Hajde sad neka muškarci pitaju,a žene da odgovaraju VIII

Dogovoreno :cmok:

1. Da li imate planove za letovanje ove godine?
2. Gde bi volele da odete na mesec dana tokom leta?
3. Da li vam je drazi kupaci iz 1 ili 2 dela?
4. Koji model kupaceg vam je najprijatniji za oci na muskarcima?
5. Sa koliko godina ste naucile da plivate?
idem kuci
na dva mjeseca
2 dijela
nebitno, bitno da je ljudima koji ih nose u tome prijatno
sa 0
 
ŽENE ŽENE

Evo jedno pitanjce, što je kod vas (svakoj po na osob) dovoljno I KAD znate da vas lik STVARNO VOLI I ŽELI a da nije samo seks kad s nekim počnete vezu? Znači što bi vas uvjerilo da je istinski iskren? Što vam prvo padne na pamet?

P.S. Znači pričamo hipotetski o tome da ste već započeli vezu s nekim, seks je super sve je super, ali što vam je presudno da znate da je on tu ISKRENO dugoročno zbog vas a da mu niste samo prolazno nešto, što vas na kraju krajeva uvjeri? Jako me zanima :)
 
ŽENE ŽENE

Evo jedno pitanjce, što je kod vas (svakoj po na osob) dovoljno I KAD znate da vas lik STVARNO VOLI I ŽELI a da nije samo seks kad s nekim počnete vezu? Znači što bi vas uvjerilo da je istinski iskren? Što vam prvo padne na pamet?
Pa to nije da ZNAŠ , nego OSEĆAŠ nekako, intuitivno.
Ali evo ako baš moram da konkretizujem, možda kad vidim da pamti razne male slatke sitnice šta volim , šta ne i to.
 
Imaš toliko tema na LjiS-u, ne vidim razlog da ovde postavljaš takva pitanja.
ljis je parodija i poza a mene zanimaju realni odgovori forumašica.
nadam se da ne kršim Pravilnik, obavestite me da li je topic sexa tabuiran u ovom delu foruma? ako jeste, neće se ponoviti da se dotičem te teme u svojim pitanjima.
nema potrebe za ban merama koja sam nedavno bolno iskusio, samo potvrdite da se ne može o tome na ovoj temi komunicirati i ja ću momentalno obuzdati svoju radoznalost i ljubopitljivost.

javno pozivam admina @tab503, ninu, tinu, limunadu i zandeli da iznesu svoja gledišta o ovoj problematici.
 
ljis je parodija i poza a mene zanimaju realni odgovori forumašica.
nadam se da ne kršim Pravilnik, obavestite me da li je topic sexa tabuiran u ovom delu foruma? ako jeste, neće se ponoviti da se dotičem te teme u svojim pitanjima.
nema potrebe za ban merama koja sam nedavno bolno iskusio, samo potvrdite da se ne može o tome na ovoj temi komunicirati i ja ću momentalno obuzdati svoju radoznalost i ljubopitljivost.

javno pozivam admina @tab503, ninu, tinu, limunadu i zandeli da iznesu svoja gledišta o ovoj problematici.
Više puta sam ti pisala šta mislim o tvojim pitanjima.
 

Back
Top