Haluciniram li...

upadljivo_tih_

Primećen član
Banovan
Poruka
990
Jel vam se kad desilo da imate dojam da vas cura odbija za seks.... (mada moze da stoji bilo sto... izlazak, flert...) samo zato sto vidi da vam je BAS stalo do toga? (recimo: vidi da vam je taj dan stalo vise nego uobicajeno, vise nego ikad do tada, ITD.)

Mislim, nece nijedna cak ni ta koja odbije zbog toga na primer reci "e zato cu da te odbijem", al jeste li kad imali taj dojam/utisak?

Isto pitanje za zene...
 
Umem bas da budem zmrsen jbga.... izvni...
Nekada sam stvrno zeleo da ***** bas nju tada u tom trenutku,ali me ona ohladi ljubakanjem,pricom na uvce, lickanem vrata(od cega poludim,itd...),pa se ja opet primim,pa se mazimo,pa ja dole... ona sacekaj... pa malo pa opet,pa ona ne sada ,i tako me dovede do stanja gde mi je...(nisam *****),cele noci sam "nesto radio" ali na kraju nista tako reci " nisam dobio" ..... i stomak me malo boli al` nema vez.... sutra...
 
Umem bas da budem zmrsen jbga.... izvni...
Nekada sam stvrno zeleo da ***** bas nju tada u tom trenutku,ali me ona ohladi ljubakanjem,pricom na uvce, lickanem vrata(od cega poludim,itd...),pa se ja opet primim,pa se mazimo,pa ja dole... ona sacekaj... pa malo pa opet,pa ona ne sada ,i tako me dovede do stanja gde mi njie mi bilo lose(nisam *****),cele noci sam "nesto radio" ali na kraju nista tako reci " nisam dobio" ..... i stomak me malo boli al` nema vez.... sutra...

Mozda se bojala, a mozda te namjerno zezala, a mozda je jednostavno htjela da... budes grub, da cepas dugmad lupas joj saku "sta neces mamu ti" itd. Neznam. Sve u svemu, nije nista dobro to. Tu je ona nesto glumila, nesto lagala, a sta, to nikako nemozemo znati. Pitaj je.
 
Bilo je to...:(:( ehhh sudbino....

Stvarno prva ljubav zaborava nema....

Gledah neki Francuski film koji "kaze" : kada se prvi put zaljubis u neku zenu(ili muzijaka) to je trag koji ti ostaje, do kraja zivota, jer tad ulazes celog sebe bez rezerve i razmisljanja svoja u vezu koju stvaraju dva bica usmrene svesti koja zele vise od sebe i covecanstva(licnu ego ostvarenosti) i svega sto ih okruzuje i u ljubavi preama partneru nalaze boga i njegovu misao,,,,,,,,,,,

I opet lose razumljivo ali...jbga...
 
Bilo je to...:(:( ehhh sudbino....

Stvarno prva ljubav zaborava nema....

Gledah neki Francuski film koji "kaze" : kada se prvi put zaljubis u neku zenu(ili muzijaka) to je trag koji ti ostaje, do kraja zivota, jer tad ulazes celog sebe bez rezerve i razmisljanja svoja u vezu koju stvaraju dva bica usmrene svesti koja zele vise od sebe i covecanstva(licnu ego ostvarenosti) i svega sto ih okruzuje i u ljubavi preama partneru nalaze boga i njegovu misao,,,,,,,,,,,

I opet lose razumljivo ali...jbga...

PAZI DRUZE, reko sam: bilo je ovo, ili ono, ili nesto trece
a ti si na to ODGOVORIO: Bilo je to

ako cu sad ja da razmisljam sta od toga 3 je bilo, ti mene ubi.
 
Bilo je to...:(:( ehhh sudbino....

Stvarno prva ljubav zaborava nema....

Gledah neki Francuski film koji "kaze" : kada se prvi put zaljubis u neku zenu(ili muzijaka) to je trag koji ti ostaje, do kraja zivota, jer tad ulazes celog sebe bez rezerve i razmisljanja svoja u vezu koju stvaraju dva bica usmrene svesti koja zele vise od sebe i covecanstva(licnu ego ostvarenosti) i svega sto ih okruzuje i u ljubavi preama partneru nalaze boga i njegovu misao,,,,,,,,,,,

I opet lose razumljivo ali...jbga...

Ako nema zaborava, to znaci da imas zelju da je pitas mnogo stvari. Ali ti ponos neda. Telefon postoji, zovi, naravno sad u 3 i 17 je pravo vrijeme za sjecanje na takve stvari, tako da je najbolje sad da je zoves. I pitaj je sve sto ti nije jasno.

Mozda si bas zasto ti nejasan jer je ona bila nejasna prema tebi, pa sad to ima uticaja... meni se desavalo da postanem nejasan ljudima kad je neko koga volim nejasan.
 
ima nas raznih.... jbga svakoj se posvetim,predam u vecoj ili manjoj meri nekoj osobi,ali jedna je ta koja me je fascinirala i zbog koje zelim(postojanje sveta gospodara prstena, sa vilenjacima ,ljudima i orkovima),mene kao Berena....(nije da kao ja propagiram monogamiju ili nesto slicno)(bio sam promiskuitetan kao i bilo koi prosvecen citaoc ovog posta),ali postoji neka vera i simbolika,, kroz nju,,koja mi stvara verovanje da je nadjem....
 
ima nas raznih.... jbga svakoj se posvetim,predam u vecoj ili manjoj meri nekoj osobi,ali jedna je ta koja me je fascinirala i zbog koje zelim(postojanje sveta gospodara prstena, sa vilenjacima ,ljudima i orkovima),mene kao Berena....(nije da kao ja propagiram monogamiju ili nesto slicno)(bio sam promiskuitetan kao i bilo koi prosvecen citaoc ovog posta),ali postoji neka vera i simbolika,, kroz nju,,koja mi stvara verovanje da je nadjem....

ti izgleda mislis da sam izuzetno glup? Pazi, nosi ti gospodare i prstenove mami, posto svi znaju da je prva ljubav svakog momka mama, (edipov kompleks itd). Pa ti sad vidi kolko je normalno ostati vezan za nju... ti izgelda nisi bas normalan? A i mislis da sam glup?
 
Jel vam se kad desilo da imate dojam da vas cura odbija za seks.... (mada moze da stoji bilo sto... izlazak, flert...) samo zato sto vidi da vam je BAS stalo do toga? (recimo: vidi da vam je taj dan stalo vise nego uobicajeno, vise nego ikad do tada, ITD.)

Mislim, nece nijedna cak ni ta koja odbije zbog toga na primer reci "e zato cu da te odbijem", al jeste li kad imali taj dojam/utisak?

Isto pitanje za zene...

Ovo je slucaj za Psihijatra....mozda bi bilo F20.0....
....nepotrebno umaranje sive mase.....
 

Back
Top