Gugl ukinuo Huaveju licencu za Android!

Svaki Srbin patriota treba aktivno da radi na rusenju americke fasisticke hunte i zlikovacke drzave

Zato treba zabraniti rpodaju Apple uredjaja u Srbiji i dozvoliti samo prodaju kineskih

Kina je nas prijatelj

Amerika je nas neprijatelj i okupator.
Tixi da te obavestim, u Srbiji se kupuje sve kinesko od belog luka do mobilnih telefona.Nisam jos nasao kineski kondom mozda nemaju velicinu za nas srbe ali i to ce kinezi da naprave.
 
ali ti nisi nazalost izgleda natoguzce
i sta sad to treba da nesto dokaze za sta sam i sam rekao da je tacno ? jer ti znas sta je apu ?
562926
 
niko nije rekao da ne idu dobrovoljno ili bilo sta u tom smislu mislim da trebas da procitas moj post jos jednom on tvrdi da je to plod americkih strucnjaka sto jednostavno nije istina posto velika vecina stvari koji su americki prozivodi nisu izmisljeni od amera nego bas od tih stranaca koji su dosli u ameriku a ameri si mogu priustiti te strucnjake zato sto su opljackali citav svet zadnjih 300 godina mada kao sto sam rekao i to se menja pa sada imas veliku vecinu azijata i rusa koji rade za kineske kompanije zato kinezi sada drmaju u skoro svakoj tehnologiji i to je jedini razlog zasto su ameri nervozni sto se tice kineza oni su destinacija broj 1 za te strane strucnjake sada i to ce se sve vise osetiti u narednim godinama

Cudno je da su ti Ameri krivi i za 1914 i za 1941 godinu, a eto najlepsi i najpametniji jos uvek
odlaze u tu pustu Jameriku. Ja licno ne zbnam ( nisam cula, citala) da bilo koji normalan covek ide
u Kinu da se tamo bavi naukom i istrazivanjem :zcepanje:
Znam samo da ti najbogatiji Kinezi svoju decu salju u Jameriku ( i u UK) da tamo studiraju, uche,
ne znam recimo nijednog Rusa koji decu salje na skolovanje u Kinu.
 
Cudno je da su ti Ameri krivi i za 1914 i za 1941 godinu, a eto najlepsi i najpametniji jos uvek
odlaze u tu pustu Jameriku. Ja licno ne zbnam ( nisam cula, citala) da bilo koji normalan covek ide
u Kinu da se tamo bavi naukom i istrazivanjem :zcepanje:
Znam samo da ti najbogatiji Kinezi svoju decu salju u Jameriku ( i u UK) da tamo studiraju, uche,
ne znam recimo nijednog Rusa koji decu salje na skolovanje u Kinu.
Jeste, al ipak su kinezi uspeli da izvedu najveće merenje kvantne upletenosti.
A ovo sa ARMom je izgleda detalj koji je promakao. Svakako ne bi bilo loše da taj mobilni sektor ima malo nezavisnije tehnologije.
 
Cudno je da su ti Ameri krivi i za 1914 i za 1941 godinu, a eto najlepsi i najpametniji jos uvek
odlaze u tu pustu Jameriku. Ja licno ne zbnam ( nisam cula, citala) da bilo koji normalan covek ide
u Kinu da se tamo bavi naukom i istrazivanjem :zcepanje:
Znam samo da ti najbogatiji Kinezi svoju decu salju u Jameriku ( i u UK) da tamo studiraju, uche,
ne znam recimo nijednog Rusa koji decu salje na skolovanje u Kinu.

to sto ti nesto ne znas i nisi cula to ne znaci da se to ne desava ....
a s druge strane ne treba biti mozak pa zakljuciti da retko koji zapadnjak govori mandarinski kineski
mnogo je to komplikovanija prica da bi je ti razumela

idi citaj Dantea u veruj da ne postoji ekonomija
 
to sto ti nesto ne znas i nisi cula to ne znaci da se to ne desava ....
a s druge strane ne treba biti mozak pa zakljuciti da retko koji zapadnjak govori mandarinski kineski
mnogo je to komplikovanija prica da bi je ti razumela

idi citaj Dantea u veruj da ne postoji ekonomija

Dante je bio na temi o funkcionalnoj nepismenosti u Bosnjaka.
Ne stalkuj jer recimo konkretno ovu temu ne razumes.
 
Kako ti podnosiš ovaj Krah jedača pasa
Pa podnosim tako što smatram da će jemeričke tehnologije ubuduće morati da se unazađuju! Sad tu zbog neke duvizjice ARMa koja je u jeremici se blokira neko u mobilnom poslu. I samo da napomenemo da ova priča prevazilazi Trampa. Ovo sa Trampom više nema veze.
A za kineze se nadam da će uspeti da naprave kvantni skok. Oni su i suviše ušli u istraživanje oko kvantnog prenosa podataka, tako da ih je ovo sa sitnim žicama malo uhvatilo na levoj nozi. Ali dobro.
 
Cudno je da su ti Ameri krivi i za 1914 i za 1941 godinu, a eto najlepsi i najpametniji jos uvek
odlaze u tu pustu Jameriku. Ja licno ne zbnam ( nisam cula, citala) da bilo koji normalan covek ide
u Kinu da se tamo bavi naukom i istrazivanjem :zcepanje:
Znam samo da ti najbogatiji Kinezi svoju decu salju u Jameriku ( i u UK) da tamo studiraju, uche,
ne znam recimo nijednog Rusa koji decu salje na skolovanje u Kinu.
znamo ameri su najaci najbolji najpametniji sve sto imamo je americko i svet nikako ne moze bez amera vec vidjeno i cuto milion ponavljana fraza od strane *******aca :hahaha::hahaha::hahaha: i koje uopste spomenio ista da neko salje svoju decu u skolovanje u kinu tipicni glupi *******ac prvo treba da nauci da cita pa onda da cita sa razumevanjem pa onda da shvati sta je zapravo procitao :hahaha::hahaha::hahaha: to je teski proces za koji se nadam da ce *******ci savladati jednog dana i nadam se da nece imati potrebe da lazu usput
 
Poslednja izmena:
znamo ameri su najaci najbolji najpametniji sve sto imamo je americko i svet nikako ne moze bez amera vec vidjeno i cuto milion ponavljana fraza od strane *******aca :hahaha::hahaha::hahaha: i koje uopste spomenio ista da neko salje svoju decu u skolovanje u kini tipicni glupi *******ac prvo treba da nauci da cita pa onda da cita sa razumevanjem pa onda da shvati sta je zapravo procitao :hahaha::hahaha::hahaha: to je teski proces za koji se nadam da ce *******ci savladati jednog dana i nadam se da nece imati potrebe da lazu usput
Ti si napunio 75 godina a ne poseduješ nijedan zarez, a kamoli da dočekaš kraj Belog Čoveka
 
Pa podnosim tako što smatram da će jemeričke tehnologije ubuduće morati da se unazađuju! Sad tu zbog neke duvizjice ARMa koja je u jeremici se blokira neko u mobilnom poslu. I samo da napomenemo da ova priča prevazilazi Trampa. Ovo sa Trampom više nema veze.
A za kineze se nadam da će uspeti da naprave kvantni skok. Oni su i suviše ušli u istraživanje oko kvantnog prenosa podataka, tako da ih je ovo sa sitnim žicama malo uhvatilo na levoj nozi. Ali dobro.
kinezi vode na polju kvantnih racunara a to je buducnost svega tako da kinezi nemaju nekakav preterani strah od ovog americkog bana koji ce mozda malo usporiti na kratki vremenski period ali isto tako americki dobavljaci ce izgubiti posto nece imati kome prodati sve te cipove kinezi imaju zalihe cipova za najmanje 3 meseca a neki procenjuju i do 6 meseci+ oni su nakupovali bas zbog procena da bi im ameri mogli udariti ban

Huawei Built At Least a Three-Month Stockpile Ahead of Trump Ban
Bloomberg News
May 17, 2019, 12:07 PM GMT+2

https://www.bloomberg.com/news/arti...st-a-three-month-stockpile-ahead-of-trump-ban
 
kinezi vode na polju kvantnih racunara a to je buducnost svega tako da kinezi nemaju nekakav preterani starh od ovog americkog bana koji ce mozda malo usporiti na kratki vremenski period ali isto tako americki dobavljaci ce izgubiti posto nece imati kome prodati sve te cipove kinezi imaju zalihe cipova za najmanje 3 meseca a neke proces su 6 meseci+ oni su nakupovali bas zbog procena da bi im ameri mogli udariti ban

Huawei Built At Least a Three-Month Stockpile Ahead of Trump Ban
Bloomberg News
May 17, 2019, 12:07 PM GMT+2

https://www.bloomberg.com/news/arti...st-a-three-month-stockpile-ahead-of-trump-ban
Ja se iskreno nadam da će kinezi da unište američku duboku državu.
 
znamo ameri su najaci najbolji najpametniji sve sto imamo je americko i svet nikako ne moze bez amera vec vidjeno i cuto milion ponavljana fraza od strane *******aca :hahaha::hahaha::hahaha: i koje uopste spomenio ista da neko salje svoju decu u skolovanje u kinu tipicni glupi *******ac prvo treba da nauci da cita pa onda da cita sa razumevanjem pa onda da shvati sta je zapravo procitao :hahaha::hahaha::hahaha: to je teski proces za koji se nadam da ce *******ci savladati jednog dana i nadam se da nece imati potrebe da lazu usput
Kako bre da te citam kad ne znas srpski :zcepanje:
Tezak, ne teshki ( teshki bi bili neki procesi).
 

Back
Top