Hajde sad neka muškarci pitaju,a žene da odgovaraju VII

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
da li više volite veće i grublje šake na muškarcu ala mel gipson, ili nežan dlan i fine prste poput nekog pijaniste?
byk5darxvmxq3vvwekko.jpeg

two-male-hands-piano_106652-52.jpg
 
1. Na kom ostrvu bi volele da provedete leto?
2. Sami ili sa društvom?
3. Da li vam dobro ide ucenje novih jezika?
4. Sta mislite o carapama i sandalama?
5. Da li mislite da je Srbiji potrebna autoindustrija?
6. Koji automobil bi bio idealan za vas?
1. Dominikana again
2. sama nikako, sa dečkom ili društvom ili svi zajedno
3. uglavnom da
4. sve najbolje, ako se zna šta-gde-kako-zašto
5.zašto da ne?
6. ima ih nekoliko, nemam 1 omiljeni-idealan
 
kada se osvrnete na svoje bivše muškarce, da li imaju neku zajedničku crtu, ili je reč o raznolikoj plejadi?
Један је био изрод, нит мој тип, нит душа за мене, сплет неких суманутих околности. Али из тог односа имам нешто највредније :heart: тако да су све муке на крају имале смисла.
Остали нису били одабир по шаблону, али су суштински, као бића и особе били слични. Овај, са којим сам најдуже ми је и најближи :)
 
šta mislite o nošenju telefona u zadnjem džepu farmerki?
primećujem da je dosta devojaka sklono tome, istaknuta zadnjica plus iz džepa proviruje telefon, kao neki modni trend....
da li i vi to praktikujete?

svaka čast, kako se ležerno odnose prema bitnom materijalnom dobru :/ :/ :/
mora da će meni da ispadne telefon sad
 
šta mislite o nošenju telefona u zadnjem džepu farmerki?
primećujem da je dosta devojaka sklono tome, istaknuta zadnjica plus iz džepa proviruje telefon, kao neki modni trend....
da li i vi to praktikujete?
Mislim da su glupe
Svaki lopov samo izvuce i otrci cao zdravo
Naravno da ne praktikujem
I da ocu ne moze da stane

Ima sjajan vic
Kupio pirocanac najnoviji iphon
Metne ga u zadnji dzep
Zanese se i sedne, cuje se kvvvvvrrccc
- leleee, daj boze da je kicma :eek:
 
da li više volite veće i grublje šake na muškarcu ala mel gipson, ili nežan dlan i fine prste poput nekog pijaniste?
Jao tako sam se ja decenijama zanosila lepim muskim sakama, pa prsti dugacki, tanki, pa koscata saka, pa to sve lepo ko na slici
I onda jedan drugi treci takav, ni jedan ne ume zameni virblu niti zna sta je to ja ih ucila, ne ume ni da zaradi ko covek, princevi na zrnu graska, neka srce sad ce metla sve.... sve bre olos do olosa ispadose
Mrs
Dasa je prvi koji ima saketinu jaku radnicku, to potegne bre, to sece cepa busi, ceo zivot rinta da ima saku ko klavirista ne moze.... fala ***** napokon neko sposoban :lol:
 
da li više volite veće i grublje šake na muškarcu ala mel gipson, ili nežan dlan i fine prste poput nekog pijaniste?
Prva slika ruke lici na nasilje,agresiju,nekog ko mora sve sam zato sto je nesrecan u zivotu te bolji da postane nije mogao,takve su okolnosti bile a povredjuje sve oko sebe.
Druga slika te kad nesto treba da se popravi sta god to bilo plati majstora da svako radi svoj posao.Mekana saka,nezna, glatka,negovana muska ruka su predivni (plus ako je zaista pijanista moze da mi svira neke predivne melodije uzivo,da ga slusam uz casu slatkog crnog vina,uzivanje kompletno).
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top