HAOS! JEZIVE ISPOVESTI IZ HRVATSKE: I ova PEVAČICA NAPADNUTA "Grupa muškaraca..." A onda i RASNE UVREDE

Mackich

Domaćin
Poruka
3.014

C0NSIGLIERI

Buduća legenda
Poruka
37.559
Idu ljudi i na safari pa se ne bahate medju lavovima i hijenama.
To treba posmatrati u tom kontekstu, ides da vidis prirodne lepote, pazis na bezbednost i ne glumis ludilo u tudjem okruzenju. :lol:
Stvarno nikad nisam imao neprijatnosti u HR, cak sam prosle godine igrao “Hrvatski rulet” i dovezao se u DU sa BG tablicama. :mrgreen:
Jos su mi na Stradunu urucili racun uz 40% popusta i na upit “zasto?”, rece konobarica “to je za domace ;)

Mystic+

Legenda
Poruka
64.396
To treba posmatrati u tom kontekstu, ides da vidis prirodne lepote, pazis na bezbednost i ne glumis ludilo u tudjem okruzenju. :lol:
Stvarno nikad nisam imao neprijatnosti u HR, cak sam prosle godine igrao “Hrvatski rulet” i dovezao se u DU sa BG tablicama. :mrgreen:
Jos su mi na Stradunu urucili racun uz 40% popusta i na upit “zasto?”, rece konobarica “to je za domace ;)

Samo napred...samo se bahati neoprezno...

Kada te ne bude na Forumu znamo da si popušić.

Jugoslav Čvarak

Veoma poznat
Poruka
11.846
I to je zato sto si dosao u Dubrovnik, gdje zive normalni ljudi.
Dosao si kao turist, a oni su odlucili maksimalno te ugostiti... po solidnoj cijeni.
Mudar narod zivi u Dubrovniku, za razliku od ostatka Hrvatske, pogotovo Dalmacije.
I daj dragi Boze da se ostatak Dalmacije jednako tako prosvijetli, pa svakog dobronamjenog putnika doceka toplo i ljubazno.
Dubrovcani su posebna prica, ni nalik prosjecnoj, dalmatinskoj seljani.

C0NSIGLIERI

Buduća legenda
Poruka
37.559
I to je zato sto si dosao u Dubrovnik, gdje zive normalni ljudi.
Dosao si kao turist, a oni su odlucili maksimalno te ugostiti... po solidnoj cijeni.
Mudar narod zivi u Dubrovniku, za razliku od ostatka Hrvatske, pogotovo Dalmacije.
I daj dragi Boze da se ostatak Dalmacije jednako tako prosvijetli, pa svakog dobronamjenog putnika doceka toplo i ljubazno.
Dubrovcani su posebna prica, ni nalik prosjecnoj, dalmatinskoj seljani.
Mislim stvarno ko se seta u Zvezdinoj trenerci po Splitu :lol:

електрика

Zaslužan član
Poruka
115.110
Адреналински туризам. Могао би риалити да се направи, нешто као Survivor.

Survivor - Home | Facebook

Jugoslav Čvarak

Veoma poznat
Poruka
11.846
ko im je kriv ..za 20.000 evra mogli su gde hoce..
Nije iskljuceno da je cijela prica mucka.
Nedavno je bilo nesto slicno, snimala se serija u dalmatinskoj vili, vlasnik se pojavio s batinasima i napravio rusvaj.
Ovu vijest treba uzeti s rezervom, nije iskljuceno da su to mafijaska posla.
Po meni najvjerojatnije jesu.

stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim objavite novu temu i pridružite se diskusiji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.