnim neke stvari, koje očito nisi shvatio.
Ako bi status Kosova stavili pod okupiranu teritoriju, to bi značilo da ne priznajemo R1244 po kojoj je KiM u sastavu Srbije, ali
pod upravom KFOR-a.
Osim toga, nikoga, ama baš nikoga u svetu ne interesuje koji je status Kosova za Srbiju - mi moramo da se držimo Rezolucije 1244
i međunarodnog prava i nogama i rukama, to je ono čime možeš da ostvariš ciljeve Srbije, a ne nekim za svet nevažnim "statusom".
Nadam se da ti je sad malo jasnije.


Ne prijatelju, imam ja muda ali ti očito nemaš mozga.
Šta ja da radim dole na barikadama? Sa prebivalištem u Beogradu?
Da im dam razloga da vrište kako je Vučić sve to organizovao, kako je sve to Beograd smislio?

Nije to sve baš tako jednostavno kako mali Perica zamišlja...

Smirenim tonom, naravno. Pa valjda smo bolji od idiota u skupštini.
Ako nama ta rezolucija 1244 toliko znači i ako je toliko bitna, čemu drama, čega se plašimo?
Gluposti su to obične i farsa jedna velika za zamlaćivanje naroda. Nemoj biti naivan, iskreno ne verujem da si glup čovek.
Zar ne vidiš, eto, pričaju o nekoj rafalnoj paljbi, gde tačno? Ko je pucao? Na koga? Kada? Na koje naše odbrambene snage?
Kao onda kada su Đukanović, Vučelić, Krstić i Vučićević gostovali kod onog idiota Sarape letos kad je isto kao bila neka kriza. Jesi gledao ti tu farsu i taj cirkus? Zar im išta veruješ posle toga čoveče?
A druga stvar, nećeš ti bole ići dole. Ti ćeš ostati da braniš Srbovanje po internetu. Sa sve šajkačom na profilnoj. To je taj sistem vas što se najviše busate - napred braćo ja za vama, nazad braćo ja pred vama.
Ima ko drugi dole da ide, ne boj se ti.
 

Back
Top