Hajde sada neka muskarci pitaju a zenske da odgovaraju

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Po nekom je "znam" jedina prikladna reakcija..srecom pa smo svi razliciti.. ja odreagujem kako kad..zavisi ko mi upucuje kompliment i da li verujem da je kompliment iskren ili je glupa fraza sto govori svima a ja treba da se odusevljavam ko neka kokoska..

Ma ok, samo kažem šta ja mislim o tome.

Mada ne oduševljavam se k'o kokoška, zašto bih, i ne dumam puno da li je iskreno ili fraza, meni je to kao odgovoriti "dobar dan" na "dobar dan", "hvala" na "izvolite" i sl.
Naravno, kad je upućen od meni bitnih ljudi, ima i veće značenje, ali sve u svemu ne vidim zašto tome treba pridavati toliko veliko značenje, pa da se ili nešto postidimo ili padnemo u nesvest.

@dive: taj tvoj sto ti se udvaja je malo...fiju fiju sto kazu. :mrgreen:
On bi da ga ti lazes, da bi i dalje tripovao da ces mozda jednog dana da popustis. Ne podnosi istinu izgleda. :roll:
Ili ces mozda stvarno jednog dana reci "da"? :mrgreen:

ja u njemu imam stvarno dobrog prijatelja..i on u meni..e sad sto bi on hteo i malo vise od toga, a ja ne zelim nikakve kombinacije sa ozenjenim muskarcima, to je njemu malo nejasno..ne moze da shvati kakve veze ja imam sa prevarom koju bi on u tom slucaju napravio..
da za druzenje uvek..a za nesto vise od toga, imam 6-o culo - sto mi se malo ranije nije javio..bas sam se dogovorila :flert:

Да ли се пријатније осећате скоцкане или у кежуал варијанти?
Зашто? :)

Licno imam momente kad mi dodje da se sredim nesto. Al vise sam u fazonu da mi je udobno (brus kontam ko ogranicenje slobode). Sta znam, popnem se na stikle nekad, za posao se obucem u skladu s poslom, ali inace mi je,
kao i verovarno svakom, prijatnije u trenerci nego u najlonskim carapama

ja u njemu imam stvarno dobrog prijatelja..i on u meni..e sad sto bi on hteo i malo vise od toga, a ja ne zelim nikakve kombinacije sa ozenjenim muskarcima, to je njemu malo nejasno..ne moze da shvati kakve veze ja imam sa prevarom koju bi on u tom slucaju napravio..
da za druzenje uvek..a za nesto vise od toga, imam 6-o culo - sto mi se malo ranije nije javio..bas sam se dogovorila :flert:

Meni ovo ipak zvuci ovako: ti bi itekako bila spremna na vise, samo eto neces, jer je on ozenjen. Mojne se igras sa vatrom. ;)

A prijateljstvo sa zenom, koja me privlaci odnosno koju ja privlacim...to odbijam iz principa. Ne vodi nicemu dobrom. Sad ce se pojaviti pametnjakovici koji ce napisati "znaci tebi moze jedino biti prijatelj neka zena-gabor?" itd. Manite me tih prica, ne zelim uopste da vam objasnjavam i da diskutujem. :cool: :mrgreen:

Meni ovo ipak zvuci ovako: ti bi itekako bila spremna na vise, samo eto neces, jer je on ozenjen. Mojne se igras sa vatrom. ;)

A prijateljstvo sa zenom, koja me privlaci odnosno koju ja privlacim...to odbijam iz principa. Ne vodi nicemu dobrom. Sad ce se pojaviti pametnjakovici koji ce napisati "znaci tebi moze jedino biti prijatelj neka zena-gabor?" itd. Manite me tih prica, ne zelim uopste da vam objasnjavam i da diskutujem. :cool: :mrgreen:

lep je ko lutka, al` nije moj tip..
znas ono - prodjes pored nekog ko ima keramiku, a hemija te vuce ka nekom stomacicu ;) fale feromoncici za tako nesto za reakciju sa moje strane..+ omcica oko prsta.. to mi je skroz odbojno..j6g..

a za prijateljstvo - imamo i vise nego sto je potrebno dodirnih tacaka vezanih za ista interesovanja..ima dovoljno kvaliteta kao osoba, zbog cega smataram da treba da imamo prijateljsku konekciju..
e sad, sto bi on nesto vise, pa s vremena na vreme to provuce u razgovoru - i ja bi da zivim na obali mora, al ne daju :)

Da li je lep ili nije, to ne igra nikakvu ulogu. Ne privlace nas sve iste stvari.
Ako uspevas da drzis tu distancu i da ne dodjes do iskusenja, onda o.k. Je li on tvrdi da vodi srecan brak?

ceka drugu bebu..kaze da mu je brak na vrhuncu..ali da je svestan da sve ne moze da se nadje u jednoj osobi..kaze da sam mu `srodna dusa` po rezonu, interesovanjima, stilu zivota..
kad me zvao na pice da proslavimo to sto ce dobiti jos jednu devojcicu, bio je malo tuzan sto nije sin..kaze da nece moci potpuno da se realizuje kao otac jer ce ostati uskracen za neke aktivnosti koje bi mogao da ima samo sa muskim detetom..
naravno da sam iskritikovala taj stav..i pitala ga - da tvoja zena nije mogla da rodi, da li bi ostao sa njom?
ostavio me bez odgovora..
samo sam rekla, toliko fazi - vrhunac ljubavi..

ceka drugu bebu..kaze da mu je brak na vrhuncu..ali da je svestan da sve ne moze da se nadje u jednoj osobi..kaze da sam mu `srodna dusa` po rezonu, interesovanjima, stilu zivota..
kad me zvao na pice da proslavimo to sto ce dobiti jos jednu devojcicu, bio je malo tuzan sto nije sin..kaze da nece moci potpuno da se realizuje kao otac jer ce ostati uskracen za neke aktivnosti koje bi mogao da ima samo sa muskim detetom..
naravno da sam iskritikovala taj stav..i pitala ga - da tvoja zena nije mogla da rodi, da li bi ostao sa njom?
ostavio me bez odgovora..
samo sam rekla, toliko fazi - vrhunac ljubavi..

A sta onda ima zajednicko sa svojom zenom ako si mu ti srodna dusa, imate iste interese, rezonovanje, stil zivota? To bih voleo da znam. :roll:
Ima dve cerke? Joj, koja nesreca ga strefila, tuga, tragedija, uzas bre. :dash: :roll: Jos da je provalio kako je siguran da bi sa tobom dobio sina, isk*njao bi se za medalju (mislim, isk*njao se i ovako dovoljno, ali to bi bio vrh).
Zove te na pice da proslavi to sto ce dobiti dete sa suprugom, i da usput tebi saopsti kako bi sa tobom hteo vise od prijateljstva - ako to nije smrad od coveka, onda ja ne znam stvarno...nemoj se uvrediti, ali realno.
Doticni je izgubljen u vremenu i prostoru.

lep je ko lutka, al` nije moj tip..

bradffken.jpg

:mrgreen:

A sta onda ima zajednicko sa svojom zenom ako si mu ti srodna dusa, imate iste interese, rezonovanje, stil zivota? To bih voleo da znam. :roll:
Ima dve cerke? Joj, koja nesreca ga strefila, tuga, tragedija, uzas bre. :dash: :roll: Jos da je provalio kako je siguran da bi sa tobom dobio sina, isk*njao bi se za medalju (mislim, isk*njao se i ovako dovoljno, ali to bi bio vrh).
Zove te na pice da proslavi to sto ce dobiti dete sa suprugom, i da usput tebi saopsti kako bi sa tobom hteo vise od prijateljstva - ako to nije smrad od coveka, onda ja ne znam stvarno...nemoj se uvrediti, ali realno.
Doticni je izgubljen u vremenu i prostoru.

ma bre..znamo se 3 godine..ovo je rezime naseg odnosa..prijatelji smo..
mnogo puta se to potvrdilo i sa njegove i sa moje strane..
posle godinu dana druzenja, kad je uhvatio zgodan trenutak (pricali smo upravo o musko zenskim prijateljstvima) je rekao da bi hteo nesto vise..
i ja rekla da ne zelim nesto vise..
rekao je - ok..nastavili smo prijateljski odnos..
posle 6 meseci opet u njemu zgodnom trenutku je rekao da sam ja svoje rekla, a da on moze tek tako da odustane..
njegova zelja da bude nesto vise, ne utice na nas prijateljski odnos..
ja sam idealista po pitanju bracnog partnera..ili je sve, ili ga nemam..
mislila sam da samo muskarci gledaju na taj odnos drugacije, pa ono sto im treba mogu da uzimaju od 3 osobe i da budu srecni..
ovde na forumu sam videla i da dobar br zena pod uspesan brak na vrhuncu ljubavi podrazumeva slicno..
mozda ja gresim, ali protiv svojih stavova ne mogu..
ozenjeni - meni samo prijatelji mogu da budu..koliko god da su privlacni..prosto im ta burma oduzima onaj sraf koji je meni potreban da bi nesto kvrcnulo..
a meni status g-dje po svaku cenu ne znaci nista..
znaci mi sadrzaj, a ne forma odnosa..

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back