Quantcast

HALTERI DA ILI NE

Sport_Billy

Primećen član
Poruka
623
Ma da, sad su sve devojke na forumu za, a kada ih treba obuci i prosetati negde....
Ovo me podseca na jednu epizodu serije "Man behaveing badly", gde Toni i Gari raspravljaju o halterima i komentarisu kako ih je nemoguce videti na devojci sa kojom ste vec zapoceli vezu i na kraju konstatuju kako na svetu postoji samo jedan jedini par haltera i da ih devojke prosledjuju dalje onog trenutka kada "nahvataju " lika.
:)

Bad_Wolf

Elita
Poruka
21.930
Halteri vizuelno skracuju noge, tako da to moze da bude i ne bas ocekivan prizor.

Ali zato glasam za tangice. Mada volim deo kada se sve "skloni" - samo da ostane prstenje (bez ostrog kamenja) i eventulano sociva...

heli84

Zainteresovan član
Poruka
489
Imam ih u crnoj,crvenoj i beloj boji.Obooozavam ih!Ne znam sta je tu cudno i neobicno da devojka ima...oblaci haltere?Kada kazem nekom decku da nosim haltere on WOOOW i da,vecina tzv. 'frajera" mi je priznalo da nikada nisu videli devojku u halterima,ja ne mogu da verujem da reeetko koja devojka ima herca da ih kupi...obuce...Ne razumem...

gosi

Početnik
Poruka
44
geisha:
da, da halteri su definitvno IN. a najbolje je nositi samo haltere i nista osim njih.....hehehe :twisted:

Da slazem se sa tobom, ali ne u potpunosti tu fali i tangica preko, cisto za zabavu !!!

Naravno sve to ispod bunde ili mantila kada upadnes kod frajera nenajavljeno, probajte, efekat nece izostati .............................

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.