Quantcast

Hajde sada neka muskarci pitaju a zenske da odgovaraju

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Dijenek

Elita
Poruka
22.021
Зашто не прихватате констатацију очигледних ствари које мушкарац конастатује код вас већ скрећете причу на другу страну или то одбијате као бесмислени комплимент?

Нпр, ако неко каже "паметна си" или "прелепа си" мало жена ће да каже "хвала" или "знам" већ ће одбити ту конастатацију нечим типа "чини ти се", "то је само до хаљине"...

Чему то...

smaki*

Elita
Poruka
15.959
Zasto kad vam se predoce mane lazete i napadate svim sredstvima iako ste ih svesne?:aha:
Sve zavisi od toga ko nam te mane predoči i na koji način. Ako to uradi osoba koja non stop samo nalazi mane, a pri tom ne vidi svoje, normalno je da ćemo reagovati burno. :lol:

Ako se postavi fino, ja tu kritiku shvatim konstruktivno i potrudim se da ispravim to što grešim. :)

smaki*

Elita
Poruka
15.959
Зашто не прихватате констатацију очигледних ствари које мушкарац конастатује код вас већ скрећете причу на другу страну или то одбијате као бесмислени комплимент?

Нпр, ако неко каже "паметна си" или "прелепа си" мало жена ће да каже "хвала" или "знам" већ ће одбити ту конастатацију нечим типа "чини ти се", "то је само до хаљине"...

Чему то...
Evo, ja kažem "hvala" ili "znam" :prstic:

georgejune

Starosedelac
Poruka
158.045
Sve zavisi od toga ko nam te mane predoči i na koji način. Ako to uradi osoba koja non stop samo nalazi mane, a pri tom ne vidi svoje, normalno je da ćemo reagovati burno. :lol:

Ako se postavi fino, ja tu kritiku shvatim konstruktivno i potrudim se da ispravim to što grešim. :)
Pa recimo kaze ti vozac avtobusa gospodzo imate veliko dupe a stali ste na vrata niko od vas ne moz udje?:mrgreen:mislim to je poenta neces ga odmeriti da bi ga napadom napala sto nije opro zube:lol:

smokvicica

Elita
Banovan
Poruka
21.192

Чему то...
zato sto sebe ne vidimo tako,pa mislimo da nas lazu
mislim da je to osecaj manje vrednosti,bar kod mene

Poruka
19.751

Чему то...
ako osjetim da je kompliment iskren, kažem "Hvala" i postidim se
ako osjtim da je ulizivački, kažem Hvala i zaboravim ga

Earring

Elita
Banovan
Poruka
21.142

Чему то...
Odgovor je prost - nedostatak samopouzdanja
Ja na komplimente odgovaram sa Hvala
Jos davno sam procitala da je to najispravniji nacin, ali nezavisno od toga, i ja se osecam tako

Poruka
19.751
На основу чега закључујеш да је комплимент искрен?
Или да није?
Jednostavno se osjeti...pogled, intonacija,ranija istorija bolesti (odnos sa tom osobom)...od prijatelja ih uzimam zdravo za gotovo - iskreno, od ostalih po ovome što sam navela
od nepoznatih...neozbiljno (uvijek mi je čuno da nekog "častiš" koga malo poznaješ)

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.