Quantcast

GUMBALL 3000!

đesimala

Zainteresovan član
Poruka
177
Gumball je odavno izgubio svoj smisao, poslednji koji je valjao je bio 2004.godine, od 05 sve je polako išlo u tri krasne. Nema više zaluđenika automobilima nego sve neki razmaženi japiji sa puno keša pa došli na gumball da se izreklamiraju. A i rute su im sve bezveznije.

Razbijali su i pre kod nas, sećam se da je jedan tim razbio rolls royce-a na AP kod Novog Sada.

CAMARO SS

Domaćin
Poruka
4.443
slikavao sam kad su bili kroz CG ..godinu nakon sto su bili kroz Srbiju ...bilo finih zujalica rr,carerra gt,f430,murcielago,i jos brdo stvari ..al mi slike ostale na jednom HD-u i nemogu pristupiti podacima :(

CAMARO SS

Domaćin
Poruka
4.443
Crkao mi taj komp na kome je bio HD i ostao mi zakljucan Windows probao da ga pokrenem u drugi komp al moze samo kao 'slave' tj nece da podigne sistem ..ostalo mi 30 GB podataka na njemu,moram to ponijeti negdje da mi to otkljucaju

acivi

Ističe se
Poruka
2.756
Pa, jasno. Taj stari iskoristis kao obicnu prenosivu memoriju. S tim da moras da ugasis PC, povezes stari HD (jedan kablic za struju, a onaj siroki za sve ostalo), i onda upalis PC. I to je sve. Jos je laksa varijanta RACK. Ja sam imao odavno na prvom racunaru, fijokica za HD, samo ga udenes, ali ako ti treba samo za jednokratnu upotrebu, nema potrebe da bacas pare na tako nesto, bolje uradi to besplatno na prvi nacin koji sam opisao :)

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.