Haljina princeze Dajane prodata na aukciji za 1, 148 miliona dolara

Nina

Zlatna tastatura
Supermoderator
Poruka
332.640
Haljina princeze Dajane prodata je za rekordnih 1,148 miliona dolara na aukciji u Beverli Hilsu u Kaliforniji.
Večernja haljina pokojne princeze iz 1985. koju je kreirao Jacques Azagury prodata je za 1,148 miliona dolara, objavio je Foks.
Princeza Dajana je tu haljinu nosila u Firenci u Italiji 23. aprila 1985. godine.
Haljina je prodata za 11 puta veću cenu od prvobitno procenjene od 100.000 dolara.
Haljina u gornjem delu ima izvezene zvezde, a donji deo je kraljevski plave boje sa pojasom i mašnom.
Prethodna najskuplje prodata haljina princeze Dajane prodata je za 604.800 dolara.

Haljina u gornjem delu ima izvezene zvezde, a donji deo je kraljevski plave boje sa pojasom i mašnom.
214158_profimedia-0828684888_s.jpg

Tema ima veze sa Modom ali ono sto mene interesuje je koji su motivi da neko da 1,148 miliona dolara
za haljinu preminule osobe bez obzira sto je u pitanju haljina princeze Dajane..Meni to ne bi palo na pamet
Da li ce da je nosi, drži u svom plakaru izloži u nekom muzeju kao da to interesuje bas celu svetsku populaciju ili je to neko fetiš.
Da ne pominjem da mi se haljina ne svidja :)

Haljina princeze Dajane prodata je za rekordnih 1,148 miliona dolara na aukciji u Beverli Hilsu u Kaliforniji.
Večernja haljina pokojne princeze iz 1985. koju je kreirao Jacques Azagury prodata je za 1,148 miliona dolara, objavio je Foks.
Princeza Dajana je tu haljinu nosila u Firenci u Italiji 23. aprila 1985. godine.
Haljina je prodata za 11 puta veću cenu od prvobitno procenjene od 100.000 dolara.
Prethodna najskuplje prodata haljina princeze Dajane prodata je za 604.800 dolara.

Pogledajte prilog 1467334
pa kazem, upotrebljen tolet-papir sa koji je Elvis Prisli brisao bulju, prodat za par miliona dolara. (satira al blizu istine)

Tema ima veze sa Modom ali ono sto mene interesuje je koji su motivi da neko da 1,148 miliona dolara
za haljinu preminule osobe bez obzira sto je u pitanju haljina princeze Dajane..Meni to ne bi palo na pamet
Da li ce da je nosi, drži u svom plakaru izloži u nekom muzeju kao da to interesuje bas celu svetsku populaciju ili je to neko fetiš.
Da ne pominjem da mi se haljina ne svidja :)
I mene zanimaju koji motiv može imati kupac odjevnog predmeta slavne osobe. Možda je kupac veliki obožavatelj pokojne princeze pa želi imati nešto što joj je pripadalo.

Slažem se s tobom u vezi haljine, ni meni se ne sviđa, baš mi izgleda bezlično i bezveze. Kad sam vidio naslov pomislio sam da se radi o glamuroznoj blještavoj haljini dostojnoj Hollywoodskog crvenog tepiha a ne o ovoj krpi.

Неки људи су једноставно ненормални. Дати за било шта толики новац а поготово за глупу хаљинчину...
E,ali kako da se hvali po selu da ima haljinu princeze Dajane? 🙂
To su igre ovih bogatih sto vise ne znaju sta ce od sebe i od novca.

Back