Hajde da...

smarach:
bilo bi ti jos bolje da kroz nju tece voda..
voda kada tece odnese svasta sa sobom, a na zidovima pecine se od lepih stvari formira predivan ukras



A znam ja kako su lepe pecine s vodom...samo su one vec zauzete...tudje... :(

Ali i moja je divna, velicanstvena, fantasticna i ...MOJA!!!
 
Hvala DON... ja nisam nikad isla na pecanje, osim par neozbiljnih pokusaja... a mislim da bi bas moglo da mi prija... ponekad mi je neophodno da budem sama, da bih mogla sebe da cujem...
Tya...nisam trazila da mi otkrijete mesto, samo da li ga imate :wink: Mislim da mesto samo po sebi i nije tako bitno...
A kao sto sam i mislila, vecina vodu dozivljava smirujuce... a tek pod vodom, eee... to je mir...
 
paralela:
Hvala DON... ja nisam nikad isla na pecanje, osim par neozbiljnih pokusaja... a mislim da bi bas moglo da mi prija... ponekad mi je neophodno da budem sama, da bih mogla sebe da cujem...
Tya...nisam trazila da mi otkrijete mesto, samo da li ga imate :wink: Mislim da mesto samo po sebi i nije tako bitno...
A kao sto sam i mislila, vecina vodu dozivljava smirujuce... a tek pod vodom, eee... to je mir...

A kuku mene,sto sam ja mislio da si musko :? :? :?
A nek me ne bude,aaaaaaaaaaaaaaaaaa...........
Tek
Nisi trazila,al ja napiso gde se osecam najbolje.Lov i Ribolov.I to ne svaki...samo najbolji.Podvodni?MMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM

Ko nije na Bahamima ronio,taj ne zna...ja nisam 8) 8) 8)

Mesto nije bitno,dakako,al je bitno sta mozak iste.Impulsi nam nisu svima slicni.Moji vuku ka vodi,valjda zato sto sam vodolija :lol: :lol: :lol:
 
paralela:
Hvala DON... ja nisam nikad isla na pecanje, osim par neozbiljnih pokusaja... a mislim da bi bas moglo da mi prija... ponekad mi je neophodno da budem sama, da bih mogla sebe da cujem...
Tya...nisam trazila da mi otkrijete mesto, samo da li ga imate :wink: Mislim da mesto samo po sebi i nije tako bitno...
A kao sto sam i mislila, vecina vodu dozivljava smirujuce... a tek pod vodom, eee... to je mir...

a na kojoj se planini nalazi tvoja pecina
 
smarach:
mishica:
smarach:
bilo bi ti jos bolje da kroz nju tece voda..
voda kada tece odnese svasta sa sobom, a na zidovima pecine se od lepih stvari formira predivan ukras



A znam ja kako su lepe pecine s vodom...samo su one vec zauzete...tudje... :(

Ali i moja je divna, velicanstvena, fantasticna i ...MOJA!!!

a na kojoj se planini nalazi tvoja pecina



Planini??? :? :? :?

Nnneeee...u moju se spusta...klizzzzziiii...propadaaa...proooovvlaaci...


Ja sam iz druge price... :wink:
 
Procitali ste vec Princezin post...

I tako sam ja odlucila da se odselim i da imam svoju sobu u kojoj mogu da se opustim, sama, u tisini ili sa lepom muzikom... i naravno kompjuterom...

Nista gore nema nego kad zelis da se odaljis malo od svih posle teskog dana u skoli ili na poslu, ajedino mesto gde mozes da odes je... NIGDE!
 
paralela:
:?: Recite mi...otkrijte mi... imate li neko posebno mesto gde mozete da sa sklonite od svega, onako - kad zelite da budete sami sa sobom... Je li vam dovoljno da zatvorite vrata za sobom, ili odete negde daaleekoo?
I jos nesto, ide li neko od vas na pecanje?


o da, meni je dovoljno da udjem u svoje dvoriste, zakljucam kapiju, pustim kuce, a onda udjem u kucu, pa i nju zakljucam , za svaki slucaj, ne javljam se na telefon, i sama sa sobom provedem bar jedan sat dnevno. to mi je neophodno da bih ostatak dana pregurala kako treba. A volim i da upalim auto i odvezem se u tri lepe i natrag, voznja automobila me umiruje. I ne smem da zaboravim, slusanje morskih talasa, e tad se iskljucim, ne postojim
 

Back
Top