Gubici Ukrajinske avijacije - u borbu idu i otpisani avioni kojima pilotiraju olovni vojnici

dlugomir

stari roker
Moderator
Poruka
185.139
Ne traže im baš Ukrajinu nego ruski deo - Lenjinova volja nikog ne obavezuje, a Ukrajina je pre njega bila daleko manja, i to samo kao geografski pojam.
I Srbija je pre balkanskih ratova bila daleko manja i tako dalje. Međunarodno priznati teritorijalni integritet svakako obavezuje. Podsetiću te samo da je i Rusija to priznala svojim potpisom.
A Ukrajina je postojala i kao država:

Ukrajina 308007731_10160438270064540_1138010769558053046_n.jpg

Meni se ovde čini i da je bila veća nego sad.

Poruka
15.548
I Srbija je pre balkanskih ratova bila daleko manja i tako dalje. Međunarodno priznati teritorijalni integritet svakako obavezuje. Podsetiću te samo da je i Rusija to priznala svojim potpisom.
A Ukrajina je postojala i kao država:

Pogledajte prilog 1251661

Meni se ovde čini i da je bila veća nego sad.
Problem je što nije postojala - proglašena od grupe ljudi u Kijevu, ali su ti isti morali da beže od Boljševika, jer ih je bilo stotinak.

Mogu i ja da proglasim ponovo carstvo Karla Velikog, i sebe za šefa vlade, isto mu dođe.

Poruka
15.548
Nesta kontam pa mi ne ide u glavu da rus iz svemira ne vidi pokrete tolikih brigada i ne unistava ih u marsu avionima i raketama pogotovo na ravnicama gde nemas gde da se sakrijes da vrsis veliku nuzdu a da te ne vide odozgora iz vasione.:think:
Vidi se samo mali deo. Da li znaš kolika je površina u pitanju.