Quantcast

Hajde sad neka muškarci pitaju,a žene da odgovaraju VII

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Golub

Elita
Poruka
15.807
Pa mozda mogu da odem ali moram i da se vratim? :lol:

Mozes i da se vratis. Sad barem ima jeftinih letova

Ništa lakše, samo odeš u najbližu opštinu/policiju/pijačnu upravu/dom zdravlja i kažeš "hoću azil".
Vrate te besplatno prvim avionom, a ako imaš sreće daju ti i koju hiljadu evra, samo da im ne dodješ opet.

- - - - - - - - - -

Ja sam Balkan boj i smrdim na znoooj! :mrgreen:

asd221

Veoma poznat
Poruka
13.927
da li sebe smatrate balkancem/balkankom, ili vas nervira taj izraz ?

Ne smatram se, nervira me.

- - - - - - - - - -

Pitam bre za relativno normalnu drzavu, mada mi ni ratno stanje ne smeta toliko.

Znas neku neudatu inzenjerku? :flert:

Na koju drzavu mislis tacno?

@Tema:
1. Da li bi otisle u Sudan?
2. Sta mislite o arapskom jeziku (nije ono iz turskih serija)?
3. Da li ste gledale film Lorens od Arabije?
4. Gledali neki film sa Omarom Sarifom?
5. Sta mislite o Dzon Vejnu u ulozi Dzingis kana?

1. Ne bih.
2. Svidja mi se, cak sam pokusala da ga ucim.
3. Nisam.
4. Ne.
5. Nista.

Zauz

Elita
Poruka
22.766
da li sebe smatrate balkancem/balkankom, ili vas nervira taj izraz ?
Islamsko ime ne prihvatam.
Prvobitni naziv je Helm,Helmsko poluostrvo.
Balkanac/ka je u praksi sinonim za sve najgore primitivne osobine koje osoba moze da ima a kriju se iza paravana patrijarhata.Najbolje je praksu opisao Djani u himni mnogih gastarbajtera (oni ga kite kesom,oni tu pesmu vole) "ostajem balkanac i "provincijalac" ...a ti mala kad ti zatreba "muskarac" " .Daleka im lepa kuca,svima koji su takvi.U teoriji radi se o osobi koja je poreklom sa nekog podneblja.

Bambi

Veoma poznat
Poruka
11.140
da li biste pre bili u vezi sa crncem,sa nekim sa blistog istoka,japancem,makedoncem ili grkom?

Sada se ne mogu zamisliti niti sa jednim od njih, ali to je zato jer sam in love. Ali ima lepih ljudi medju svim nacijama i rasama. Najlepse su mi mesavine. :)
Poznajem muskarca cija je mama Austrijanka, a otac Japanac. Nestvatno je lep. Oci plave, ali neobicnog oblika.

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.