Hakeri Srbije

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Incognito:
Jandrla:
Dali je bitniji najnoviji Mercedes ili Firewall zavisi samo od direktora banke/kompanije/institucije... :wink:

... generalno, sve se svodi na ovo ;) ... najskuplji (koliko znam) Mercedes je CL 600 i kosta oko $120k sa punom opremom... Dobar (kako bedno zvuci rec dobar... ODLICAN) firewall tipa Cisco PIX 535 kosta oko $60k sa svom opremom... Onda dodas rutere, servere, NSA licence (barem su ti potrebne u Americi) i sve ostalo sto ide uz to, i na kraju, jedan high-profile security sistem koji ce izdrzati bez problema i milion upita od jednom, kosta koliko i najskuplji Mercedes...

Prosudite sami sta vise vredi... Sigurnosni sistem banke koja moze u sebi drzati milione, pa i milijarde dolara, ili Mercedes koji u sebi moze drzati do 5 bankara ;)

Ok, malo o cenama...Evo kombinacije Nokia H/W + CheckPoint S/W (Izaberite svog favorita):

Nokia: http://www.internet-security.at/gen/nokiaip/e0000000000.php (Moj fav. je IP740)

CheckPoint: http://pricelist.checkpoint.com/sections/Enterprise.asp (Ovde su cene u dolarima mada ako kupujete softver i licence u Evropi(www.internet-security.at) platicete duplo skuplje!)
 
POZDRAV SVIMA I HVALA U NAPRED MENI JE NEKO UKRAO HOTMAIL PROMENIO SIFRU JEL ZNA NEKO KAKO DA OPET UDJEM U MOJ HOTMAIL TJ JEL POSTOJI MOGUCNOST DA SE DESIFRUJE ILI NESTO SLICNO TOME?????? POZDRAV:smile:
 
POZDRAV SVIMA I HVALA U NAPRED MENI JE NEKO UKRAO HOTMAIL PROMENIO SIFRU JEL ZNA NEKO KAKO DA OPET UDJEM U MOJ HOTMAIL TJ JEL POSTOJI MOGUCNOST DA SE DESIFRUJE ILI NESTO SLICNO TOME?????? POZDRAV:smile:

Pisao si u temi iz 2004.:razz:

Znači, nisi u mogućnosti da se uloguješ.
Otvori log in stranicu za hotmail i iskoristi opciju Forgot Your Password?
Dobićeš dve mogućnosti: slanje šifre na alternativni mail ako ga imaš i ako si ga uneo pri registraciji na hotmail, i odgovaranje na tajno pitanje.
To su jedina dva načina da dođeš do šifre, odnosno da je resetuješ.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top