Hajde da vidimo koliko se zna....

Posle sexa sam uglavnom crknut i zadihan. Prva pomisao je ebote kako je dobro, ocu jos 100 puta ovako. Posle se naravno smire strasti pa ide neka opustena pricica, mazenje sto bi rekli "kuco-maco" varijanta. Pa onda vratimo plocu na pocetak.
Analiza sexa? Ponekad da, ali uglavnom ne. Zavisi na kom je stepenu obrazovanja ona. Ako je i ona sigurna u sebe nema tu sta da se prica, ako je neka pocetnica ona pocinje tu temu. Ma ne razmisljam o cemu cu pricati. A posle sexa je to totalno nebitno... bar meni.
A varijante "eno su vrata" ne praktikujem.

PS Btw mislim da je tema bila.
 
dejan_MB:
Suzanita:
Posle sexa obicno uzivam u dodiru partnerovog tela,
u nacinu na koji pali cigaretu,
ili na koji me dodiruje i zapocinje, mozda, novu predigru...u njegovom ravnomernom disanju... u cutanju...

Mnogo je situacija za opisivanje, uvek mi nesto drugo privuce paznju i prija...
Konacno neko ko ume da ispolji ono sto oseca,i da opise nesto sto je po meni mozda i bitnije od samog sex-a.Svaka cast.

Pa, sad... to je neodvojivo jedno do drugog...
sex bez osecanja je nekako prazan, bar meni...
 
Posle seksa, ha, pa zavisi;Neki put se osećam da, i to se desilo, umoran, okrenem se na drugu stranu i zaspim, sa nesigurnošću kakav je njen utisak.
Neki pu se osećam kao da sam na sedmom nebu i sve kao kroz nešku tešku maglu se polako budim svestan zajedničkog orgazma. Ako mogu da svršim unutra onda ostanem na njoji i polako je ljubim ili joj spustim glavu na grudi ili leđa i polako dolazim sebi od zadovoljstva, dok nam se tela onako užarena smiruju i trzaju. Ili se vratim na svoj deo kreveta pokušavajući da dođem do vazduha, a ona mi spusti svoju glavu na ramena ili grudi, a ja je češkam ili mazim. Pokušavam da napipam cigare i šampanjac i pikslu, pa onako zadovoljni degustiramo i smirujemo dah.
Kada odem u kupatilo, vidim svoje oči koje su ili umorne, slatko umorne ili koje se cakle. Posle uspešnog čina se divim sebi kroz njega i čestitam mu kao i sebi. Bacim peškir za kupanje preko njega, i ako ne padne, ponosim se i tuširam se a on još uvek hoće još, već planiram nov čin i mislim mmmmmm. Ima i ono, al sam je pocepao, razbio sam je (doduše i ako se ja osećam umornijim), a po neki put samo sa radošću se još prisećam njene topline i vlažnosti. Posle opet idem na tuširanje i divim se sebi još više, a on i dalje izdržava peškir i to polu vlažan, idemo dalje. Neki put posle čina se tuširam a on onako polako vruć opada, a ja mu čestitam, ili ga perem sa mislima, i to se desilo. Znači sve zavisi kakav je bio čin. Mada se u principu osećam zadovoljno u kupatilu i prizorom.
Sa partnerkom posle čina razmenjujem ili dodire ili poljupce ili lascivne komentare ili ništa. Kada nisam siguran šta se sa njom desilo, pitam da li sam pobegao i koliko. Pitam je šta joj se ovog puta najviše svidelo,a šta ne.

Neki put je dovoljno da kažem VAU i da polako krenem da tonem u san.
Ima još situacija raznih, ali ove su tipične. Vama prepuštam na volju da verujete koje su učestalije.
 
dejan_MB:
naturaly:
ja se izvinjavam unapred doticnom MB-u...
ali decko je bolid...hej pazi kad sam bio svuda na forumu i nadjem neku predlozenu temu MB-ovu.
valjda "trazi se dejan MB ".I bilo je par komentara
gde se on pronasao prozvanim te je brze bolje poceo da vredja te ljude koji su izneli svoja misljenja...i dalje stvarno nije vredno pomena!

decko je prostak a tema mu je u skladu sa
karakterom...valjda nista,sem da dize flasu piva,i ne zna da radi?
Ono sto ja znam da radim ti to nikad neces znati,prost je to,samo se sklonis od tema koje nikad neces razumeti i da hoces.

IDI PLASTI SENO !!!
 
dzordzV76:
Posle seksa, ha, pa zavisi;Neki put se osećam da, i to se desilo, umoran, okrenem se na drugu stranu i zaspim, sa nesigurnošću kakav je njen utisak.
Neki pu se osećam kao da sam na sedmom nebu i sve kao kroz nešku tešku maglu se polako budim svestan zajedničkog orgazma. Ako mogu da svršim unutra onda ostanem na njoji i polako je ljubim ili joj spustim glavu na grudi ili leđa i polako dolazim sebi od zadovoljstva, dok nam se tela onako užarena smiruju i trzaju. Ili se vratim na svoj deo kreveta pokušavajući da dođem do vazduha, a ona mi spusti svoju glavu na ramena ili grudi, a ja je češkam ili mazim. Pokušavam da napipam cigare i šampanjac i pikslu, pa onako zadovoljni degustiramo i smirujemo dah.
Kada odem u kupatilo, vidim svoje oči koje su ili umorne, slatko umorne ili koje se cakle. Posle uspešnog čina se divim sebi kroz njega i čestitam mu kao i sebi. Bacim peškir za kupanje preko njega, i ako ne padne, ponosim se i tuširam se a on još uvek hoće još, već planiram nov čin i mislim mmmmmm. Ima i ono, al sam je pocepao, razbio sam je (doduše i ako se ja osećam umornijim), a po neki put samo sa radošću se još prisećam njene topline i vlažnosti. Posle opet idem na tuširanje i divim se sebi još više, a on i dalje izdržava peškir i to polu vlažan, idemo dalje. Neki put posle čina se tuširam a on onako polako vruć opada, a ja mu čestitam, ili ga perem sa mislima, i to se desilo. Znači sve zavisi kakav je bio čin. Mada se u principu osećam zadovoljno u kupatilu i prizorom.
Sa partnerkom posle čina razmenjujem ili dodire ili poljupce ili lascivne komentare ili ništa. Kada nisam siguran šta se sa njom desilo, pitam da li sam pobegao i koliko. Pitam je šta joj se ovog puta najviše svidelo,a šta ne.

Neki put je dovoljno da kažem VAU i da polako krenem da tonem u san.
Ima još situacija raznih, ali ove su tipične. Vama prepuštam na volju da verujete koje su učestalije.
:shock: Dzokiii...
 
Vragolasta Amfibija:
naturaly:
Vragolasta Amfibija:
ma nemoj...ti si neki pametnjakovic,a? 8)

SALIM SE MALOpa znas da mi je danas bilo tesko
valjda imam prava da se opustim malo :!: :D
sta cu kad sam nezasit !!!
a da li ti ja zvucim kao neko ko se ljuti?da li sam ikada tako zvucala?i kad si hteo da gledas fudbal i da ides sa drugovima na pivo...jel sam i rekla nekad nesto?

ti si SUNCE moga neba
STA BIH JA BEZ TEBE?

p.s.Sta ima za rucak zeno?
 

Back
Top