Hačisonov efekat

MladenS.

Početnik
Poruka
7
He he he Suzi, taj me ne interesuje, a iskreno i ne znam ko je on. Mene interesuju prirodne nauke, naročito granična područja tih nauka, a posebno fizike. Možda je ovo malo "teža" i uskospecijalizovana tema koju sam postavio pa vidim da nema komentara. A mislim i da više pripada podforumu "Nauka" nego "Teorijama zavere".

markocheda

Domaćin
Moderator
Poruka
4.422
He he he Suzi, taj me ne interesuje, a iskreno i ne znam ko je on. Mene interesuju prirodne nauke, naročito granična područja tih nauka, a posebno fizike. Možda je ovo malo "teža" i uskospecijalizovana tema koju sam postavio pa vidim da nema komentara. A mislim i da više pripada podforumu "Nauka" nego "Teorijama zavere".
Razradi malo uvodan post, reci šta je Hačisonov Efekat, ne želi svako da gleda video klip.
To je takodje i pravilo otvaranja teme. Hvala.

MladenS.

Početnik
Poruka
7
Pa jedino mogu da prepričam ono što je navedeno u videu. Tu je između ostalog navedeno da je Hačison koristio saznanja našeg Tesle, ali ja nigde nisam pročitao da je Tesla ikada vršio iste ili slične eksperimente. Mišljenja sam da on ipak koristi neku drugu aparaturu, a ne Teslin kalem na koji se implicira u videu. A svako koga interesuje ova tema treba da pogleda video, pa ako je voljan da ostavi svoje mišljenje.

Trust no one

U prolazu
Moderator
Poruka
23.703
Pa jedino mogu da prepričam ono što je navedeno u videu. Tu je između ostalog navedeno da je Hačison koristio saznanja našeg Tesle, ali ja nigde nisam pročitao da je Tesla ikada vršio iste ili slične eksperimente. Mišljenja sam da on ipak koristi neku drugu aparaturu, a ne Teslin kalem na koji se implicira u videu. A svako koga interesuje ova tema treba da pogleda video, pa ako je voljan da ostavi svoje mišljenje.
Shvatas da ima dosta ljudi koji NECE da otvaraju klipove sa YT, a dovoljno je da svojim recima objasnis u cemu je problematika.

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.