Hajde hoperi...!

pa znash kako ja ne mogu da se hvalim da imam neke rime jer sam zensko...a mi ribe koje slushamo hop nismo u nekom zavidnom polozaju....a i josh sam mala :))))
a da bi bio pravi hoper ne morash da znash da bacash rime....
a i josh neshto ..pozerima se ne smatraju oni ljudi koji slushaju hop a ne znaju da bacaju rime....
 
little_princess:
pa znash kako ja ne mogu da se hvalim da imam neke rime jer sam zensko...a mi ribe koje slushamo hop nismo u nekom zavidnom polozaju....a i josh sam mala :))))
a da bi bio pravi hoper ne morash da znash da bacash rime....
a i josh neshto ..pozerima se ne smatraju oni ljudi koji slushaju hop a ne znaju da bacaju rime....
Slazem se...mozda pitanje nije dobro formulisano i izvinjavam se na nepreciznosti..ali koliko ja vidim niko ne zna..ili nece...stide se ;P
 
Sto se tiche zenskog u rap-u samo cu jedno reci
Ms ELIOT

Sto se tiche riam treba mi tri cima.
Ja rime bacam one te stizu i kosu ti dizu.
Kosa ti beli dok ja rime delim.
Dok mikrofon imam rime cu bacati ja.
Ove rime sto citash sad :"tebi jako malo znace a meni predstavljaju izazov,"jer hocu sve da ti dam.
Zapamti ovo ime jer tek onda ces da svatis ove rime.
JER RAPER pravi nisam ja.


BE SAFE
 
Da li ste culi za hain teny/mg gost ako niste onda nemate pojma sta je dobro.To je ekipa koja radi vec duze vreme i ima jako dobre rime i muziku i ok dj-eve,ali nije u tripu lajanja na mikrofonu nego bacanju prekvalitetnih rima koje ti neces ni shvatiti<Ti osnivacu ove teme>.Ako nisi cuo mogu ti nabaviti disk ili dati adresu na netu gde mozes cuti njihovu muziku.a akomhoces dobices i rime za koji dan na ovom sajtu pa ih proucavaj par dana,meseci,godina.....
 
dj dee:
Da li ste culi za hain teny/mg gost ako niste onda nemate pojma sta je dobro.To je ekipa koja radi vec duze vreme i ima jako dobre rime i muziku i ok dj-eve,ali nije u tripu lajanja na mikrofonu nego bacanju prekvalitetnih rima koje ti neces ni shvatiti<Ti osnivacu ove teme>.Ako nisi cuo mogu ti nabaviti disk ili dati adresu na netu gde mozes cuti njihovu muziku.a akomhoces dobices i rime za koji dan na ovom sajtu pa ih proucavaj par dana,meseci,godina.....
c

Post kaze da bacish neke rime a ne da predstavljash ortake.
 
Superstar rimama dere,
Jah Girl se naglas smeje,
riba do mene, zeli da me kreshe,
ne znam kako joj ono ime beshe,
ne velicam sebe kao velikog MC-a,
ko nece sa mnom, neka bude s njima,
s luzerima, koji vole da se hvale,
pushe cigare, i dobijaju shamare,
svaki trenutak kvare, jebene budale,
nisu znale, pa su pale, k'o od shale,
ko vam je kriv, nije niko,
niste znali, da sam vas u vazduh dig'o,
leteli po nebu, sad ste na zemlju pali,
jer niste znali, ko je ovde glavni!...
 
Superstar:
Superstar rimama dere,
Jah Girl se naglas smeje,
riba do mene, zeli da me kreshe,
ne znam kako joj ono ime beshe,
ne velicam sebe kao velikog MC-a,
ko nece sa mnom, neka bude s njima,
s luzerima, koji vole da se hvale,
pushe cigare, i dobijaju shamare,
svaki trenutak kvare, * budale,
nisu znale, pa su pale, k'o od shale,
ko vam je kriv, nije niko,
niste znali, da sam vas u vazduh dig'o,
leteli po nebu, sad ste na zemlju pali,
jer niste znali, ko je ovde glavni!...

Stvarno, kad bi pustali crapperske stihove bez onog * od muzike sto ide u pozadini, pomislio bi covek da su u pitanju neki post-moderni stihovi za decu sa pomalo eksplicitnih detalja (jer zaboga, deca su sve zrelija 8) ). Bre, na rimama bi vam pozavideo cika Jova Zmaj!
 
Deep Purple, kad ne znas sta je HIP HOP, bolje ti je da drzis usta zatvorena! Ja za je*eni ROCK, koji je davno prevazidjen nista nisam rekao, zato nemas pravo glasa! A evo i za tebe jedne pesmice!

Slusas rockere koji imaju dugu kosu,
pogledaj malo po getu decu bosu,
koja nema nista, koja nemaju za hleba,
dok slavni narkomani kupuju sta god im treba,
HIP HOP, nije kao top,
koji moze da savije i ispusi, svaki som,
on stvara lom, dok ti klimas glavom,
zadovoljan si svojom zenom, svojim stanom,
a pogledaj malo one koji nemaju para,
njihov zivot je nula, upali su u s*anja,
ali bogate face imaju siromasnu dusu,
iako svaki dan, sebi puse gusu!...

NEK' SE JEBU ROCKERI, PUNKERI, METALCI, SVIMA IM GA STERAM MAJCI!
 
Ti mozes samo da me povuches za ku*ac, balavche!

I dok ti ispiras mozak tim s*anjem od muzike,
mama ti se u drugoj sobi je*e uz razne uzvike,
dvojica je kresu, jedan sv*shava po njoj,
naguzili su je, zabila je glavu u zemlju kao noj,
i sama pomisao na nju me pali,
mnogi ku*ci su u njen chmar upali,
i sad moze po ceo dan da se je*e,
nista se nece primetiti,
ja gledam samo sebe,
briga me sto su drugog oshtetiti!...

Superstar Foreva!

A VI ROCKERI, PUNKERI, METALCI, JE*ITE SE SVI, STERAM VAM GA MAJCI, OPET!!!
 
Superstar:
Deep Purple, kad ne znas sta je HIP HOP, bolje ti je da drzis usta zatvorena! Ja za je*eni ROCK, koji je davno prevazidjen nista nisam rekao, zato nemas pravo glasa! A evo i za tebe jedne pesmice!

Slusas rockere koji imaju dugu kosu,
pogledaj malo po getu decu bosu,
koja nema nista, koja nemaju za hleba,
dok slavni narkomani kupuju sta god im treba,
HIP HOP, nije kao top,
koji moze da savije i ispusi, svaki som,
on stvara lom, dok ti klimas glavom,
zadovoljan si svojom zenom, svojim stanom,
a pogledaj malo one koji nemaju para,
njihov zivot je nula, upali su u s*anja,
ali bogate face imaju siromasnu dusu,
iako svaki dan, sebi puse gusu!...

NEK' SE JEBU ROCKERI, PUNKERI, METALCI, SVIMA IM GA STERAM MAJCI!

Hahahahahahaha...bavo, petica za jecitaciju, zasmejao si me do bola, hvala! :D

Ovaj, superzvezdice, rock traje vec 50 godina, a ako crap bude postojao 2040 i neke, ti me seci (ukoliko te ne skenja neko iz mafijaskog klana kojima pripadate)! Zar ti ne kontas da je danasnja muzika - MODA! Isto ko kad prokleti Christian Dior i sl. pederasti kreatori izbacuju svoje kolekcije! Rock se povukao u iligalu, u underground, kako ne bi disali isti vazduh sa vama crapperima, a to sto ti NE ZELIS da vidis koliko rockera ima (ima ih mnogo vise od crappera na ovom forumu) i da to priznas sebi - to je samo tvoj problem!

By the way, citam ovu tvoju glupost - sad vi kao brinete za siromasnu decu u ghettu? :lol: Pa zar se ne svodi sve na "utoku i tozla, tebra"? Zar to nije zvanican stav ovih nasih hopera sto prodaju dupeta Karicima za velike pare? I onda je to kao bunt, crapperi stite siromasne koji i dalje crkavaju po ghettoima, a ovi se bogate se k'o knezovi!!! :lol: Hahaha, kakva ideologija! Najjadnije!!!
 
DeepPussy, je*em ja tebi kevu, u sisu levu...
Sta ti znas, idi u WC i shpricaj se pede*u, ni za sta drugo i ne znas...
Balavci jedni, i ti, i onaj ku*ac, Scorey mozete da mi popusite karu, a jadni vi ako vas moj "klan" uhvati negde... Pi*ke jedne pederske, s onom dugom kosom ste isti k'o metle... Ma pusite ga i enjoy! :)
 
Ja sam rekao da ce nas biti vishe.
Ja koliko znam rok je vremensko trajanje nekog proizvoda,a vas rok je prosao.
Zato kupi te prnje i beshte odavde shto pre.
Ej rokeri pozdravi te sexy pishtolje reci te im da su ih pozdravile pushke sa zapadne obale.
 
Posotvanje buraz! Scorey, imaces dugu kosu, jos si mlad, polako... Sve ce to doci sa godinama... Duga kosa, droga, pentagrami... Samo nek' ti Slipknot gmizavci ispiraju mozak, i postaces njihov rob... Ma to su sve bolesnici, normalan covek ne moze praviti onakve spotove, i pevati o onome sto oni pevaju, i naravno, normalan covek nikad ne bi obukao kostim svinje... bljak!

Poslusajte pre pravu muziku, HIP HOP se za samo nekoliko godina prosirio po celom svetu... A koliko je trebalo rocku za to? Haha!
 
yugoslav:
Alo Corey i Deep purple
Shto dozvoljavate da vas napusavaju RAPERI..

Ajde Deep,, da cujem sada neku dobru kontru?!!!

Ti si bar dobar u tome?!!

Ma shta ti je covece... :lol: Zar da se spustam na nivo retarda/amebe/paramecijuma/orangutana? Pogledaj samo - lik 86-o godiste i naziva me klincom! :lol: :lol: Toliko o tome!

Uvek ce biti nadobudnih budala zeljnih paznje...To je slucaj sa superzvezdicom, pa cu ga odsad pustiti da tu glad zadovolji. Budala se dici onim cega se pametan stidi - pustimo ga nek se izlaze opstem podsmehu i nastavi sa ovim sranjem! :lol:

Aj' vozdra!
 

Back
Top