Quantcast

Hakeri Srbije

• Začetnik teme Curious
  • Datum pokretanja
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Jandrla

Poznat
Poruka
7.212
Incognito:
Jandrla:
Dali je bitniji najnoviji Mercedes ili Firewall zavisi samo od direktora banke/kompanije/institucije... :wink:
... generalno, sve se svodi na ovo ;) ... najskuplji (koliko znam) Mercedes je CL 600 i kosta oko $120k sa punom opremom... Dobar (kako bedno zvuci rec dobar... ODLICAN) firewall tipa Cisco PIX 535 kosta oko $60k sa svom opremom... Onda dodas rutere, servere, NSA licence (barem su ti potrebne u Americi) i sve ostalo sto ide uz to, i na kraju, jedan high-profile security sistem koji ce izdrzati bez problema i milion upita od jednom, kosta koliko i najskuplji Mercedes...

Prosudite sami sta vise vredi... Sigurnosni sistem banke koja moze u sebi drzati milione, pa i milijarde dolara, ili Mercedes koji u sebi moze drzati do 5 bankara ;)
Ok, malo o cenama...Evo kombinacije Nokia H/W + CheckPoint S/W (Izaberite svog favorita):

Nokia: http://www.internet-security.at/gen/nokiaip/e0000000000.php (Moj fav. je IP740)

CheckPoint: http://pricelist.checkpoint.com/sections/Enterprise.asp (Ovde su cene u dolarima mada ako kupujete softver i licence u Evropi(www.internet-security.at) platicete duplo skuplje!)

cudan

Početnik
Poruka
1
POZDRAV SVIMA I HVALA U NAPRED MENI JE NEKO UKRAO HOTMAIL PROMENIO SIFRU JEL ZNA NEKO KAKO DA OPET UDJEM U MOJ HOTMAIL TJ JEL POSTOJI MOGUCNOST DA SE DESIFRUJE ILI NESTO SLICNO TOME?????? POZDRAV:smile:

dr_Bora

Aktivan član
Poruka
1.248
POZDRAV SVIMA I HVALA U NAPRED MENI JE NEKO UKRAO HOTMAIL PROMENIO SIFRU JEL ZNA NEKO KAKO DA OPET UDJEM U MOJ HOTMAIL TJ JEL POSTOJI MOGUCNOST DA SE DESIFRUJE ILI NESTO SLICNO TOME?????? POZDRAV:smile:
Pisao si u temi iz 2004.:razz:

Znači, nisi u mogućnosti da se uloguješ.
Otvori log in stranicu za hotmail i iskoristi opciju Forgot Your Password?
Dobićeš dve mogućnosti: slanje šifre na alternativni mail ako ga imaš i ako si ga uneo pri registraciji na hotmail, i odgovaranje na tajno pitanje.
To su jedina dva načina da dođeš do šifre, odnosno da je resetuješ.

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
  Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.