Halo serijal igara

VanderGraaf

Zainteresovan član
Poruka
254
Nisam igrao sve. Halo 2 je prva koju sam igrao. Igrao sam jos samo Halo 3 i onda tek Halo 4. Halo ODST koja se mislim pojavila izmedju 3 i 4 nije sa Master Cheif. Posle Halo 4 nije me vise zanimalo. Mislim da je Halo 2 najbolja od sve tri koje sam igrao i verujem da ces uzivati u toj. Tu ti obavezno preporucujem.

Mr.Simp

Contributor
Poruka
17.982
Nisam igrao sve. Halo 2 je prva koju sam igrao. Igrao sam jos samo Halo 3 i onda tek Halo 4. Halo ODST koja se mislim pojavila izmedju 3 i 4 nije sa Master Cheif. Posle Halo 4 nije me vise zanimalo. Mislim da je Halo 2 najbolja od sve tri koje sam igrao i verujem da ces uzivati u toj. Tu ti obavezno preporucujem.
Upravo sam počeo ovaj prvi deo. Jes grafika loša u odnosu na nove igre, ali ja sam stara garda, takve sam igre igrao svojevremeno, samo što nisam ovu :D
Iskreno, volim igre koje imaju tu retro grafiku u odnosu na ove što je maks grafika, a priča nula.

Videću kad dođem do Halo 2. :D

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.