Quantcast

GTA A TETKA A

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

sarabubasara

Poznat
Poruka
9.924
ja nisam koristila sifre u san andreasu(sem kad vozikam po gradu pa me ballasi ometaju i ja njih klepim po nosu a policajci vataju mene pa bi ih ''ukinula'')i taman sam presla misiju kad si na brodu...ALI moj divni drug je pozajmio igru od mene i nikad mi nije vratio (sad je izgubio) :roll: ,a to mi je rekao tek kad mi je dosadila pa sam unistalirala pa mi se ponovo igrala...:(
Ne volim da koristim sifre niti ih znam(znam da se mogu nac na netu),kad sam koristila sifru da preskocim nivo u J.A.C.K.u(ona dosada od nivoa The MOon)grizla me savjest pa sam igru odigrala iz pocetka...
Jedino u SImsu za novac i u SA ASNAEB.

ILLUMINAT

Domaćin
Banovan
Poruka
3.025
ja nisam koristila sifre u san andreasu(sem kad vozikam po gradu pa me ballasi ometaju i ja njih klepim po nosu a policajci vataju mene pa bi ih ''ukinula'')i taman sam presla misiju kad si na brodu...ALI moj divni drug je pozajmio igru od mene i nikad mi nije vratio (sad je izgubio) :roll: ,a to mi je rekao tek kad mi je dosadila pa sam unistalirala pa mi se ponovo igrala...:(
Ne volim da koristim sifre niti ih znam(znam da se mogu nac na netu),kad sam koristila sifru da preskocim nivo u J.A.C.K.u(ona dosada od nivoa The MOon)grizla me savjest pa sam igru odigrala iz pocetka...
Jedino u SImsu za novac i u SA ASNAEB.
Kad dođeš do kraja, pre poslednje misije treba da u uličnom ratu osvojiš sve 53 teritorije, i onda ballasa gotovo da i nema, a i ako se negde pojave - čim te vide - beže.

Kr$t@

Ističe se
Poruka
2.219
Meni najgora misija bila kad sam morao da jurim onog policajca u banditu po celoj pustinji...znaci prelazio sam je 20 puta minimum
A i ona na pocetku kad vozis debelog big smoke na kroserici i on puca na one slepce na vozu. Tu misiju sam preshao uz posebnu caku posle 30 puta. A kad sam drugi put prelazio , samo sam iskoristio taj princip i presao iz prvog puta. Naime, kad on treba da ti upadne na motor ne obaziri se za njim, idi za vozom. On ce ostati da ceka na stanici, kad voz skrene levo kod onog motela ti se popni na rampu i kako voz prolazi, skochi motorom na voz. U tom trenutku izvadi neko oruzje koje god imas( Po mogucstvu uzi,mp5 ili m4) i samo rokaj. Posle se vratis po debelog , odvedes ga opusteno gajbi i misija obavljena bez ikakvog cimanja!!!

ILLUMINAT

Domaćin
Banovan
Poruka
3.025
Kad si jurio policajca u banditu po pustinji trebalo je samo da sa okreneš u njegovom pravcu, voziš i istovremeno pucaš, kola mu se zapale začas i misija gotova; uopšte nije teška. A ni ovo sa vozom nije toliko teško. Teška je ona misija kad treba da skočiš iz krntije u dobar avion, iznad mora, ali i tu se brzo ukapira fora i ispada da nije teško.

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.