• Dragi prijatelji, kreiran je nov forum "Socijalna zastita" na kome ce se pricati o svim pitanjima vezanim za ovu aktuelnu temu u drustvu

guča ili monte karlo?! cene na saboru trubača da ti pamet stane: porcija kupusa 700 dinara, a tek pečenje

koto

Buduća legenda
Poruka
42.410
nisam nikad bila na guci, i mislim da je to propust, mocno zvuci ta truba stvarno..
a jagnjetinu od 4000 ne bih komentarisala, jbg ko ne moz da plati nek ponese sendvic, mnogo ljudi ne kupi jagnjetinu ni u mesnici nikad u zivotu jer je skupa.
a kupus 660rsd je cisto izivljavanje.
ma veci je tu problem sto npr na exit ne mozes uneti ni flasicu vode, a treba da budes celu noc..a onda odrape cene..

markons82

Elita
Poruka
19.119
5.000 dinara za četvoročlanu porodicu je sasvim prihvatljivo realno ako uključuje glavno jelo,salatu i piće. Po naslovu teksta sam mislio da satiru od cena.
Poskupljenje u skladu sa opštim. Sa druge strane cene piva nisu normalne s obzirom na to koliko je nabavna cena.

Ovo na cenovniku sa druge strane je pljačka.
Kolika je nabavna cena? Na akciji Lav mozes limenku za 70din< da kupis, kapiram da na 100 kartona cena nije veca od 50din...

zlatko01

Buduća legenda
Poruka
26.742
pa jeste...zasto ne bismo imali nesto sto je stvoreno i za prosecnog gradjana Srbije...neka samo bogati uzivaju...ostali neka ostanu kod kuce i jedu margarin i hleb...rade po 10h dnevno...stvar izbora...da :)
zato odlaze svi iz Srbije

u sustini od nabrojanih ne bih otisla ni na jedno sve da mi plate...

neka ko ima da plati ode tamo :)
sticajem okolnosti sam bio na kupusijadi u Mrcajevcima, tako se namestilo, da sam morao da odem do jednog lika...teska ciganija, bez ikakvog smisla

bmaxa

Buduća legenda
Poruka
36.969
Zanimljivi su mi komentari onih koji nikada nisu bili na vašeru a kritika im je žestoka.Probajte pečenje pa pričajte o kvalitetu,nije kučeće,to su budalaštine,poslušajte trubu,možda ne volite tu vrstu muzike ali osetićete njenu moć,kvalitet,ne mrzite nešto što nikada niste iskusili.
Parade pijanstva i kiča imate i po svadbama,rodjendanima,trgovima,kafanama pa ipak slavite i vi te dane,izlazite uveče na takva mesta.
U mleveno na vasarima uvaljuju, ispricala mi lekarka lik pojeo pljeskavicu, i zaglavilo mu se nesto u zubu otisao kod zubara, kad ono cip od kuceta...

retka zver

Iskusan
Poruka
5.845
Postoje ljudi za koje bi najbolje bilo da zive ispod staklenog zvona, ne sto su puno vredni vec zato sto su nesposobni da zive normalan zivot. Verovatno nikada nisu izgrebali kolena u detinjstvu,nisu se popeli na drvo, nisu pojeli nista sto im padne na pod, nisu se pobili, nisu pili, nisu nikada jeli tako da im hrana i zacini cure kroz prste, nisu ubrali vocku sa drveta, povrce iz baste.
Razumem ja njih, za njih Guca nije.

fortes

Buduća legenda
Moderator
Poruka
42.033
Postoje ljudi za koje bi najbolje bilo da zive ispod staklenog zvona, ne sto su puno vredni vec zato sto su nesposobni da zive normalan zivot. Verovatno nikada nisu izgrebali kolena u detinjstvu,nisu se popeli na drvo, nisu pojeli nista sto im padne na pod, nisu se pobili, nisu pili, nisu nikada jeli tako da im hrana i zacini cure kroz prste, nisu ubrali vocku sa drveta, povrce iz baste.
Kakve veze ima Guča sa takvim odrastanjem. Ne vole svi vašar ni taj folklor, što ne znači da nisu imali normalno detinjstvo.
Guča je za ljude koji uživaju u specifičnom načinu zabave i okupljanja , pa još dodatno specijalizovano muzikom koju realno ne vole svi.

Inače činjenica je da na većim vašarima i masovnim okupljanjima često od "leskovačkog roštilja" ispadne fušeraj najgore vrste. Ja sam se odavno prebacio na ne-mleveno meso u takvim okolnostima, bilo pečenje bilo vešalicu ili vrat jer barem znaš šta jedeš i da trpi određeno stajanje (za razliku od piletine), a ja sam poslednji koji se gadi ulične hrane, pa celu JI Aziju sam "pojeo" sa njihovih štandova za koje su naše roštilj tezge Ritz i Hilton ujedno po spoljašnjem utisku.

retka zver

Iskusan
Poruka
5.845
Kakve veze ima Guča sa takvim odrastanjem. Ne vole svi vašar ni taj folklor, što ne znači da nisu imali normalno detinjstvo.
Guča je za ljude koji uživaju u specifičnom načinu zabave i okupljanja , pa još dodatno specijalizovano muzikom koju realno ne vole svi.

Inače činjenica je da na većim vašarima i masovnim okupljanjima često od "leskovačkog roštilja" ispadne fušeraj najgore vrste. Ja sam se odavno prebacio na ne-mleveno meso u takvim okolnostima, bilo pečenje bilo vešalicu ili vrat jer barem znaš šta jedeš i da trpi određeno stajanje (za razliku od piletine), a ja sam poslednji koji se gadi ulične hrane, pa celu JI Aziju sam "pojeo" sa njihovih štandova za koje su naše roštilj tezge Ritz i Hilton ujedno po spoljašnjem utisku.
Nisi razumeo ali nebitno,pozdrav.

bmaxa

Buduća legenda
Poruka
36.969
Bas zato sto sam sa 5 godina radio na njivi i bio na vasarima, znam kakva je tamo higijena i nije mi palo na pamet nista da uzmem :P

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.