Pozdrav pametnim ljudima!
i ne, ne mislim ovde na tim tuzilastva <_<
za tuzilastvo: ozbiljno ljudi, ajde vi sad lepo po jedan otkaz, ali sami da izbegnete bruku kad vas sutnu van.
drzava lepo da raspise konkurs na tehnickim fakultetima i u srednjim skolama, eventulano koji ekonomista ili pravnik zarad administracije i Visokotehnoloski deo je pokriven!
Koji epic FAIL, ovo tako mora da se pojavi u novinama i vestima xD totalna sprdnja...
I'm out!
ps. znate ima nalog sa jacim privilegijama od ovog, bas me interesuje da li ce i on biti odkljucan x)
ps2.ako ovi imbecili ne umeju stranicu da naprave kako valja, da li stvarno mislite da su sposobni da jure klince koji su im upali ovde?!?!
-----------------
Ljudi ovo se polako pretvara u chat, za 10 min je ovde uslo vise od 20 ljudi.
Ajde smorili ste.
---------------- a da malo zanemarimo FB i Twitter, ovde moze da bude interesantno
Dobro bre, ostavite ono prethodno pisano... Mozda izadjemo na televizor... Nemo' ste sebicni..
P.S. Za svaki slucaj koristite PROKSI
P.P.S. ILI TOR!!!
VOLIM TE BLESAVO.
U POTPISU TI!
-----------------
e moji ljudi, kuda ide ova zemlja...pozz od shollca
REVOLUCIJA ANTI DS ANTI SNS ANTI LDP ANTI SPS ANTI G17 PIRATI NAPRED