Haos u Vladi: Dačić besan na Vučića zbog glasanja protiv Rusije!

Metronomy

Buduća legenda
Poruka
32.790
Куш Вучићевко!
И раније си се изјашњавала за приступање Србији ЕУ!

Што је јелте и део програма СНС-a. :cool:
Otkud vi podrzavate ruse? Do juce je vucic bio rusofil za vas banderovske fasisticke srbe....tacnije fasizoidne ustase u drustvu sa bugarima i cetnicima...

Metronomy

Buduća legenda
Poruka
32.790
Oni mogu da se svadjaju uvek, ali pare su kod njih presudne.
Osim sto ste ih vi banderovci zajebali pa ispraznili kasu, a nisu vam dali da uzimate kredite pa ste samo uzeli provizije za dugorocne ugovore....
Poruka je automatski spojena:

I kako da vam rusi veruju kada je pola ustasa, cetnika i vmrovca u ukrajini?
Opet vas ovi sto nisu fasisti na zapadu (demokrate) poslali na ruski front ko 40tih....

KPCTAHK

Domaćin
Poruka
4.954
Od predsednika Srbije narod, masovno - na svim trgovima gradova, treba da zahteva da se, odmah i sada, izvini Rusima i Srbima i da, jasno i glasno, obrazloži zašto je to učinio? Da li zbog ljubljenog mafi-bracka Andreja, koji u Američkim bankama čuva njegove, "pošteno zaslužene", milijarde dolara ili je gosin predsednik stao na stranu nacista? Ako to ne učini narod će lako da prepozna najvećeg izdajnika u istoriji Srbije i, naravno, svako, iole normalan, će da da svoj glas SPS-u, jer oni su dosledni i uvek su na strani onih koji se bore protiv nacista ...

ŽIVELA SRBIJA!
ŽIVELA VELIKA, SVETA I NEPOBEDIVA MAJČICA RUSIJA!
ŽIVEO NAŠ VELIKI I HRABRI BRAT - HEROJ VLADIMIR VLADIMIROVIČ PUTIN!

udarnicki

Aktivan član
Poruka
1.014
To sto ni vi sami ne znate ko ste ne znaci da niste to sto jeste....ni djavo ne kaze ja sam djavo, ali upravlja ljudima...

Ма ја врло добро знам ко сам и за коју се политику залажем,него ти изгледа да си добио излив "вучићизма" у мозак, па си ме помешао са неким..

Најгоре УСТАШЕ и експоненти Западних интереса су у СНС!

Metronomy

Buduća legenda
Poruka
32.790
Ма ја врло добро знам ко сам и за коју се политику залажем,него ти изгледа да си добио излив "вучићизма" у мозак, па си ме помешао са неким..

Најгоре УСТАШЕ и експоненти Западних интереса су у СНС!
Vec svi vrapci znaju taj stos o zameni teze....to radite jos iz komunizma...ljudi bez obraza i sa sumnjivim "poreklom" mogu sebi da dozvole da u isto vreme budu i komunisti i liberalne demokrate....vidjeno, tako isto i ti....dok sedis na sastanku sns aktivno pljujes opoziciju (da se deklarises kao lojalan) a cim izadjes sa sastanka glumis opoziciju....kao cela ona plejada jadnika sto glume politicare...
A poznato je i vrapcima da srbi monarhisti saradjuju sa ustasama, bugarima i siptarima....sve na nivou biznisa...ja tebi koku ti meni glavu mog komsije....

udarnicki

Aktivan član
Poruka
1.014
Vec svi vrapci znaju taj stos o zameni teze....to radite jos iz komunizma...ljudi bez obraza i sa sumnjivim "poreklom" mogu sebi da dozvole da u isto vreme budu i komunisti i liberalne demokrate....vidjeno, tako isto i ti....dok sedis na sastanku sns aktivno pljujes opoziciju (da se deklarises kao lojalan) a cim izadjes sa sastanka glumis opoziciju....kao cela ona plejada jadnika sto glume politicare...
A poznato je i vrapcima da srbi monarhisti saradjuju sa ustasama, bugarima i siptarima....sve na nivou biznisa...ja tebi koku ti meni glavu mog komsije....

Providan SNS trik da se zbuni javnost. Moj identitet i biografija se daju lako proveriti.Što se za tebe ne bi reklo.Ovde si mesecima dozlogrdio bogu i ljudima sa hvalospevima o Aleksandru Vučiću i SNS.

Metronomy

Buduća legenda
Poruka
32.790
Providan SNS trik da se zbuni javnost. Moj identitet i biografija se daju lako proveriti.Što se za tebe ne bi reklo.Ovde si mesecima dozlogrdio bogu i ljudima sa hvalospevima o Aleksandru Vučiću i SNS.
Moze naravno da se proveri, a mozes i da ih kazes nista ne menja dok tuzilastvo polaze racun londonskoj ispostavi....pa ne stampate vi novine bez odobrenja necijeg...ne placa vam narod, za pravljenje informacionog ambisa....( bilo bi zanimljivo da vas narod kupuje i cita kako pljujete [po srbima....)

udarnicki

Aktivan član
Poruka
1.014
Moze naravno da se proveri, a mozes i da ih kazes nista ne menja dok tuzilastvo polaze racun londonskoj ispostavi....pa ne stampate vi novine bez odobrenja necijeg...ne placa vam narod, za pravljenje informacionog ambisa....( bilo bi zanimljivo da vas narod kupuje i cita kako pljujete [po srbima....)

Može i srpsko tužilaštvo da proba da me goni po bilo kom osnovu pa da vidim šta će da nađu,a neće naći ništa...Što se za SNS BOT-ove poput tebe ne bi moglo reći...

Kakve novine? Koje novine? :kafa: E SNS BOT-ovi ješćete sendviče i iza rešetaka 3x dnevno.Kraj vam je blizu.

Metronomy

Buduća legenda
Poruka
32.790
Može i srpsko tužilaštvo da proba da me goni po bilo kom osnovu pa da vidim šta će da nađu,a neće naći ništa...Što se za SNS BOT-ove poput tebe ne bi moglo reći...

Kakve novine? Koje novine? :kafa: E SNS BOT-ovi ješćete sendviče i iza rešetaka 3x denevno.Kraj vam je blizu.
Tako neki jadnici, koji nisu za front puste da sire lazi po informacionom prostoru, a onda se neki istomisljenici zalete i odu na rad u ukrajinu, pa nalete na manju platu i ratni vihor....pa se vracaju u srbiju da mole da ih vrate na posao dobijen na partijsku knjizicu....i koga bi vi u zatvor? One koje ste zaposlili po troje na jedno mesto u drzavi pocetkom 2000. kada ste opljackali penzioni fond?

Metronomy

Buduća legenda
Poruka
32.790
Ali je najbolje sto bez ljudi koji znaju ne mozete ni drzavu da napravite svojim nepismenim jadnicima....
Poruka je automatski spojena:

Ali je najbolje sto bez ljudi koji znaju ne mozete ni drzavu da napravite svojim nepismenim jadnicima....dzabe mu diploma kada ne zna i nema od koga da nauci, jer ste nagurali politicki podobne moralno i profesionalno zaglupljene ljude....
Sto nije mogla da se uradi lustracija 2000. ? Pa kako da secete svoje ljude koji se zalazu za unistavanje srbije 30 godina, kao komunisticki kadar sa monarhistickom clanskom kartom....cak i sada da dodjete na vlast koga bi u zatvor? Svoje sudije, tuzioce, menadzere "uvoznike " narkotika i "izvoznike" za engleske potrebe?

Da biste mogli da otvarate nove teme i trajno koristite svoje ime - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.