Hag traži izručenje Vjerice Radete, Petra Jojića i Jove

Sad bar ležerno možemo se ušetamo u Evroazijsku uniju.
Niko vas nije zvao čak ni tamo.

Tako da je

3-C1221-EF-BF70-498-E-8-C07-5-ABD8-D192-F0-A.jpg


unija vaš jedini preostali čojs.

Članova: 1.
 
I da postave Milojka Pantića

Ја не знам шта ови штрајкују у БГ-у, нека иду у Берлин и тамо оној Кау-Меркел нека штрајкују да постави новог Управника Србије.

Не разумем кретене који су за ЕУ, а штрајкују против Меркелице - пардон нјеног потрчка АВ-а !

Лудило српско трћ-прћ интелектуално ?!?!?!?
 
Ја не знам шта ови штрајкују у БГ-у, нека иду у Берлин и тамо оној Кау-Меркел нека штрајкују да постави новог Управника Србије.

Не разумем кретене који су за ЕУ, а штрајкују против Меркелице - пардон нјеног потрчка АВ-а !

Лудило српско трћ-прћ интелектуално ?!?!?!?
Pa znaš da je Merkel ruski čovek

Zato radi na cevovodu Severni Tok Dva
 
Издат међународни налог за хапшење за Радету и Јојића

уторак, 14.05.2019. у 11:20
RADETA--jojic--f-beta-yt.jpg

Вјерица Радета и Петар Јојић (Бета и Јутјуб)
ХАГ - Међународни резидуални механизам за кривичне судове у Хагу саопштио је данас да ће се члановима Српске радикалне странке Вјерици Радети и Петру Јојићу, који су оптужени за непоштовање суда, судити у Хагу а не у Србији.
Ту одлуку донео је судија Лиу Даћун 13. маја и истовремено издао нови налог за њихово хапшење, а Србији да их без одлагања изручи Механизму у Хагу.
Овом одлуком поништена је ранија одлуку да се њихов предмет уступа Србији, а у образложењу судија Лиу навео је да су кључни сведоци у овом предмету изјавили да неће сведочити ако суђење буде у Србији због „забринутости за своју безбедности и безбедност својих породица”.

„У интересу правде је да им се суди у Хагу”, образложио је судија.
Функционери Српске радикалне странке (СРС) Радета и Јојић оптужени су за непоштовања суда, односно, да су наводно застрашивали, претили и нудили мито сведоцима у случају против председника СРС-а Војислава Шешеља, преноси Танјуг.
http://www.politika.rs/scc/clanak/429444/Izdat-medunarodni-nalog-za-hapsenje-za-Radetu-i-Jojica
************************************
Баш су притисли!
Све је ово у функцији релаксирања Шиптарских злочинаца и почетка њихових суђења. Тек да могу да им кажу: ,,Ако Србе приводимо због непоштовања суда, можемо да хапсимо и судимо Албанцима за далеко теже злочине које сте починили''.
 

Back
Top