Gud gaj

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
da ga zalepiš na tablu za pikado i boksersku vreću

deki-p.jpg
 
Gud gaj vs bed gaj?

Samo u losim knjigama pise da su bed gajevi po difoltu zanimljivi, vispreni, mastoviti i puni uzbudjenja, za razliku od navodno dosadnih gud gajeva. Ja volim dobre knjige i interesantne gud gajeve.
 
dobar drug
dobar komšija
dobar kum
dobar lik
ne pije
ne puši
ne ku.rva se
...

kako da ne spucaš takvog tipa štiklom u oko?

А шта прави мушкарац треба да буде негација свега овога?
Кад мало погледаш, па та негација је класични сељобер по чукама на брдовитом Балкану.
 
da ga zalepiš na tablu za pikado i boksersku vreću

deki-p.jpg

pazi, čovek ima iritantnu facu, ali sam ga pre negde gledala u nekoj emisiji sa puno žena kao voditeljki i ispostavi se da se čovek bori sa dijabetesom oboje dece i plus mislim da je i njegovo zdravstveno stanje loše, mada se ne sećam da li je govorio i o sebi, ili samo o deci. moraš poštuješ čoveka koji je takav borac.
 
pazi, čovek ima iritantnu facu, ali sam ga pre negde gledala u nekoj emisiji sa puno žena kao voditeljki i ispostavi se da se čovek bori sa dijabetesom oboje dece i plus mislim da je i njegovo zdravstveno stanje loše, mada se ne sećam da li je govorio i o sebi, ili samo o deci. moraš poštuješ čoveka koji je takav borac.

Da, imao rak....grla cini mi se, jedva preziveo, deca bolesna...uzas.
Meni nije iritantan.
Dobar decko.
 
Dobre osobe su Gay za njih :lol:

- - - - - - - - - -

dobar drug
dobar komšija
dobar kum
dobar lik
ne pije
ne puši
ne ku.rva se
...

kako da ne spucaš takvog tipa štiklom u oko?

Nista od toga :aha: Gay nije to, Gay je osoba koja voli muskarce :tajna: tj. zeli sex sa njima ili ga upraznjava

Ti mzis dobre osobe
 
dobar drug
dobar komšija
dobar kum
dobar lik
ne pije
ne puši
ne ku.rva se
...

kako da ne spucaš takvog tipa štiklom u oko?

Ja sam dobar drug , komšija , ne pijem , ne pušim itd al znam i da udarim šakom kao konj kopitom i ode tebi teorija u vodu !
Čovjek treba da bude bitanga , lopov i pijandura da bi imao tvoj respekt ? :think:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top