Quantcast

Hajde sada neka muskarci pitaju a zene odgovaraju III

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

smokva

Legenda
Poruka
53.137
nema stanse da nadjem pitanja,pa cu ovako
salim se na zmuov racun svuda,pa i pred njim,tako da to nije nesto iza ledja.isto to radim i na svoj racun.podrazumeva se da nikad nije zlobno,pa ni on to tako ne dozivljava
volela bih da putujem svuda gde je bezbedno.velika sam kukavica,pa se ne osecam dobro gde je veliki kriminal,siromastvo,opasne i otrovne zivotinje
a opet volim egzotiku vise nego komfor

- - - - - - - - - -

U tim barovima dobijes neku bundu kad udjes
u budimpesti na pocetku vaci ulice,od zelenog mosta na cosku je jedan takav bar.napolju je bilo tako odvratno hladno,da nisam imala volje ni da privirim kako je unutra

Leon01

Buduća legenda
Poruka
48.625
nema stanse da nadjem pitanja,pa cu ovako
salim se na zmuov racun svuda,pa i pred njim,tako da to nije nesto iza ledja.isto to radim i na svoj racun.podrazumeva se da nikad nije zlobno,pa ni on to tako ne dozivljava
volela bih da putujem svuda gde je bezbedno.velika sam kukavica,pa se ne osecam dobro gde je veliki kriminal,siromastvo,opasne i otrovne zivotinje
a opet volim egzotiku vise nego komfor

- - - - - - - - - -

u budimpesti na pocetku vaci ulice,od zelenog mosta na cosku je jedan takav bar.napolju je bilo tako odvratno hladno,da nisam imala volje ni da privirim kako je unutra
a sto je naj vaznije svako ko je bio unutra kazu da su se ubili ko sirocad, ono ladno ti u pm a udaris par na iskap i na brzinu i onda kad izadjes na vazduh sasece ti noge
joj koja uzivancija :roll:

smokva

Legenda
Poruka
53.137
a sto se tice pitanja sta bih radila da imam nenormalno mnogo para i da mi je sve dostupno,nemam pojma.jedno je sigurno da ne bih kupila ni jedna kola,niti jahtu(izvini najt :) )
iselila bih se iz ovog stana na jedno mesec dana i prepustila stan nekom preduzimacu,koji bi se pobrinuo da dobijem stan iz snova
e da uzela bih i zenu koja bi poradila dnevno po dva sata dok sam ja na bazenu

timberrr!

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
212
necackajvirtuelnumeckudokspavasmishemuracunarskookojercutikadnebudespaziouzvratitizestoko
zena koja preti ima po pravilu jako nezne ruke i lomljive nokte :lol:

- - - - - - - - - -

...I kada je neizrecena...
e da.. neizrecena pretnja je najacha...to najvishe volim jer kada shvate sta ih je snaslo a nije bilo upozorenja onda im bude josh gore :lol:

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
  Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.