Haos u Češkoj zbog utakmice s Kosovom: Tuče, dronovi, konjica i "Kosovo je Srbija"


Sad sam shvatila da ja stvarno mrzim ovu babetinu ... kakav čudan osećaj ...ono kada pokušašaš sebi reći : ovo je ljudsko biće , ali ne dopire . (i to pre rečenice "odvratni srbi")

Neviđena je količine zla koje izbija iz nje ... dakle nije bila nikakva propaganda kada su govorili da ta baba nas mrzi ...
 
Tvrdnja da Cesi ne vole/vole Albance ? Bazirana na baljezganju... Kakvo tek misjenje su imali Francuzi kada je ubijen Bris Taton u Beogradu ?

Česi, a i drugi ne vole šiptare ne zbog nekih , sporadičnih ružnih događaja, oni ih ne vole zbog onoga što šiptari jesu

Sva ta zamajavanja PR agencija koje rade na promociji šiptarije su zapravo magla , gde se pojedini , davajući ogromni novac koje kakvim svetskim ološima slikaju sa njima i onda šiptarskoj sirotinji objašnjavaju kako je to u njihovom interesu

Pristojan svet i sa novcem i bez njega prezire i šiptare i te ološe , kao što je babetina Madlen
 
Bas gi zabole Cesi za Albance,Srbe ili Bugare.

pa od ova tri naroda, sigurno gi zabole za šiptare i bulgare, ali kao što vidiš ovde promovišu srpski interes, tako da ipak ne bih ja sve stavljao u isti koš

a npr za slovake (bolja varijanta od čeha :lol: ) da ne pričam

što se poljaka tiče, oni, s obzirom na veličinu, se tu manje javljaju, ali oni su narod dosta polupan katoličkom pošasti
 
Česi, a i drugi ne vole šiptare ne zbog nekih , sporadičnih ružnih događaja, oni ih ne vole zbog onoga što šiptari jesu

Sva ta zamajavanja PR agencija koje rade na promociji šiptarije su zapravo magla , gde se pojedini , davajući ogromni novac koje kakvim svetskim ološima slikaju sa njima i onda šiptarskoj sirotinji objašnjavaju kako je to u njihovom interesu

Pristojan svet i sa novcem i bez njega prezire i šiptare i te ološe , kao što je babetina Madlen
Jeste ti si radila anketu “ Koliko Cesi vole ili ne vole Albance “...
 
A zasto si ti toliko opcinjena Albancima ? Izneverena ljubav ...

Možda zato što su se raskoračili na delu moje države i pokušavaju da otmu ono što je deo mog kulturnog i istorijskog nasleđa?

Nisi to posmatrao sa te strane?

A i da tebi kao srpskom podaniku objasnim neke stvari,pošto ne razumeš

Takvi smo mi, brinemo o našim podanicima
 
Jesam ... i ne samo u Češkoj

Nigde ih ne vole .. džaba menjaju veru, ubacuju se u High society i dalje su samo najobičniji primitivci , iza kojih stoje dilovanje i mafija

Isto kao sto ni jadne Engleze niko nigde ne voli. Svi na Mediteranu ih mrze.
A sto se kao toboz vole Englezi i Albanci - bice, vrhovni diler naredio..
 
Nista cudno. Cesi su narod na mestu, za razliku od onih katolibanskih krelaca poljaka.... Nikad mi nece biti jasno odakle tolika razlika izmedju njih, a radi se o veoma slicnim narodima a uz to i susedima.


To ti je fenomen da se susedi nigde ne vole.
Imas tog jala i izmedju Amera i Kanadjana, Slovenaca i Hrvata, i tako redom.
 

Back
Top