HAOS U SAD

nesons

Iskusan
Poruka
5.426
Samo sirotinja ispasta !

Sve ce na sirotinju !
Crnci ce sad zajahati one tamo bledolike mocnike , da ce im biti lose sto su bledoliki !
Zao mi je crnaca , ali ko ih poznaje i zna kakvi su - ne bi im bilo zao ! Crnci u americi su gamad , kao kod nas cigani , siptari i ostali !
Najbolji snimak koji sam video je : ...matori crnac seta oko rusevina i onog haosa , i iz toga izvlaci AMERICKU ZASTAVU i pokazuje je kameri !!!

Mislim stvarno .....

( od svega mu je to najpotrebnije - izgleda ? )
i takav snimak obilazi svet !
Ma nek crknu svi - ko ih j*be !!

commodore

Domaćin
Poruka
4.300
jelena_24:
Кад сам чула да има силовања, било ми је жао. До тада сам била равнодушна. Иначе, то је црначки крај, па ми еј још више жао што страђују они који ником од нас не могу наудити.

da,da...
Vidim vecini nas ovde je zao sirotinje...
To pokazuje da i nismo bas toliki zlotvori kolikim nas svet vidi...
sudbina ebiga...

nego, sta ti znaci ono "stradjuju"? Nemoj i ti molim te da izmisljas neki novi jezik... nemoj jeco, sestro slatka... hehehe

Tex707

Domaćin
Banovan
Poruka
4.437
commodore:
ma sto se tice ovog domaceg Teksasanina, mozda nas nisu ni bombardovali... niti smo im mi mozda polupali onog "nevidljivog"... a jesmo... pouzdano znam... imam parce...

Ako aludiras na mene, znam odlicno sta se desavalo za vreme Allied Force-a (ili Noble Anvil-a) jer sam svaku noc presedeo ili na balkonu ili na terasi, zavisi odakle je bio bolji pogled. Pre podne sam kratko boravio na prozoru gledajuci ovdasnje junacine kako krmeljivi izlaze iz sklonista oko 10-11AM, sa jastucima pod miskom.

"Nevidljivi" kako ga ti zoves jeste pao...da li ste ga oborili, to vec ne znam, nisam bas siguran.

JABUCHILO

Domaćin
Poruka
4.914
ko o cemu ja o... :)

sat vremena posle zvanicne izjave da amerika nema mogucnosti da sama sanira posledice i da spreci sirenje nemira u pogodjenim oblastima ministarstvo za vanredne situacije ruske federacije ponudilo je svoju pomoc u materijalnim sredstvima i ljudstvu. istog dana primilo je potvrdu za prelet veceg broja iljusina i danas je nekoliko aviona sa opremom i ljudstvom sletelo u pogodjene centre.

p.s. najzabavnije je: uniforme ekipa (vodova) za vanredne situacije su identichne vojnim uniformama ruse federacije, sa sve epoletama i zastavama... kako ce ljudi tamo da reaguju kad ih snime i cuju "vpered, vpered! idem slavyane, idem! (tako vicu svega mi) :)

gost 304860

Buduća legenda
Poruka
44.432
Tex707:
Ako aludiras na mene, znam odlicno sta se desavalo za vreme Allied Force-a (ili Noble Anvil-a) jer sam svaku noc presedeo ili na balkonu ili na terasi, zavisi odakle je bio bolji pogled. Pre podne sam kratko boravio na prozoru gledajuci ovdasnje junacine kako krmeljivi izlaze iz sklonista oko 10-11AM, sa jastucima pod miskom.

"Nevidljivi" kako ga ti zoves jeste pao...da li ste ga oborili, to vec ne znam, nisam bas siguran.

Nevidljivi je pao ne slucajno kao sto neki misle vec vrlo prostim logicnim razmisljanjem i rezonovanjem. Od obavestajnih i kontraobavestajnih sluzbi iz sveta od lljudi koji vole Srbiju i njen narod, dobijene su precizne koordinate leta Nevidljivog i vreme prolaska na trasi kojom je leteo. Posle je sve bila stvar rutine. Stavljene su raklje od mislim cetiri protivavionskih orudja i rokano je u to vreme prolaza do besvesti. Tu ne bi prosao ni komarac a kamoli Nevidljivi. To je i problem svih velikih sila. Misle da su toliko jake i opustene su u svemu. To ce im kao i svim velikim silama kroz istoriju doci glave.

Tex707

Domaćin
Banovan
Poruka
4.437
marlon:
Nevidljivi je pao ne slucajno kao sto neki misle vec vrlo prostim logicnim razmisljanjem i rezonovanjem. Od obavestajnih i kontraobavestajnih sluzbi iz sveta od lljudi koji vole Srbiju i njen narod, dobijene su precizne koordinate leta Nevidljivog i vreme prolaska na trasi kojom je leteo. Posle je sve bila stvar rutine. Stavljene su raklje od mislim cetiri protivavionskih orudja i rokano je u to vreme prolaza do besvesti. Tu ne bi prosao ni komarac a kamoli Nevidljivi. To je i problem svih velikih sila. Misle da su toliko jake i opustene su u svemu. To ce im kao i svim velikim silama kroz istoriju doci glave.

Postupak koji opisujes je moguc (i nije nista novo BTW), ali ima par stvari sa kojima ne mogu da se slozim.

Prvo, "obavestajne i kontraobavestajne sluzbe iz sveta i lljudi koji vole Srbiju i njen narod" ne postoje (kao sto ne postoje ni za jednu drugu drzavu), vec samo oni koji ce za odredjenu sumu novca prodati neku informaciju.

Druga stvar koja mi je "bola oci" je snimak koji je RTS prikazao samo jednom, i to odmah po padu F-117. Na tom snimku (koji sam gledao) se jasno vide tragovi penetracije neeksplozivne topovske municije srednjeg kalibra sa GORNJE strane krila. To je veoma sumnjivo i taj snimak vise nikada nigde nisam video (sto, naravno, ne mora da znaci da nije bio ponovo prikazan).

gost 304860

Buduća legenda
Poruka
44.432
Tex707:
Postupak koji opisujes je moguc (i nije nista novo BTW), ali ima par stvari sa kojima ne mogu da se slozim.

Prvo, "obavestajne i kontraobavestajne sluzbe iz sveta i lljudi koji vole Srbiju i njen narod" ne postoje (kao sto ne postoje ni za jednu drugu drzavu), vec samo oni koji ce za odredjenu sumu novca prodati neku informaciju.

Druga stvar koja mi je "bola oci" je snimak koji je RTS prikazao samo jednom, i to odmah po padu F-117. Na tom snimku (koji sam gledao) se jasno vide tragovi penetracije neeksplozivne topovske municije srednjeg kalibra sa GORNJE strane krila. To je veoma sumnjivo i taj snimak vise nikada nigde nisam video (sto, naravno, ne mora da znaci da nije bio ponovo prikazan).

He, he..... pa nisam ni ja lud da javno pricam sve. Jel ti mislis da sam ja pao sa kruske. Te sluzbe ne rade iz ljubavi a i ne rade samo za lovu. Znaci postoji i nesto trece. Sam dodji do zakljucka. A sto se tice toga za Nevidljivog , samo jedna rec, bilo je i malo navodjenja, pa malo i ........

JABUCHILO

Domaćin
Poruka
4.914
Pjer_Nis:
Jesi li ti siguran u to? Ja koliko znam USA je odbila bilo kakvu pomoc iz inostranstva.

potpuno - gledao kako se pakuju i odlecu u direktnom prenosu.

to su izjavili pre nego sto su provalili sta se u orleansu desava. da je npr. ceo zatvor razvaljen, 1500 robijasa opajalo policijsku stanicu (karabini, snajperski karabini, pumparice i par desetina automata) i zauzelo centar (mozda i prenose u srbiji, ali ako ne etocisto da znate - 5 novinara ruskih televizija zivi u orleansu od pocetka nemira), a ljudi na stadionu kolabiraju od gladi. a kad su snajperikrenuli da tuku po ljudima koji vec koji dan spavaju pred bolnicom (koja je oficijelno odbila da primaljude jer nema lekova i osoblja - sturnuli svi) onda su i promenili stav - i formalno objavili da nece odbiti stranu pomoc JER JE SITUACIJA IZMAKLA KONTROLI, REZERVE HRANE NE POSTOJE A LJUDSTVA IM FALI OKO 20 000 A IRAK I AVGANISTAN SU DALEKO.

gost 304860

Buduća legenda
Poruka
44.432
Evo sad gledam slike sa feedova (za one koji ne znaju to su zivi materijali koji se prenose satelitskim linkovima, pa se onda taj materijal montira i finalna verzija prezentuje javnosti) haosa koji tamo vlada. Ima svega krimosa, nesretnih ljudi...oni "snimci" navodnih Srpskih logora za muslimane u Bosni su Hajat za ono gde su crnci u Areni. Besne pozari....

Sve podseca na zadnji film George Romera "Land of the Dead"....predosecaju ljudi buducnost.

Poruka
22.425
Ма Градоначелник Њу Орлеанса га је већ напао изјавама као да помере дупета и да уместо што ратују по Ираку, да пошаљу војску у Њу Орлеанс да шптите своје грађане.

jelena_24

Zainteresovan član
Poruka
147
commodore:
da,da...
nego, sta ti znaci ono "stradjuju"? Nemoj i ti molim te da izmisljas neki novi jezik... nemoj jeco, sestro slatka... hehehe
То ти је да неки боље схвате!;) Шалим се, то је локализам од ког не могу да побегнем.

Unknown Entity

Aktivan član
Poruka
1.472
А да ствар буде још занимљивија, метеоролози предвиђају још два урагана највишег ранга. Трупе су на путу, становништво на југу САД наоружано и бесно ,а ситуација са енергијом (нафтом) катастрофална. Мораће да заведу ред силом , мораће да крену на Иран и Сирију.

commodore

Domaćin
Poruka
4.300
Nakon nemerljive radosti sto podforum politika dobi konacno neophodan klistir, da prokomentarisem...
Svakodnevno gledam onaj CNN od kako je Katrina prohujala sa vihorom... I nesto mi bode oci... Bojim se da je Amerika postala jedno krajnje militantno drustvo, i da vojskom mora da resava apsolutno sve probleme na koje naidje...
Mislim, od sutra ce tamo da bude 54 000 vojnika... Sta dodati tome...

etotako

Domaćin
Banovan
Poruka
3.568
commodore:
A?
Zaigrala mecka?
...
Forumasi... Jel vam zao?
...
A?
Da, žao mi je i potpuno razumem te ljude. Nepravda stigla sa neba... to mi je izuzetno poznato. Nasilje koje se dešava mi je isto tako poznato, doduše, ne iz sopstvenog iskustva. U svakom društvu, pa i onom najrazvijenijem u SAD, postoje pojedinci koji su neprilagođeni na različite načine i u situaciji bezvlašća kakvo je zavladalo nakon što je ogromnu površinu pokosila ruka prirode, oni dolaze do izražaja.

Ne postoje loši narodi, nego samo loši pojedinci.

Zaista je potresno gledati scene na CNN-u i ne razumem ljude koji se naslađuju tuđom nesrećom. I još jednom sam shvatila da sve svoje sa sobom nosiš...

Nexus 6

Iskusan
Poruka
5.255
commodore:
Nakon nemerljive radosti sto podforum politika dobi konacno neophodan klistir, da prokomentarisem...
Svakodnevno gledam onaj CNN od kako je Katrina prohujala sa vihorom... I nesto mi bode oci... Bojim se da je Amerika postala jedno krajnje militantno drustvo, i da vojskom mora da resava apsolutno sve probleme na koje naidje...

Amerika je militantno drustvo jos od '45. kada su bez razloga isprobavali nove igracke svojih porazenih neprijatelja...

etotako

Domaćin
Banovan
Poruka
3.568
commodore:
Pa da... najbolje da prepuste kriminalcima čitavu državu :roll:
Vojska dolazi da zaštiti građane od agresije pojedinih kriminalaca koji su se oteli kontroli. Takođe je potrebno izgraditi objekte za osnovne ljudske potrebe, mislim da je stanovništvo pogođenih krajeva još uvek slabo da se upusti u takve aktivnosti... ali doći će sve na svoje mesto. Nadam se da će se svi kriminalci vratiti u ćelije.

bljux

Zainteresovan član
Poruka
275
niti se radujem niti mi je zao:jednostavno boli me qratz i ne razmisljam o tome kao sto ni oni nisu ni znali (a kamo li ) razmisljali o nama.Totalno sam flegmatican sto se tice amera

commodore

Domaćin
Poruka
4.300
etotako:
Pa da... najbolje da prepuste kriminalcima čitavu državu :roll:
Vojska dolazi da zaštiti građane od agresije pojedinih kriminalaca koji su se oteli kontroli. Takođe je potrebno izgraditi objekte za osnovne ljudske potrebe, mislim da je stanovništvo pogođenih krajeva još uvek slabo da se upusti u takve aktivnosti... ali doći će sve na svoje mesto. Nadam se da će se svi kriminalci vratiti u ćelije.

Ne slazem se, mislim da je to samo izgovor.
Imali su nejvecu prirodnu katastrofu i svojoj istoriji a krimosi moraju da pale kradu siluju i ubijaju...?!?!
I onda vojska mora da intervenise?
Malo mi je to... evo nemacka je poplaveljna, svajcarska, MEDJA I JASHA TOMIC... nesto nisam video potrebu da vojska intervenise i sa tenkovima da uspostavlja red...
ipak je americki san nocna mora...
ima nesto trulo u drzavi danskoj...

Master_Chief

Veoma poznat
Poruka
11.743
Sami su krivi u kakva su gowna upali,jbt sto nisu na vreme otisli nego ostali tu gde su...donekle ih zalim a donekle i ne,nesto im pomotj i nije bila brzo pruzena,mada evo chitam skoro ceo New Jersy je evakuiran,ali opet dosta ih je izginulo...

Tex707

Domaćin
Banovan
Poruka
4.437
Master_Chief:
Sami su krivi u kakva su gowna upali,jbt sto nisu na vreme otisli nego ostali tu gde su...donekle ih zalim a donekle i ne,nesto im pomotj i nije bila brzo pruzena,mada evo chitam skoro ceo New Jersy je evakuiran,ali opet dosta ih je izginulo...

Sta je sad "New Jersy"...da nisi misliso na New Jersey...?...a i ako jesi, opet je bez veze.

stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim objavite novu temu i pridružite se diskusiji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.