Hahaha, sramota :D

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Mogu da se kladim da sve ukupno 2 coveka od verovatno njih 200 u toj organizaciji nema pojma o svom poslu..sve sto oni rade je, idu po firmama i traze licencirane sisteme i pisu kazne..sabani nepismeni..
 
Pa to je i poenta goxy :D

Edit: Kod mene evo postoji, sad su neke nove poruke tu...:lol:
Pozdrav pametnim ljudima!
i ne, ne mislim ovde na tim tuzilastva <_<
za tuzilastvo: ozbiljno ljudi, ajde vi sad lepo po jedan otkaz, ali sami da izbegnete bruku kad vas sutnu van.
drzava lepo da raspise konkurs na tehnickim fakultetima i u srednjim skolama, eventulano koji ekonomista ili pravnik zarad administracije i Visokotehnoloski deo je pokriven!

Koji epic FAIL, ovo tako mora da se pojavi u novinama i vestima xD totalna sprdnja...

I'm out!
ps. znate ima nalog sa jacim privilegijama od ovog, bas me interesuje da li ce i on biti odkljucan x)
ps2.ako ovi imbecili ne umeju stranicu da naprave kako valja, da li stvarno mislite da su sposobni da jure klince koji su im upali ovde?!?!

-----------------

Ljudi ovo se polako pretvara u chat, za 10 min je ovde uslo vise od 20 ljudi.

Ajde smorili ste.

---------------- a da malo zanemarimo FB i Twitter, ovde moze da bude interesantno :D



Dobro bre, ostavite ono prethodno pisano... Mozda izadjemo na televizor... Nemo' ste sebicni..

P.S. Za svaki slucaj koristite PROKSI
P.P.S. ILI TOR!!!


VOLIM TE BLESAVO.
U POTPISU TI!

-----------------

e moji ljudi, kuda ide ova zemlja...pozz od shollca :)



REVOLUCIJA ANTI DS ANTI SNS ANTI LDP ANTI SPS ANTI G17 PIRATI NAPRED

:hahaha1:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top