Hajde sad neka muškarci pitaju,a žene da odgovaraju VIII

ŽENE ŽENE

Evo jedno pitanjce, što je kod vas (svakoj po na osob) dovoljno I KAD znate da vas lik STVARNO VOLI I ŽELI a da nije samo seks kad s nekim počnete vezu? Znači što bi vas uvjerilo da je istinski iskren? Što vam prvo padne na pamet?

P.S. Znači pričamo hipotetski o tome da ste već započeli vezu s nekim, seks je super sve je super, ali što vam je presudno da znate da je on tu ISKRENO dugoročno zbog vas a da mu niste samo prolazno nešto, što vas na kraju krajeva uvjeri? Jako me zanima :)
Ozeni je 🤷‍♀️ ko STVARNO ima 💝💖♥️💓 to pokaze 🤷‍♀️ pred SVIMA uvek svuda 🤷‍♀️.
 
"Seks bez ljubavi je u redu."

koliko se slažeš sa ovom tvrdnjom na skali od 1-10?
1-totalno se NE slažem
10- potpuno se slažem
10, što ne znači da je to za mene lično prihvatljiva opcija. Ali sam apsolutno protiv lažnih moralista koji se skupe da osuđuju takav način života jer nemaju pametnija posla.

da li je istina da kada ste na koncertu
i dopadne vam se muskarac
okrecete ledja bendu/bini i fokusitare se samo
na njega ?

lepse zvuci kako muvate nepoznatog tipa kad ste na koncertu :D
Nije istina hahhaha 😂

Da li si srećna?
Zbog čega žališ ili za čim žališ?
Čemu se nadaš?
Čega se plašiš?
Ne znam.
Ni to ne znam majku mu.
Boljem životu da ga zgrabim poput tigra 😁
Bolesti, nemoći, insekata.

pita krompiruša ili sa pečurkama?

da li si generalno potuljena osoba?
Sa pečurkama, ona mi je među omiljenima 🤤
Ponekad sam potuljena ( ako to znači snuždena).
 
ŽENE ŽENE

Evo jedno pitanjce, što je kod vas (svakoj po na osob) dovoljno I KAD znate da vas lik STVARNO VOLI I ŽELI a da nije samo seks kad s nekim počnete vezu? Znači što bi vas uvjerilo da je istinski iskren? Što vam prvo padne na pamet?

P.S. Znači pričamo hipotetski o tome da ste već započeli vezu s nekim, seks je super sve je super, ali što vam je presudno da znate da je on tu ISKRENO dugoročno zbog vas a da mu niste samo prolazno nešto, što vas na kraju krajeva uvjeri? Jako me zanima :)
Kupi omiljenu knjigu, igricu, cvece koje nisam ni obrazlozavala vec je bila informacija usput.
Odvede na neko mesto na kafu za koje sam jednom uspustno rekla da volim.
Pita me kako sam a ne samo dali zelim.
Gleda.
 
Dart Vejdere ✅🎯✅ pristojna pitanja ✅ :
Ne znam.
Nisam se druzila sa njim nisam se udala za njega nismo usvojili decu nisam uzela kontakte koji bi mi mozda bili dobri.Zgodan je lep isti kao nekada prelepo ime aha kasno Zauz na Kosovo stize 🤦‍♀️.Ne mogu da pricam sa njim ni danas privlacan je previse :zbalavi::balaviz::pljus:ne znam ni kako se zovem.Od kad su stvari toliko vremena kasnije krenule na drugacije sa moje strane njega nema nigde.
Brzom bezbolnom odlasku Gore pre cetrdesete godine zivota.
Plase me da cu dugo ziveti preziveti cetrdeset doziveti tamo sedamdeset / osamdeset (ne znam zasto mi zele da se mucim toliko ).
Plus ovo : https://www.google.com/amp/s/www.kurir.rs/amp/3968993/skeleti-vojne-i-alberta-nadjeni-na-krevetu

Screenshot_20220709-053640_Chrome.jpg
 
Poslednja izmena:
poštovanje,
šta mislite o vezama gde je jedno sa fakultetom a drugo sa srednjom školom?
da li je to održivo na duže staze? da li biste i same ušle u vezu sa tipom izvan svog obrazovnog nivoa?
Naravno da je održivo, ako visoko obrazovani nije neka nadobudna budala. Ili nize obrazovani bas imbecil.
Onda nije održivo kako god da okrenes.
Uostalom, diploma nema mnogo veze ni sa cim.
Boze kakve ja visoko obrazovane budale imam oko sebe.
Ne znas ni kako potrefe sopstvena vrata... a ne nesto drugo. A zavrsili drzavne fakultete i stariji su od mene.
S tim sto je ocigledno da se njihovo obrazovanje tad zaustavilo, pre 30 i vise godina... ako su i od toga ista zapamtili.
 
poštovanje,
šta mislite o vezama gde je jedno sa fakultetom a drugo sa srednjom školom?
da li je to održivo na duže staze? da li biste i same ušle u vezu sa tipom izvan svog obrazovnog nivoa?
Ništa posebno ima takvih veza koliko hoćeš, naročito muškarac sa fakultetom žena bez. Bila sam i bila bih ali generalno nemam dobra iskustva sa takvim muškarcima, mada to verovatno nije povezano.
 

Back
Top