Goku
Aktivan član
- Poruka
- 1.109
Poz svima,
imam mali problem sa instalacijom driver-a wirless kartice TP-Link.
Kartica radi super, ali nakon svakog ponovog ukljucivanja kompa, driver-i nestanu, pa moram ponovo da instaliram i restartujem komp. Onda radi normalno, sve dok ne iskljucim.
Sta je resenje ovoga, osim da ne iskljucujem komp?
Pozz
p.s. imam stari komp i win xp sp2
imam mali problem sa instalacijom driver-a wirless kartice TP-Link.
Kartica radi super, ali nakon svakog ponovog ukljucivanja kompa, driver-i nestanu, pa moram ponovo da instaliram i restartujem komp. Onda radi normalno, sve dok ne iskljucim.
Sta je resenje ovoga, osim da ne iskljucujem komp?

Pozz
p.s. imam stari komp i win xp sp2
